Vybíjená (2015)

ježiš to byla blbost

Rapl - Krvavý revír (2016) (epizoda)

dávám 5..i když za mnohokrát zmíněnou svatbu bych neměl..

Cvokař (2009)

až a ten heppy end sem si film opravdu užil..kevin spacey je dost dobrej..

Discopříběh (1987) odpad!

všechno na nic..všechno..úplně všechno..k tomu ta hudba (ach bože)..jediný co (ani nevim jak to napsat) byl Potměšil v roli zoufalýho otce

První den mého syna (1964)

dobrej film..jen musím oponovat tady s tím teploušstvím..já ho tam neviděl..s kostkou mi to přišlo jako vztah na bázi otec syn..a munzar jako šéf v partě?vy ste v partě šéfa neuznávali?nedošlo vám až později že je to vůl?nevím..na mně to působilo spíš takhle, ale můžu se mejlit..s tvůrcema ani hercema sem o tom nemluvil..

Náhradníci (2000)

z těhle klišé filmů jeden z těch lepších..o dost..nicméně mi pocit opět zklamal nově udělanej dabing..což teda nehodnotím, i když věřím že v původním znění by...co to kecám..zůstanu u toho že z těhle klišé filmů je to jeden z těch lepšíc..o dost

Hlava rodiny (1991) odpad!

bože..koukám že sem jedinej kdo hodnotí tak vysoko, ale nemůžu si pomoct..vtip žádnej, steve taky nic moc a diane umí líp

Světové války (2014) (seriál)

některé věci z těchto období mi tam dost chyběly..po prvním díle jsem byl nadšený že je to dokument "jinak", "zajímavě", bohužel po dalších dílech a dalších a dalších chybějících informacích...hvězdy dolů..nicméně nebylo úplně zlé..sledování aktérů jako řadových vojáků a důstojníků v I. Velké Válce bylo poučné