Souboj Titánů (2010)

Kdybych nikdy neviděl originál tak bych necekl ani slovo a dal bych možná 3 hvězdičky, ale tohle mi přišlo jako naprosto odfláknutá slátanina, která v podstatě s původní předlohou má jen pramálo společného. Příběh je totálně překopaný, nové postavy atd. Místo nějaké nějaké pastvy pro oči jen hromada tupých a směšných dialogů. Navíc neustále jsem měl pocit, jako by vše bylo točeno v malý ateliérech hrozně uzavřené scény...Navíc samotná výprava kde by člověk čekal, že to rozvedou tak oni to "zfoukli" během chviličky, takže si říkáte cože?už? nějak rychle teda, všechno bylo hrozně moc zmatené a hlavně uspěchané, a bez špetky atmosféry, kterou měl originál. Děs a hrůza. Dávám 2* a to za název! PS. Leterrier už stačil zprznit Hulka teď další můj oblíbený film, většího břídila se jen tak nevidí, měl by dostat zákaz točit, takové to "legendární" postavy (Hulk) nebo předlohy (Souboj titánů)

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Dal bych vše za to, aby vznikl film na základě tohoto příběhu, to byl teprve MK...

Spolužáci (2006) (seriál)

Naprostá bomba mezi seriály, naprosto skvělé postavy, které si prostě musíte oblíbit a parádní hlášky. To, že nakonec nevznikla další řada, je jedno z největších zklamání.

Paranormal Activity (2007) odpad!

Po tom co jsem slyšel samou chválu na tento film jsem zkrátka neodolal a musel se na Paranormal Activity podívat. Nemám ani náladu to nějak rozpisovat, tento film vystihuje pouze jediné slovo NUDA!

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Nevím co proti této série lidi mají. Často to hraničí až s nenávistí. Hlavní problém totiž je, že lidi tento film nepochopili a berou ho až příliš vážně. Mě osobně se po velmi slušném Stmívání hodně líbil i tento díl a možná bych řekl, že i díky vlkodlakům, to bylo o něco málo lepší než právě Stmívání. Od filmu jsem dostal přesně to co jsem od něj čekal. Stopáž 130 minut ano dá se říct, že velmi slušně utekla, aniž bych zaregistroval nějakou nudu. Nezbývá než podotknout, to, že u filmu jsem se docela bavil byl jsem i mírně překvapen, po tom všem co na tuto série a hlavně Nový měsíc házeli všichni špínu, měl jsem docela strach.

Čtvrtý druh (2009)

Perfektně natočený (hlavně ty záběry natočené kamerou) šokující a velmi zajímavý film , který patří do té kategorie filmů, které prostě musíte vidět. Jedním dechem musím dodat, že toto je mistrovské dílo! Bez debaty 5* neboli 100%, musíte vidět!!!

Kniha přežití (2010)

Špičkový film s výbornými hereckými výkony. Opět film podle comicsové předlohy a opět trefa do černého, což jen dokazuje, že "Comics" je v dnešní době tak široké obzory, že si pod tímto názvem už nepředstavíte pouze hrdiny v latexu, ale i takovéto zajímavé příběhy. V samotném filmu moc akce neuvidíte ovšem pár akčních scén zde je a rozhodně stojí zato! Dále bych rád vyzdvihl celkově moc pěkně provedený post apokalyptický svět. Jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Dávám 5* neboli 100% - velmi originální záležitost, na kterou jen tak nezapomenete!

Parchanti (2010)

Od filmu jsem toho moc nečekal, ale docela překvapil, pár vtipných hlášek, celkem slušné akční scény, ikdyž mohlo to být lepší, ale hlavně skvělý Jeffrey Dean Morgan. Film neurazí, ale ani nenadchne. S pohledu obyčejného diváka spokojenost u filmu jsem se v celku dobře bavil.

Vlkodlak (2010)

Jeden z nejlepší hororů, které jsem měl tu čest v životě vidět. Tím mám, ale na mysli hororů s velkým H. Ano myslím, že když se podíváte na tento film, poznáte pravý význam slova horor, né ty dnešní rádoby horůrky bez atmosféry! Moc se mi líbilo, že ve filmu divák najde, hrůzostrašné scény, kde jste napnutí jako struna, tak i akčnější scény, kde lítají vzduchem hlavy, ruce a střeva. Původní předlohu jsem bohužel neviděl, tak jen na závěr řeknu, že příběh a různé zvraty atd. jsou provedeny na jedničku, skvělí herci, špičkový soundtrack. Není co dodat, spolu s Kick-Ass zatím adept na film roku. Zkrátka mě jako fanouškovi hororů a hlavně těch, kde jsou klasická monstra, jako vlkodlak bezesporu je, se mi splnil sen, vysokorozpočtové eRko, se skvělou atmosférou a špičkovými maskami, co víc si přát. Jasných 5 * nebo-li chcete 100% bezchybný film a ultimátní filmový zážitek!!! Viděn Director's cut v originálním znění! PS. za dvojku s Hugo Weavingem bych se vůbec nezlobil, ale jen v tom případě, že by to bylo natočeno zhruba na stejný způsob jako tento film, nerad bych, aby z toho udělali nějakou frašku.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Tento díl, považuji prozatím za asi nejlepší z celé série, velkolepé scény, akce, jako vždy nejen skvěle nadabovaný Alan Rickman a také Gary Oldman. Závěrečný souboj taky super, zkrátka naprostá spokojenost. Dávám 100% neboli 5*