• Thriller

Carnage Park (2016)

Čekal jsem nějakou nudnou blbost, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Carnage Park hezky odsejpá. Dávám 65%

Enragés (2015)

Začátek perfektní, ale rejža si usmyslel poté střídat akci s uspávací nudou. Škoda od frantíku jsem zvyklí na lepší kvalitu akčních filmů. Zde bohužel jen průměr

Štír (1973)

Spíš je to film na 3 hvězdičky, ale díky oběma hlavním postavám a akci v druhé půlce dávám 4.

Jackpot (2011)

Norové umí. Jackpot je vynikající černá komedie. O tomhle si my můžeme jen zdát. Doporučuji

Zkrocení koně (2015)

No nuda to rozhodně není. Nenechte se odradit nízkým hodnocením. Já si film rozhodně hodně užil a nenudil jsem se. Dávám 70% a doporučuji.

Horší než smrt (2007)

Tak tohle je ta pravá komedie od Britů. Vynikající hůmor

Green Room (2015)

Paráda. Na tohle jsem se moc těšil. Pátou hvězdu dávám i za cover Dead Kennedys. Doporučuji.

Kdo nastaví kůži (1981)

Podařený krimi film v čele s jako vždy vynikajícím Delonem. Plusem je i krásná sekretářka :)

The Faith of Anna Waters (2016)

Překvapivě celkem dobrý horor. Nenudí, pár lekaček a i nějaká ta krvavá práce se zde objeví. Někdy to stačí. Já dávám 60%

Smrt miluje přesnost (1987)

No žádná sláva to nebyla. Po pravdě jsem to musel chvílema přetáčet abych se aspoň dočkal finálního rozuzlení. 50%