• Thriller

Mother's Day (2010)

Velmi milé nečekané překvapení. Už dlouho jsem neviděl horor u kterého by mě takhle mrazilo a po celou dobu filmu. Dávám plný počet.

Drive Angry (2011)

Cage v novém béčkovém akčním filmu. Co víc napsat, prostě průměr.

Los ojos de Julia (2010)

Docela povedený thriller. Španělové jsou mistři v budování té správné děsivé atmosféry. Ke konci film krásně graduje. Můžu jen doporučit.

Světová invaze (2011)

Film o amerických vojenských super hrdinech. No pokud Vás nebude tolik štvát jejich patriotismus, který je v některých částech snímku spíše k smíchu budete se i bavit. Já dávám 60%.

Zelený sršeň (2011)

Podle mě mohl být o trochu kratší. Místama jsem se převaloval a nevěděl jak jsi v posteli lehnout:D. No i tak celkem dobrá zábava.

Ninja (2009)

Trošku dětincký a místy celkem trapný film, ale pokud nad tím nebudete moc přemýšlet je Ninja docela dobrý snímek na zabití času. Navíc filmy o maskovaných zabijácích mám docela v oblibě. Dávám 50%.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Velmi vydařený fantasy seriál. Zatím teda hodnotím po prvních 3 díl, ale věřím tomu, že kvalita půjde ještě nahoru.

Husk (2011)

Husk je nadprůměrný kukuřičný horor. Sice neoplývá nějakou originalitou, ale v dnešní době slabých hororů je to svěží závan. Jen houšť.

Rychlejší (2010)

Docela pěkná akční jízda. Příběh sice stokrát ohraný, ale i tak já se bavil. Můžu doporučit.

Comeback (2008) (seriál)

Přiznám se, že nejprve mě seriál vůbec nebavil, ale postupně sem si ho oblíbil a nyní na něj nenechám dopustit. Martin jako Ozzák je nepřekonatelný.