B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

sa mi to zdalo veľmi dlhé...1%

Vládci vesmíru (1987)

Bohužial ani Lungren nezachranuje tento na hlavu padnutý film, čo sa týka logiky. S filmu srší tolko kliše, že je snád na 90% zostavený z iných filmov. Ešte aj hudba vykráda pravdepodobne Hviezdne vojny. Škoda, že F.Langella hrá iba skrytý za maskou. Hodnotenie: 30%

Moloch (2006)

pravdupovediac som nepochopil pointu, ale na druhej strane skvelá animácia s totálnym svetelným vyhraním sa a zaujímavá ťaživá hudba vytvárajú zaujímavé dielo. 75%

Ukigusa (1959)

Po prvej polhodine, ktorá je veľmi nudná, sa to rozbehne dobre, osudy hlavných postáv vás budú zaujímať a o vyhrotené emócie nie je núdza. Ale herecké výkony sú strašné - meravé, toporné, ako keby ich hrali herci-amatéri. Koniec filmu je čudný. Hodnotenie: 55%

Undo (2003)

Animácia je na rok vniku veľmi pekná, pointa mi unikla a ani ma to nejak nezaujalo. 60%

Válečné hry (1983)

Film je síce zaujímavý aj spracovanie je ok, ale príbeh je riadne pritiahnutý za vlasy. Inteligentný počítač, ktorý odmieta príkazy by bol pritiahnutý za vlasy aj dnes. Ku konci filmu začne snímok nudiť. Broderick mal vtedy v skutočnosti 21 rokov, no vyzeral na 16 :) Hodnotenie: 55%

Na cestě - Na cestě po Oděse (2007) (epizoda)

Odesa je ako vidno moderná európska metropola, ktorá aj pamiatkovo vôbec nezaostáva za západom. 65%

Pozdní jaro (1949)

Z filmu srší pokoj, harmónia, spomalený beh neustáleho pohybu času. Režisér sa vyžíva v dlhých, pomaly plynúcich scénach a do popredia sa preto dostávajú iba práve zúčastnené osoby, prípadne pár japonských zvyklostí. Kamera je statická až toporná, čo mi trochu vadilo a tiež velmi nevýrazný herecký prejav otca. Hodnotenie: 70%

Na dně (1957)

Začiatok je zaujímavý, ale po hodine už začne nudiť, kedže sa vo filme takmer nič nedeje a opakujú sa v nom dookola rovnaké veci, rovnaké trápenia. Trochu mi tiež vadilo to vyvreskovanie hercov a trochu preafektovaný heecký prednes. Asi jeden z najslabších Kurosavových filmov. Hodnotenie: 60%