• Thriller

Bez soucitu (2010)

Jo je to celkem bláznivý film a jo podle mě Meyers a ani Travolta (mimochodem jinak ho mám celkem rád) mi zde uplně nesedí. Ovšem jestli úplně vypnete mozek a nebudete moc nad některými scénami přemýšlet, tak se i budete bavit a na 90 minut zabijete docela příjemně čas.

Děs v prádelně (1995)

Docela dobrý horor o jednom lisu. Můj oblíbenec Robert Englund je zde jako obvykle za slušného slizáčka. Mimochodem na rok vzniku jsou zde celkem jateční scény.

Není kam utéct (2011)

Velmi milé a dost nečekané překvapení. A Lonely Place to Die je velmi podařený thriller v prostředí nádherné krajiny. Není to sice nikterak originální, ale to v těhle typech naháněcích snímků snad ani dost dobře nejde. Důležité je, že film je kvalitně natočen a s perfektním hereckým obsazení.

Smrtihlav (1998)

Velmi povedený a na svou dobu dobře natočený a i originální sci-fi/thriller. Hodně se mi líbil i herecký výkon v podání Rufuse Sewella. Milovníkům tohoto žánru můžu Dark City jen doporučit.

Drive (2011)

Vynikající práce režiséra a stejně tak dobrá hlavního hrdiny. Nádherný film. Já za sebe můžu jen doporučit. Moc totiž takhle dobrých filmů dnes nevzniká.

Lovci hlav (2011)

Vynikající dílo z Norska. Film vás pohltí, sežvejká a na konci vyplivne. Jo bavil jsem se vážně dobře. Dávám 80%.

Goyangyi : jookeumeul boneun doo gaeui noon (2011)

Rozhodně The Cat není špatný horor. Já mám ovšem s těmito asijskými horory jeden menší problém. Už jsem jich viděl vážně dost a začínají se mi zdát tak už nějak podobný. Jinak, ale musím říct, že si u mě většinou drží nadprůměrnou důvěru kvality žánru hororu. V tomhle případě dávám pěkných 65%.

Nesvatý (2010)

Já vím, že je to pěkná kravina, ale bavil jsem se celou dobu. Někdy tyhle béčka prostě sednou jak zadek na hrnec:)

Thor (2011)

Pro mě osobně trošku menší zklamání. No asi jsem od toho očekával až příliš. Ovšem jako odpočinkovej film Thor funguje. Snad pokračování dopadne lépe. Nyní dávám 65%.

Zrození Planety opic (2011)

Zrození Planety opic je vynikající film a já se při jeho sledování zabral do příběhu jako už dlouho ne. 105 minut kvalitní filmařské práce. Můžu jen doporučit. Já osobně dávám 100%.