• Thriller

Nezvaná (2009)

Průměrné drama, průměrná hororová atmosféra, průměrný film ve stylu amerických teen blbostí, kde je asi nejdůležitější aby hlavní postavy byli co možná nejhezčí.

Autopsy (2008)

Tak tomuhle špitálu bych doporučoval se raději vyhnout.Solidní řezničina

Narušitel (1989)

Hodně slabé béčko. Víc k tomu nemá cenu dodávat.

Brazilský masakr (2006)

Ted už vím,že na dovolenou do Brazílie radši nepojedu.

Stáhni mě do pekla (2009)

Moc sem se těšil na tenhle snímek.Raimi si mě získal filmem Smrtelné Zlo 2 a tak sem byl zvědavej na jeho nejnovější hororůk.Musím říct,že sem docela zklamanej.Film nemá nějak moc dobrou atmosféru,jen pár menších lekaček a pár legračních scének (kozlík se docela poved).Návrat opravdového hororu se nekoná.Snad příště.

Hanebný pancharti (2009)

Vynikající Christoph Waltz,který zahrál roli slizkého nácka opravdu přesvěčivě.Vynikající sou taky u Inglourious Basterds bojové scény,které Tarantino opravdu zvládá,ale tentokrát to až moc přehnal s dialogama.Film je až moc užvaněnej.O půl hodiny kratší bez zbytečných proslovů a byla by to bomba.Na Tarantina bohužel jen průměr.

Horizont události (1997)

Jeden z nejlepších sci-fi hororů co sem zatím viděl.Parádní doslova pekelná atmosféra a Sam Neill jako zloduch je prostě perfektní a hlavně ke konci je úplný monstrum.Rozhodně doporučuju

Střepy v hlavě (2008)

Docela nuda.Jen pár celkem dobrých strašidelných scén,ale to nestačí.Chtělo to věčí spád,hrozně dlouho se film rozjíždí.Takže jen průměr.škoda

Upíři (1998)

Béčko se vším všudy.