• Thriller

Oni (2008)

Průměrný horor, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Za jedno shlédnutí to stojí

Mučedníci (2008)

Skvělé hororové dílo u kterého nevíte co se za 5 minut bude dít. Francouzi se zas vytáhli. Nelze než doporučit, ale jen otrlejším divákům.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Tak máme tu šťastný konec jedné trilogie.Nutno dodat, že asi té nejperverznější, nejzábavnější a nejkrvavější hororové podívané. Poslední díl se podle mě až tak moc nevyrovnal předešlím dvou, ale i tak je na co se dívat.

2012 (2009)

Velké zklamání. Emmerich natočil sice film bohatý na působivé efekty, ale taky bohužel bohatý na hrozně nudné a trapně přecukrované řečičky. Škoda Rolande, tohle se ti nepovedlo.

Symptom Pandorum (2009)

Mám moc rád sci-fi horory a Pandorum mě mile překvapil.Originální námět, parádní herci, vynikajíci mutanti a nakonec parádní prostředí vesmírné lodi. Určitě se na tenhle snímek rád podívám znova. Můžu jen doporučit

Vlak do pekel (2008)

Tak tenhle vlak pro skupinku dárců orgánů nikde nestaví. No nebylo to až tak hrozné, jen ten konec je až moc americký, ale co taky od nich čekat, že?

Zombieland (2009)

Dobrý horůrek u kterého se celkem i pobavíte. Woody Harrelson je parádní.Rozjodně doporučuji.

Neviditelné zlo (2006)

Další bezduchý horor od amíků s opravdu trapnýma hercema a jedním očním specialistou.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

První díl se mi líbil a ani u druhého tomu není jinak. Dobrá hororová prasečinka s ještě většími uchylárny než v první hostině. Taková pitva mimozemštana, soulož s kočkou, rozpouštějící se babička, těch scén je plno. Kam na tohle ti tvůrci chodí?:)

Mulberry Street (2006)

Já se u Mulberry Street bavil. Celkem originální námět na zombie horor. No viděli jste už zombie krysy? Já poprvé.