panMartin

Martin Marty

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 25.9.2018  11:31

Docela vtipná a střeštěná romantická komedie s krásně sexy Katherine Heigl a sympatickým Gerardem Butlerem, která rozhodně neurazí a já jsem se ani moc nenudil, film u kterého je hned jasný jak to dopadne, ale mě stejně dobře pobavil film.

• 25.9.2018  09:46

Příběh krásně odsýpá a pořád se něco děje. Thriller ze staré školy! Řemeslně velmi dobře zmáknutá práce, která má ve všech směrech co nabídnout. Samotný námět může vybízet k lacinému, béčkovému zpracování, ale tvůrci se projektu chopili velmi zodpovědně a přináší nám áčkovou produkci, která by se dala nejlépe popsat jako trošku náročnější výplach, neboť příběh není ani příliš jednoduchý, ani příliš složitý, je tak nějak akorát mezi.Benovi role sedla jak prdel na hrnec a musím říct, že si mi v ní hodně líbil. Bernthal jako padouch super. Jen ten scénář je tak překombinovaný, až to bolí a i trochu předvídatelný. Dějová pointa, která se k závěru filmu odhaluje, je víceméně jasná už od začátku filmu. Běžte do toho, rozhodně nebudete litovat.

• 19.9.2018  13:16
    Tvář vody (2017)

První půlka byla super a líbilo se mi tam snad úplně všechno, ale ta následná romance už nebylo ono. Za mě je Tvář Vody v pohodě film, ale Oskara bych v tom viděl spíš v maskách. Tak nějak jsem od filmu, který má 13 nominací na Oskara čekal víc. Hudba byla krásná také kamera. Forma je stylová, docela originální a povedl se i výběr herců od Hawkinsové přes Octavii Spencer až po skvělého Shannona, který svého padoucha zahrál brilantně.

• 10.9.2018  11:15
    Baby Driver (2017)

Tak jsem se k tomuto filmu konečně dokopal a musím říct, že příjemné překvapení. Celkově se jedná o svižný film, který ani při téměř dvouhodinové stopáži nenudí a odsýpá. Fantastická první půlka plná takřka němých gagů, vizuálních nápadů, dokonalého střihu a strhujícího tempa je vytřídaná tak trochu jiným filmem, který je vážnější, drsnější (brutálnější) a tak nějak béčkovější. Honičky a akce povedená. Postavy lupičů byly super, každý trochu jinak ujetý. Elgort je divný, Lilly James kouzelně krásná. Hořkosladká rozlučka se Spaceym a výborný Foxx! Příště více Jona Bernthala!! K tomu bezva muzika a já dnes tudíž pálím čtverec.

• 5.9.2018  12:55
    7 životů (2017)

Velice velmi příjemné překvapení a úžasná jízda. Už originální nápad zaručoval slušnou podívanou. Brzy mě však příběh vtáhl do děje a bavilo mě celkové zpracování až ůplně do poslední vteřiny- hudba, vizuální stránka, střih, kamera, herci, resp. Noomi Rapace 7x jinak, ale i její kolegové ve vedlejších rolích vše šlape jak má. Willem Dafoe je pak už tradičně jistota. No a samozřejmě nechybí zvrat na závěr, který to celé náramně vysvětluje. Skvělý film, který se nebojí být místy brutální, drastický a dojemný. Podle mě podhodnocený film. Neviděl jsem ani jednu chybu ve snímku. Pětka s klidným svědomím, v rámci žánru a kategorie víc takovýchto kousků!

• 4.9.2018  12:54
    Já, Tonya (2017)

Já, Tonya je zvláštně uchopený film. Dobře zpracováno jako reálné story, které se stalo. Režisér vykresli příběh věrohodně. Kdo trochu sleduje krasobruslení, chápe nemilosrdné zákulisí toho sportu.Těšil jsem se na film, i když jsem o Tonye v životě neslyšel vúbec nic, tak jsem byl hodně zvědavý, jak to filmaři pojmou. No...pojali to celkem zajímavým způsobem. Formou vyprávění. Margot hraje výborně, ale postrádám ve filmu nějaký ucelenější děj a tak u mě film moc neuspěl. Skvělá byla taky její matka v podání Allison Janney

• 4.9.2018  08:07

Příběh úplně mimo, doteď nechápu co tím kdo chtěl národu říct. Ta jedna hvězda je z milosti. Hodně slaboučká, hloupoučká komedie, která sice neurazí, ale ani nenadchne. Jedna z nepříliš lichotivých zpráv o stavu naší kinematografie. Scénář je vyloženě padlý na hlavu, konec je přímo otřesný.

• 3.9.2018  08:56

Je úplně jedno, jestli znáte PC hru, protože do děje se dostanete úplně bez problémů. Já hru hrál a měl jsem ji jako jednu z deseti oblíbených. Skoro bych tomu neměl co vytknout, až na divnou postavičku krále, která mi přišla dost nevýrazná a k ničemu na to, že to byl král a jeho rozhodnutí mělo velký dopad. Příběh se mi líbil, v podstatě většina postav mi přišla sympatická nebo alespoň jsem si k ní nevyvinula žádnou averzi. Po vizuální stránce vydařené, to znamená, že digipostavy jsou skvělé. Tleskám a pevně věřím, že se dočkáme brzy pokračování, zaslouží si to! Paráda, tohle nebyl promarněnej čas.

• 30.8.2018  11:05

Plochý, nezáživný, rudý. Velmi slabá sci-fi záležitost, která má pár zajímavých myšlenek a docela slušné herce. Po skončení filmu jsem měl dojem, že se tam skoro nic nedělo. Chyběl mi zde nějaká pořádná jiskra, která by nastartovala atmosféru do pořádných otáček.

• 23.8.2018  10:36

Strhující příběh černošského boxera, který strávil většinu svého života ve vězení, kvuli rasistickým předsudkům.. Časy rasismu byly v USA hodně krušné. Vynikající životopisný drama o boxerovi, který neprávem dostal doživotní trest. Já se bavil od začátku až do konce, film mne nenudil, ani přes jeho dlouhou stopáž. Výborný herecký výkon Denzela Washingtona a stejně tak i výborná Jewisonova režie. Fakt nechápu, že jsem se k tomuhle filmu nedostal dřív. Rubin Carter (Hurikán v ringu) je bojovník.

• 23.8.2018  07:41

Příběh ze života slavné Grace Kelly. Podhodnocený snímek. Neříkám že film, nemá své mouchy, ale je to kvalitně natočeno a Nicole Kidman se hlavní úlohy zhostila dobře. Třetí hvězda je za Nicole Kidman. Film jako celek je dobrý, líbí se mi příběh, napětí mezi Monackou a Francouzskou vládou. Jinak film hodnotím jako průměrný.

• 20.8.2018  08:14

Opravdu seriózní pokračování. Akčňák se vším všudy, který perfektně šlape. Nech je T.Cruise v soukromí magor jaký chce,ale na filmovém plátně mu to klape. Ving Rhames ani tentokrát nezklama. Benji v podání skvělého Simona Pegga mě pobavil. Seymour Hoffman je znamenitý záporák. A hlavně krásná Michelle Monaghan. MI:3 je zkrátka perfektně namíchaný akční koktejl, který musí chutnat snad každému fanouškovi akční zábavy. Spousta hraček, kvalitiní akce a adrenalin až na půdu.

• 16.8.2018  13:01

Je to sračka. Velké hovno za velké peníze. Céčková, tuctová a neskutečně povrchní sci-fi ptákovina, která vykrádá to nejlepší z jedničky a servíruje to o tři třídy horším provedení.... Není divu, že Will Smith odmítl zopakovat si jednu ze svých nejslavnějších rolí. Bill Pulman jako bývalý prezident přepne v milisekundě ze senilního dědy, který neví kde má nočník na svý starý dobrý já a vystřihne motivační proslov. Celý tenhle film je neuvěřitelně mimo. Je tam pár postav, které vypadají staře a tváří se, že bych si na ně měla vzpomenout z jedničky ( viz.Goldblum). Hemsworth je béčkový herec. Efekty asi jako jediná věc, co se z tohohle filmu dá vypíchnout. Některé pokračování by bylo lepší netočit. Emmerich totálně propad a zklamal mě... Prostě bída!

• 9.8.2018  10:16
    Stalo se (2008)

Shyamalan je mistr! M. Night Shyamalan má na svém kontě už pár skvělých filmů thrillerového žánru, i toto byl jeden z trilerů. Nápad je docela v pohodě, určitý momenty se taky povedly, ale celkově vzato to není nic moc. Pár pěkných lekaček bylo a hromada opravdu pěkných sebevražd. Úvodní scény, hlavně ta s létajícími dělníky, jsou dokonalé a lidi se chovají správně ujetě. Vcelku je to asi mírné zklamání i přesto, že myšlenka byla skvělá. Tyhle filmy můžu.

• 6.8.2018  10:39

Musím to vstřebat !!!! Masakr!! Špičková akční jízda, která ukazuje bondovkám, jak to má vypadat. Pro mě osobně překvapivě výborná věc, která mě hodně bavila. Mission Impossible je naprostým důkazem toho, že se dají série posouvat pořád nahoru. Akce, dialogy, souboje, kamera, všechno je vybroušené do nejmenšího detailu, což musím náležitě bodově ocenit. McQuarrie si umí se scénářem pohrát, krásně navazovat na předchozí díly a společně s tímto vyšperkovat jednotlivé postavy. Henry Cavill ukrutný borec. Rebecca Ferguson, zatraceně sexy. Sympatický Simon Pegg. Ving Rhames....základ týmu bez toho by to nešlo. Huntova parta je stále akčně zábavná a přitom komická ve správných dávkách. Cruisovy kaskadérské kousky jsou ovšem excelentní (seskok padákem či honička vrtulníků nemají chybu), stejně jako energie a humor některých scén. Bitka na záchodě je excelentní. Cruise stále nadoraz. Fallout jednoznačně zatím nejlepším akční film letošního roku.......

• 2.8.2018  13:14

Salazarova pomsta je o něco lepší než Na vlnách podivna ale zase ne o moc. Koukatelné, žádná katastrofa, ale celý příběh je hrozně průměrný a zapomenutelný. Pár scén zde bylo trochu přitažených za vlasy - třeba loupež banky, byla jednou z nejzábavnějších scén ale spousta scén měla vtip. Piráti ztratili kurz a i když se na konci tváří, že série by mohla získat druhý dech, já osobně tomu nevěřím. Nové postavy Carina a mladý Turner rozhodně nestačí na původní duo. Javier Bardem jako záporák Salazar taky nebyl špatný. Jenom ten Johnny Depp už mi moc nesedí, protože dost přehrává. Na chvíli se objeví i Orlando Bloom a Keira Knightley. Snad už další díl nebude...

• 30.7.2018  08:15
    Čelisti IV: Pomsta (1987)

Ten žralok je tak směšný(!) a to jen kvůli neschopnosti jeho manipulátorů. A ten závěr je nejhorší ze všech čelistí a to ještě nepočítám toho nesmrtelného černocha. (pro mě existují pouze první Čelisti a tohle prostě musím ignorovat) A horší smrt žraloka jsem dlouho neviděl. Do dnes nevím jak vlastně toho žraloka zabili. Tento film je neskutečnej odpad.

• 25.7.2018  11:45

Tohle určitě není film pro každého. Facebook sice mám, ale nějak mě ze začátku nelákalo se nějak podívat na tenhle film. Vždy jsem nechápal jak muže někdo na nějakém nesmyslu jako Facebook vydělat spoustu peněz. Líbil se mi výborný dějový spád a herecké výkony. Pokud je scénář napsán podle pravdy, tak je to opravdu fascinující. Bylo to drama o vztahových konfliktech kámoši vs. prachy se vším všudy. David Fincher je opravdový filmový tvůrce. Režie do nejmenšího detailu precizní. Justin Timberlake hodně mile prekvapil. Navíc Jesse v roli Zuckerberga je skvělý. Zkrátka solidní drama o tom, jak se může jedno přátelství nebezpečně zvrtnout.

• 23.7.2018  10:57

Miloučká letní jednohubka. Jsou zde slabší i lepší momenty a trochu nevýrazný děj. Klasika, která asi ničím nepřekvapí, ale neurazila mě. Asi proto, že jsem pořádného Tarzana nikdy neviděl... a já mám tyto dobrodružství rád. Kamera, vizuál a svižné tempo filmu svědčí. Líbily se mi bojové scény. Nicméně technicky dokonalejší. Menší nedokonalosti při seskoku na rozjetý vlak z lijány se zdálo že jsou snad kilometry dlouhé..... Christopher Waltz zahrál klasického záporáka, Samuel L. Jackson mě tu sem tam pobavil. Alexander Skarsgard vypadá jako Tarzan dobře. Margot Robbie je prostě kočka. Celkově ale svižné a neokoukané, takže spokojenost.

• 10.7.2018  12:56

Velmi emotivní příběh jednoho silného člověka, který se postavil do cesty přesile zastávající americký fotbal podle skutečné události. Tak ,takhle přesně funguje Amerika. Příběh o tom, že „money“ a „sláva“ jsou důležitější než zdraví. Podle mě super příběh, parádně natočený s důrazem na to důležité, fajn hudba. Will Smith zase jednou dokazuje, že může být velkým hercem. Smith měl být nominován na Oscara. Další skvělé výkon Baldwina . Moc pěkné pokoukání. Nejhorší na tom všem je, že i nadále NFL od všeho dává ruce pryč a frajeři si stále dávají do těla (palic). Dle mého názoru dokonce podhodnocený film.

• 9.7.2018  13:15

Docela vtipná blbost. Bylo by dobrý, kdyby byla většina současných amerických komediíí aspoň na takovýhle úrovni. Jednoduchá zábava s nablblým Rockom. Kevin Hart byl skvělý jeho herecké obsazení se povedlo. Skvělý projev i grimasy, to jeho role žádala. Hart a Johnson byla trefa do černého sedí si neskutečně dobře. Po celou dobu jsem se nahlas nezasmál, na druhou stranu film příjemně utíká a je to taková ta nenáročná pohodička. Lehká zápletka, která se dá lehce uhádnout.Tak mě opět The Rock nezklamal. Já se u filmu bavil. Kdyby tam nehrál Dwayne, nejspíše bych hodnocení snížil.

• 4.7.2018  11:24

V klidu koukatelný animák. Překvapivě docela v pohodě, technicky jednoduché, ale akce mě tu bavila víc než v kdejakých mnohem dražších kusech a proto jsem byl ve výsledku spokojený. Ve filmu je několik dobrý a zajímavých nápadů a pár vtípků, u kterých se pousmějete. Musím říct, že se mi líbili postavy i především prostředí, které vypadalo opravdu promyšleně, hezká nenásilná animace. Ničení města prasat na konci bylo taky super. Ale rozhodně nebudu mít problém se někdy náhodou na tento snímek znovu podívat. A hlavní hrdina, Ruďák, se mi velmi líbil. Ano, má to být hlavně pro malé. Ale soundtrack se povedl dost! Vypadá to i na pokračování a u této série by to nemuselo být na škodu a vlastně konec může být stále takový otevřený.

• 3.7.2018  10:53
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Jako dítě jsem Akta X miloval :-) vlastně předešlé série mám stále rád. Bohužel, starý dobrý Akta-X jsou pryč a jiný už to nebude. Akta X pro mne znamenal kultovní seriál. Jinak je to dobře natočené, důraz na detaily, skvělé masky. Z mého pohledu jako by díly nezávazně tvořili dva lidé, polovina dílu má cosi chytlavého do sebe a polovina je dělaná úplně v jiném stylu, někdy komediální, ale většinou moc nevýživné. Duchovny mi tady přišel už velmi unavený a vyhořelý a jeho hraní jsem mu prostě nevěřil... Anderson sem to naopak docela věřil a myslím, že celkově se s návratem vypořádala líp. Čekal jsem mnohem nadupanější díly. Poslední díl má být spíše upoutávka na další sezónu než seriózně vedený závěr. Myslím že další série nemá co nabídnout.....

• 3.7.2018  08:34
    Prázdniny v Provence (2016)

Film naprosto o ničem. Tohle byl očistec. Děj tam žádný v podstatě není, to co se tváří jako děj je jen nějaký paskvil, taková slepenina záběrů. Chtít za tohle peníze je výsměch všemu a všem a pro mě suveréně nejhorší a nejodpornější film co jsem v poslední době viděl.... Prachaře by měli zakázat! Když budete přepínat mezi dalšími programy, o nic nepřijdete. Bože můj, jak až nízko může padnout tvorba v Česke republice? Jen je škoda, že tímto shitem moc hezkou reklamu Francii neudělali.

• 2.7.2018  08:40

Lawrence má na víc. Slušná podívaná se vším, co má hollywoodský romantický biják mít. Prostě to bylo hezký, ale rychle Vám to vyšumí z hlavy. Má to svoje mouchy, ale je to slušně zahrané, má to příběh a slonice je skvělá. Robert Pattison je zde kupodivu velice snesitelný, Reese Witherspoon si odehraje svůj dobrý standart a největší pozornost na sebe opět strhává Christhoph Waltz. Reese Witherspoon krásná ale bez nějakého hlubšího osobního kouzla. Těch zvířat mi bylo opravdu líto, samozřejmě i lidí, ale ty se mohli alespoň trochu bránit sami. Bohužel to týrání zvířat mi je hrozně nepříjemné a kazí mi to celý dojem z filmu. Romantický film, kterých je mraky.

• 27.6.2018  13:28
    Vlkodlak (2010)

Dost dobré. Žádné nervy drásající odhalení zápletky se sice nekoná, ale přesto má film dost napětí a temné atmosféry a naprosté minumum stupidních dialogů. Dobře vystižená atmosféra staré Anglie působí výborně a je silnou stránkou tohoto díla. Stejně jako herecké výkony Hopkinse a Del Tora či povedené masky. Nechápu tady to nízké hodnocení, ale budiž, mě se to líbilo. Jen trochu dlouhé. Dostal jsem více, než jsem čekal. Užil jsem si to.

• 26.6.2018  14:44

Relativně i jedna z těch lepších komedií za poslední dobu. Čekal jsem mnohem větší vyvařenou ptákovinu a nakonec to bylo i koukatelné a zábavné. Průměrná komedie, kterou vyzdvihuje otcovské trio Liška, Langmajer, Čermák a líbivá atmosféra Sázavy. Že bych u Špuntů na vodě umíral smíchy se úplně říct nedá. Vyloženě dobré fóry jsou tu asi tak dva,ale jako letní oddechovka to funguje.

• 25.6.2018  08:25

Lidi vypňete mozky před zapnutím filmu. Ten film je strašně, strašně blbej. Tak moc, že si myslím, že je to úmysl. Začíná to tím,že Dieslovi hoří při závodu auto a on stále jede a vyskočí za jízdy....poté že Johnson nasměruje holýma rukama vystřelený torpédo který jede po ledu na bandu co je pronásleduje až po to co Diesel ujiždí na ledě řízene raketě. Tak tahle série už dost ztrácí síly a podle mě už nemá co nabídnout, proto se značně uchyluje do bizardních scén, které mají film vyzdvihávat nad předešlými pokračováními, ale myslím že u pětky či u šestky už byl vrchol únosnosti a tohle je opravdu už moc. Veškerá logika příběhu, postav a vůbec, je zcela debilní. Spojení Jason Statham a Dwayne Johnson bylo skvělý. Ale Statham s dítětem mě neskutečně pobavil. Vono to furt vydělává. A vydělávat bude.

• 20.6.2018  09:15

Docela zábavná blbost která pobaví a neurazí. Hra Tomb Raider je jedna z mých oblíbených a takřka srdečních záležitostí. Chabý scénář a celková zmatenost dojem kazí, ale i tak se to dá zhlédnout aniž bych prskal vzteky. Angelina se pro tu roli snad narodila a skvěle ji sekunduje. Další plus je že je sexy. Akce je ale obstojná a rychle to odsýpá. Hudba je taky pěkná.

• 18.6.2018  10:22

Famózní akční jízda. Tak tohle byla síla. Je to hlavě film pro fanoušky Wolverina. Zestárlý a unavený superhrdina ve westernově stylizovaném akčním filmu bojuje za to málo, co mu zbylo. Akce je brutální, nekompromisná, živočišná a zábavná. Na tohle jsme všichni čekali tolik let. Ze záporáků byl vynikající hlavně Boyd Holbrook, kterej byl fakt hustej a to jeho komando. Důstojná rozlučka dvou nejlepších postav X-menů, Logana a profesora Xaviera. Hughovi si zaslouží poděkovat za těch dlouhých x-let s ikonickou postavou, kterou si vypiplal k dokonalosti! Poslední záběr ve mně vyvolává mix emocí.....Za mě je to nejlepší Wolverine!!!!

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28