• Thriller

Krvavý stát (2011)

Kevina Smitha mám rád, ale tenhle snímek mě moc nevzal. Jeho nastavení zrcadla na kritika různých náboženských (debi..ích) sekt se nějak ůplně nepovedla.

Tváře v davu (2011)

Námět nebyl špatný, dá se říct i celkem originální. Provedení už ovšem pokulhává. Myslím, že filmu by slušela daleko hororovější atmosféra. Faces in the Crowd bych hororem totiž po shlédnutí vůbec neoznačoval. Spíš kriminální thriller se špetkou romantiky. A to je podle mě ten problém. Dalo se z toho vyždímat mnohem víc. Jen Milla Jovovich je důvod proč dávám dvě hvězdičky.

Colombiana (2011)

Na nedělní nudný den jak dělaný

The Caller (2011)

Film rozhodně má svoji celkem dobrou hororovou atmosféru. Hlavně ke konci krásně napětí graduje. Ovšem víc než na průměrné hodnocení to stačit nebude. Možná to chtělo víc přitlačit na pilu už od začátku. Ale pěkných 55% si The Caller zaslouží.

Devátá brána (1999)

Vynikající Johny Depp, ale to už je tak nějak samozřejmostí. Ovšem jinak film trošku pokulhává. Devátá brána rozhodně nemá moc velkou hororovou atmosféru. Škoda. Ovšem na zabití nedělního odpoledne postačí. Dávám 60%.

Templář (2011)

Hodně vydařený drsný snímek. 2 hodiny utekli jako nic. Napětí, herci, bojové scény, prostředí, prostě vše u Ironclad funguje na jedničku. Můžu jen doporučit.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Skvělé pokračování. Po prvním díle určitě nejlepší film ze série.

Cheongpung myeongwol (2003)

Vydařené akční drama. Tenhle typ samorajských filmů mám rád.

X-Men: První třída (2011)

Docela příjemně se na to dívalo. Opravdu vynikající byl Michael Fassbender. Dávám 80%.