• Thriller

Gnaw (2008)

No komedie to opravdu není a jako horor Gnaw taky nestojí za nic. Nevím proč někdo točí film se stokrát odehranou zápletkou. Snad se zas budou jednou točit originální horory.

Černé Vánoce (2006)

Musel sem se hodně přemlouvat abych tenhle neskutečně blbej film dokoukal do konce. Tady bylo všechno špatně.

Přízraky (1996)

Asi nejlepší hororově duchařská komedie co sem kdy viděl. Peter Jackson má svoje řemeslo mistrně zvládnuté. Musím jen doporučit.

Pach krve 3 (2009)

Další díl lesních zmutovaných kanibalů. Co od toho čekat? Samozřejmě nic originálního, ale když nad tou americkou debilitou nebudete moc přemýšlet, tak se i u Wrong Turn 3: Left for Dead docela pobavíte.

Nezvratný osud 4 (2009)

Smrt se vrací pro ty co jí napoprvé unikli a odvádí dobrou práci. Vraždy sou propracované, ale druhému dílu se nejnovější počin nevyrovná. Průměr, který ovšem stojí za trochu pozornosti.

Přenašeči (2009)

Tohle je přesně ten typ filmu co se na něj podívám jen jednou, pak už mě nezajímá. Nějak moc velký dojem na mě neudělal. Průměr s námětem co sem viděl už mockrát. Ničím mě nepřekvapil.

V temnotě (2008)

Parádní horor, Španělové opět nezklamali. Skvělé prostředí jedné zapadlé vesničky, dobrý herci a scénář taky originální. Musím jen doporučit.

Nekonečný víkend (2008)

Jo táboření už nikdy nebude tak klidné. Matka příroda je neodpouští. Mrazivý snímek, který stojí za shlédnutí.

Saw 6 (2009)

Sem velkým fanouškem téhle série a zatím mě ani jeden díl nezklamal. To samé platí i o nejnovějším díle. Začátek je jako vždy brutální. Jednotlivé zkoušky jimiž musí zúčastnění hráči projít sou parádně vymyšlené. Nezbývá než SAW 6 doporučit,stojí za to.

Poslední dům nalevo (2009)

Docela povedené krimi-drama. Takhle to vypadá když se milující rodiče naserou. Poslední scénka se povedla.