panMartin

Martin Marty

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 23.4.2018  09:38

Celá trilogie je vynikající. Do třetice a stále velká prdel. Skvělý Frank Drebin opět zasahuje v plné kráse! Anna Nicole je přesně taková kočka, která tu má být. Škoda jen že O.J. Simpson je stále takové dřevo. Pořád je to super komedie plná nezapomenutelných scén...Dnes již klasika, která nezklame. Jen škoda že takových " dobrých " komedií je nedostatkové množství.

• 16.4.2018  12:18

Druhý díl Blaznívý střely stejně perfektní jako ten první. Jak je vidět, každé pokračování nemusí být horší než první díl. Nielsen opět hodně pobavil. Bláznivé střely a Žhavé Výstřely patří k nejlepším filmům svého druhu. Každopádně je to stále film, který je povinností shlédnout pro všechny milovníky komedií.

• 11.4.2018  11:37

Královna parodií. Naprostá klasika ve svém žánru. Hodně vydařená komedie, při které jsem se dost smál. Vtipných scén zde bylo opravdu hodně, jen je škoda, že film nemá lepší příběh, což je ale menší chyba. Leslie Nielson byl pro tohle stvořen, pasuje mu to na tělo, krásná Priscilla Presley a sympaťák George Kennedy v jedné z nejleších komedii!

• 3.4.2018  14:44

Super námět. Tohle je průměrný thriller. Nic extra jsem nečekal, ale nakonec jsem rád, že jsem tento lehce depresivní thriller viděl. Hlavní představitelce se podařilo zakrýt svým výkonem trochu lacinou zápletku, nad kterou si díky ní nějakou tu chvíli lámete hlavu. Emily Blunt hrála psycho alkoholičku velmi dobře. Jinak byl film zdlouhavý. Film mě pohltil, chytil si mě až do konce a výsledek je velmi uspokojivý. Konec překvapivý.

• 28.3.2018  13:30

Až na několikáté jsem dokázal ocenit, že to neni taková kravina, ale je to i sranda. Ti dva se hledali až se našli. Prdel to je bez pochyb. Komediální klasika, která udělala Jima Carreyho. Už zde předvedl to nejlepší ze svého mimického hraní doplněného vtipnými hláškami a Jeffem Danielsem. Příběh moc nápaditý není, ale hlavní hrdinové poměrně ano. Nic hlubokého se od toho opravdu čekat nedá, ale jako jednorázová zábava, proč ne.

• 26.3.2018  08:58

Poměrně kvalitní špionovka zasazená do OldSchool stylu. Rozhodně spíše lehčí komedie. Celkem prdel. Ne nějaká světoborná, ale přesně taková, jakou jsem si podle ukázek představoval. Spousta dobrých hlášek a vtipných scén, skvěle zahrané hlavní trio, fajn retro atmosféra. Guy Ritchie ukazuje, že na tohle ho skutečně užije a já doufám, že se k postavám ještě vrátí. Musím uznat, že mě to bavilo a někdy se na to rád podívám znovu. Tři lepší.

• 8.3.2018  13:51
    Masaryk (2016)

Zajímavě zpracovaná malá část života Jana Masaryka. O hodnocení jsem hodně přemýšlel. Kupodivu to nebylo špatné. V každém případě velmi dobře natočené, vizuálně také, ale hlavně plus za Rodena i Kaisera. Ale ten příběh a scénář docela pokulhává. Film bez atmosfery, takove nijake... Těžko říct čím to bylo, protože i po řemeslné stránce nevypadá film vůbec špatně. Pro neznalého dějin nepochopitelný film. Roden si toho Lva zasloužil, ale 12 kousků to je prostě nevídaně moc.

• 7.3.2018  11:15
    Spojenci (2016)

Solidní špionážní drama z 2.světové války. Film rozhodně nenabízí žádnou strhující podívanou či jízdu, ale podle mě technicky kvalitně zpracovaný, zajímavý příběh o lásce z období druhé světové války s výborně zvolenou ústřední dvojicí, mezi kterou ona chemie, bezpochyby funguje. Výtečná režie a pěkná práce s kamerou. Film nikoho neurazí a snad každého spíše nadchne. Zemeckis je pořád ve formě. Myslím si, že závěr ten film celkově zachránil a vynesl o pár pater výše.

• 1.3.2018  15:42
    Mumie (2017)

Nemá to ani hlavu ani patu. Totálně nezajímavé ve všech ohledech. Nefunguje tady akce, budování napětí, herci, příběh. Vůbec nevím, k čemu bych to celé přirovnal a abych byl upřímný, nic mě ani nenapadá. Do původní Mumie tomu chybí hlavně odlehčený humor a svěží, akční scény a tenhle pokus dopadá mnohem hůř po všech stránkách. Tom Cruise je stále dobrý, ale sakra vždyť on i Russell mají na dost lepší role než byli tyto. Bez dobrého scénáře prostě pořádný film nenatočíte... Film si zasloužil snad i zlatou malinu. Hloupé a zbytečné! Jeden z propadáků roku.

• 27.2.2018  10:41

Film asi není úplně pro každého, ale milovníci dobrodružných filmů si určitě pomlaskali. Cesta pomsty vyzobrazená jako jedna z nejhlubších v historii kinematografie. Pořádně drsný film, zima z něj sálala každým okamžikem a záběry s medvědem byly dechberoucí. Snímku vedle nádherné výpravy dominuje práce režiséra a kameramana. Nenudil jsem se u tak dlouhého filmu ani chvíli. Dále pak ohromí i um zúčastněných herců. Leonardo DiCaprio hraje na hraně lidských možností. A Hardy byl vážně správnej parchant. Krajina, atmosféra, příběh, to vše u mne zabodovalo.

• 19.2.2018  13:08
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Seriál mě ale celkově docela bavil,a bavil mě až do konce. Slušná kriminálka trochu jinak. Některé díly byly výborné, některé slabší. Napětí se stupňuje hned od prvního dílu. Slušně vedle sebe zafungovaly herecké hvězdy i s neokoukanými tvářemi. Výprava se povedla na jedničku - jako reklama na Šumavu a všechny tamní malebné vesničky to funguje výborně. Jedná se o slušný seriál, za který se rozhodně nemusíme stydět. Spokojenost,a zápletka sice nijak bombastická,ale vlastně potěší,tyhle křivdy z minulosti,a pomsty.

• 16.2.2018  12:18

Každopádně herecké výkony jsou tu parádní a doplňuje to tu hlavně silný příběh, ale nevím jestli to úplně splnilo potenciál, který to mělo. Pěkné záběry hor. Chemie mezi Kate Winslet a Idrisem Elbou je sice jasně daná a do filmu hodící se. I tak podle mě tý romantiky bylo zbytečně moc..

• 13.2.2018  08:38

Hloupé od začátku do konce, hodně moc trapné, bez ducha a dobrého scénáře. Monstrózní přešlap, pokud člověk bere v potaz rozpočet 68 milionů dolarů. Ben Stiller, Vince Vaughn, Jonah Hill a Richard Ayoade jeden větší blbec než druhý....

• 7.2.2018  14:12

Silných příběhů není nikdy dost. Mráz, hlad, vedra, žízeň, pochod, pochod a pochod. 6500 km dlouhá cesta. Je to poutavý, obsahově silný námět o tom, co člověk vůbec dokáže a díky té skutečnoti, je to o to více neuvěřitelné.Takže tedy, herecké výkony byly bez debat vynikající a hlavně obdivuhodné, za což taky vděčíme kostymérům a maskérům a vůbec všem, co se starali o autentičnost.

• 31.1.2018  10:46

Nádherné dobrodružství o obrovské vůli přežít. Mooc příjemný film, takový pohodový s úžasně propracovanými počítačovými efekty. Prvky přírody jsou u mého hodnocení další plusové body. Vizuálně skvěle zpracované. Napjatě jsem sledoval vztah mezi Pí a tygrem a boj mezi nimi o své teritorium. Na konci filmu trošku smutný moment, kdy tygr odešel bez rozloučení. Hudba se k filmu hodila. Film mě mile překvapil.

• 24.1.2018  13:33
    Casino (1995)

Genialita od samého začátku, pro mě osobně hlavně co se týká režie. Příběh nás zatahuje do casin a jejich napojení na mafii. Nádherně rozebraný mafiánský doupě od počátku až po jeho pád. Scorsese opět dokazuje, že je výborný režisér a vypravěč a že pod jeho zlatými ručkami podávají herci obvykle své nejlepší výkony. Snímek je okořeněn notnou dávkou brutality, která jen dotváří reálné vyznění celého příběhu. DeNiro jako vždy perfektní, Joe Pesci je tu za prcka, na kterého bych se bál i křivě podívat a Sharon Stoneové jako zlatokopky a feťačka byla skvělá.

• 19.1.2018  14:29
    Hrdina Max (2015)

Vzpomínka na padlé syny a příběh o hrdinném psovi. Pro lidi s láskou pro hafany je to koukatelný. Jelikož jsem věrný pejskař, hodnotím o hvězdičku víc a pohled do psích očí mě vždycky dostane. Nebylo to zas tak zlý na rodinnou zábavu, ale tři hvězdy hlavně za toho nádhernýho psa. Naštěstí herci a pes jsou roztomilí a tak lehký nadprůměr sedí...

• 16.1.2018  10:30

Po trošku nudným začátku, kdy můžeme sledovat bezproblémový a zamilovaný americký rodinky..... Film inspirující se tragédií v Bostonu. Pak už následuje chaos, napětí, pátrání a chycení teroristů. Zdá se že spolupráce Berga s Wahlbergem přináší růže a oběma pánům to evidentně sedí. Bál jsem se toho jak je film moc dlouhý ale nakonec to ani nevadí, střídání reálných a filmových záběru bylo velmi povedené, příběh a lapeni atentátníku strhující i když při přestřelce policajti dostávali co proto, a nakonec byli tak zmateni že šli proti sobě. Trochu mi tam vadily ty klišé, ale celkově to bylo napínavě natočené. Ve výsledku je to film, který určitě stojí za zhlédnutí.

• 9.1.2018  13:14

Mě se to moc líbilo. Gangsterky mám rád, ale jsem hodně vybíravý, takže ne každá u mě uspěje. Jenže v Lucky Number Slevin se sešlo tolik známých lidí (Hartnett, Liu, Freeman i Kingsley válí a v popředí největší hrdina Willis, jehož charisma opět srší do všech stran) a zápletka byla fakt dokonalá, že jsem si to nemohl nechat ujít. Příběh šlape jako hodinky a jeho rozřešení a pointa je parádní. Skvěle obsazené, vtipné, brutální, zábavné, nápadité. Nevím, co přesně se tady některým tolik nelíbilo, ale já na tomto díle rozhodně chyby hledat nebudu. Bylo to správně zapletený až do konce.

• 8.1.2018  08:59

I třetí (a asi zřejmě poslední, i když nikdy neříkej nikdy) Očista u mě zabodovala. Konec se tvářil otevřeně, čtvrtý díl bych uvítal. Třetí díl se drží zajetých kolejí dvojky. Celej film je vlastně o záchraně krásné senátorky, která chce celou srandu okolo očisty ukončit. Senátorka + výborný Frank Grillo vs. kupa vraždících magorů. Akce je dobrá, postavy fajn a děj má spád. Do toho znovu skvělý příběh dělá z tohoto dílu skvělou podívanou. Takže slušná spokojenost. Chybyčky tu přeci jen také nějaké jsou, takže za dokonalý film tohle rozhodně nepovažuji.

• 5.1.2018  14:44

Ani další příběh ze světa Star Treku nezklamal. Pohodová akční scifárna, která baví od začátku do konce, nenáročná a vizuálně pěkná jízda Kirka a jeho party. Na první zkouknutí to skvěle funguje, nevím jak na případné další. Jen ten záporák byl nějakej divnej... Ztrátu tempa v polovině a slabší finále. Hudba pořád stejně dobrá. :) Nakonec nejsem zklamán, pokračování povedené, i když už nebylo úplně pod palcem J.J.Abramse. Nenudil jsem se a jako akční scifárna na odreagování to je dobré.

• 2.1.2018  14:46

Maximální spokojenost, kterou jsem v tomhle žánru mohl dostat. Black Mass je i tak poctivou gangsterkou, která spolehlivě nabídne vše co divák od podobného snímku očekává. Atmosféra opravdu dokáže vtáhnout do děje a Johny Depp, jakkoli se dá spekulovat o příčetnosti maskérů, je dokonale slizkým a děsivým čistokrevným zloduchem. Johny Depp v hlavní roli, "potrhlé" osoby, Jamese Bulgera. Chlapíka, který v 80 letech ukazoval na jihu Bostonu, svou krutou a nelítostnou tvář. Zastínil tím svitem brilantní obsazení tohoto filmu, zejména Joela Edgertona či Benedicta Cumberbatche. Musím pochválit za konec, člověku všechny jeho otázky na konci vysvětlí a on může jít spokojeně domů.

• 2.1.2018  09:11

Dneska je to klasika od Disneyho. Příběh sice není příliš originální, ale rozhodně je hezký, vtipně a poutavě podaný, krásný hlavní postavy tak i vedlejší a především animace nádherná. Krásná Disneyovka, ostatně jako všechny, ale Kráska a zvíře patří mezi top nejlepší. Příběh je romantický se spoustou hudebních čísel, které ač přezpívány do češtiny neztrácí své kouzlo. Nominace na Oskara za nejlepší film určitě zasloužená. Byl jsem skutečně dojatý. Je vidět, že staré kreslené filmy mají pořád co do sebe.

• 27.12.2017  12:44
    Cizinec (2010)

Nuda , nuda , nuda. Neočekával jsem sice žádný velký zázrak, ale toto? Strašně stupidní scénář, nevím, jestli se tady snažili o vtip, ale vtipné mi nepřišlo absolutně nic. Chybí tomu švih, lehkost, energie. Na Angelinu Jolie jsem zvyklý , že točí braky. Ale Johnny Depp , který vezme tohle... to nechápu. No jo peníze nesmrdí.. Film, který absolutně nijak negraduje, po celou dobu filmu si drží jedno stále tempo a snaží se o chytrost. Říkal jsem si , že to aspoň zachrání konec , ale ten tomu ještě dodal třešničku na dortu. To ale vůbec nevyšlo.

• 27.12.2017  11:58
    Medvědi (2014)

Úžasné záběry na medvědí rodinku, dokonalé zachycení Aljašské přírody a to vše doplněno příjemnou hudbou a kvalitním komentářem. Už dlouho jsem nefandil, tak jako této zvířecí rodině, aby našli potravu před zimním spánkem.

• 27.12.2017  11:47

Velice příjemné, krásné, milé a pro mě i nostalgické pokračování původní pohádky Anděl Páně. Recenze neklamaly, druhý díl se mi opravdu líbil víc než první, což je poměrně nebývalý jev. Příběh.. sice jednodušší... ale Vše funguje..jak má. Super lokace města Krumlov, kvalitní zvuková stopa..nádhera.. Ivan Trojan a Jiří Dvořák je stále sehraná dvojice , i ta Bohdalová pobavila. Práce s postavami je skvělá, hlavně ústřední dvojice a jejich vzájemná interakce, partička zlodějíčků nebo Bolek Polívka, v nebi konečně pořádná sranda a odkazy na události a postavy z Bible příjemně pobavily. A sexy Vica Kerekes. Výborná pohádka. Klidně bych tuhle pohádku snesl delší a rozhodně se těším, až si ji zopáknu. Myslím si, že Anděl Páně je nejlepší novodobá vánoční pohádka, která byla v posledních letech natočena, včetně tohoto pokračování... ;-) Vánoce bez ní si už pomalu nedokážu představit! ...

• 22.12.2017  11:02

Ač mám DC komiksové universum radši, tak Marvel své hrdiny umí přenést na plátno excelentně. Rozhodně lepší marvelovka. Určitě nejlepší za posledních několik let co jsem viděl. Doctor Strange se opravdu povedl. Už chápu, proč se to hodně lidem tak líbí. Ohýbání reality bylo cool, akční scény sem tam překvapily fajn nápady a i ten humor fungoval tam, kde měl. Ani mi to nepřišlo nijak moc dlouhé. A oceňuju, že to nebyl klasický akční film typu bum bum prásk třísk. Nedaří se mi najít slabé místo, užil jsem si film jako celek. Cumberbatch příjemně překvapil, Tilda jako vždy dokonalá, Mikkelsen mi nevadil. Samozřejmě nemůže chybět ani cameo Stena Lee. Suprová popcornová zábava.

• 21.12.2017  12:18

Mám podobné pocity jako u jedničky, je to zábavné. Díky mutantům Rocksteadymu a Bebopovi je akce hned zajímavější. Efekty jsou opět skvělé, prostě zábava. Trhač je tam zbytečný kdyby byl hned hlavním záporákem Krang bylo by to lepší. Casey Jones má hodně málo prostoru. Nesmí se u toho moc přemýšlet. Megan Fox jako April O'Neil je sexy jako vždy. Od jedničky konečně přibyly původní postavy ze starého seriálu a znělka v konečných titulcích pěkně štípla nostalgické srdíčko. Nebude mi vadit když bude i trojka.

• 19.12.2017  13:59

Film, který se jen těžko popisuje slovy, ten se zkrátka musí vidět. Už nějakou dobu jsem o tomto filmu slyšel prakticky jen to nejlepší, tak jsem si konečně našel čas, abych tento snímek zhlédl a výsledek mě neskutečně potěšil. Dvojice Cluzet-Sy předvádí vynikající výkon a divák si je po pár minutách oblíbí. Samozřejmě se musím zmínit i o doprovodné hudbě, ta je unikátní a hodí se do každé ať už dojemné či vtipné situace. Na konci filmu jsem byl naprosto spokojený, šťastný a dojatý. Moc moc moc krásný film.

• 19.12.2017  07:55

Velká spokojenost na všech frontách a s časem to ještě zraje. Star Wars se ubralo zajímavým směrem, během filmu jsem se docela dost nasmál a přitom byla zachována filozofická hloubka dřívějších dílů. Rey a Kylo... skvělé postavy a jejich příběh a vztah je zajímavý, dramatický a výborně podaný, Mark Hamill si návrat ke světelnému meči jaksepatří vychutnává. Daisy Ridley je taky dost dobrá a vidím v její postavě velký potenciál. Občas jsou zvraty až přehnaně naivní, nicméně často se zpětně ukáže, že to byl scénáristický mistrovský záměr. K dokonalosti tomu přece jen ještě něco chybí, ale těšil jsem se na Luka a dostal jsem ho v takové podobě, který se mi líbil. Finn tam vlastně nic moc nedělá. Bylo to epický! Princezna Leia je Superman, největší zvrat (blbost). První řád asi nikdy nebude tím, čím bylo Impérium a Kylo Ren se nikdy nestane takovou legendou jako Darth Vader ale i tak musím říct, že jsem byl z osmé epizody nadšen. Snad devítka bude o vlásek ještě lepší.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27