panMartin

Martin Marty

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 20.6.2018  09:15

Docela zábavná blbost která pobaví a neurazí. Hra Tomb Raider je jedna z mých oblíbených a takřka srdečních záležitostí. Chabý scénář a celková zmatenost dojem kazí, ale i tak se to dá zhlédnout aniž bych prskal vzteky. Angelina se pro tu roli snad narodila a skvěle ji sekunduje. Další plus je že je sexy. Akce je ale obstojná a rychle to odsýpá. Hudba je taky pěkná.

• 18.6.2018  10:22

Famózní akční jízda. Tak tohle byla síla. Je to hlavě film pro fanoušky Wolverina. Zestárlý a unavený superhrdina ve westernově stylizovaném akčním filmu bojuje za to málo, co mu zbylo. Akce je brutální, nekompromisná, živočišná a zábavná. Na tohle jsme všichni čekali tolik let. Ze záporáků byl vynikající hlavně Boyd Holbrook, kterej byl fakt hustej a to jeho komando. Důstojná rozlučka dvou nejlepších postav X-menů, Logana a profesora Xaviera. Hughovi si zaslouží poděkovat za těch dlouhých x-let s ikonickou postavou, kterou si vypiplal k dokonalosti! Poslední záběr ve mně vyvolává mix emocí.....Za mě je to nejlepší Wolverine!!!!

• 15.6.2018  08:05

Velmi povedené. Zábavné, veselé a okouzlující ! Slepice jsou z plastelíny, což se ve filmu jeví jako zajimavý kreativní a originální prvek. Scénář byl skvělý, velice pěkně propracovaný, tak, že pobaví i dospělého, ale nadruhou stranu film pochopí i malé děti, pro které byl film původně udělán samozdřejmě. Super animák s propracovaným dějem, a s časnými vtipnými hláškami.

• 4.6.2018  14:26
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Dobré téma, skvěle natočené, tudíž ve výsledku hodně působivé. Chválím Marthu Issovou, která otrlou manželku horníka zvládla na jedničku. Všichni herci skvělí, ale také skvělí ti, které na plátně vidět není, režie, kamera, štáb, maskéři, produkce, trikaři, osvětlovači, všichni. Lidová mluva Ostravaku byla také super. Já jsem havíř, kdo je víc....Každopádně se jedná o silný snímek který nelze než doporučit.

• 4.6.2018  07:51

Wolverine je jedna z mých nejoblíbenějších komixových postav a nejoblíbenější z X-Menů. Filmy X-men miluju. Líbí se mi ale návaznost na první díl. A také to Wolverinovo zrození. Vyzdvihnout musím přestřelku z vrtulníkem vlastne celou akci, velice povedené a efektní. Hugh Jackman samozřejmě výborný jako vždy. I tady si počkejte do konce titulků :))

• 28.5.2018  09:36
    Deadpool 2 (2018)

Tak jako velká paráda, no co ti budu povídat. Dámy a pánové. Nasaďte si klobouky, tohle bude jízda. Má to styl a má to koule. Šílený hrdina Deadpool před 2 roky dobyl kina a byl z toho nejenom velký hit ale především povedená a originální komiksová žánrovka. Doufal jsem, že dvojka bude aspoň na stejný úrovni jako jednička, ale takovou bombu jsem ani náhodou nečekal..vůbec nevim co k tomu napsat, protože tohle byla jedna velká jízda a byla tu jedna hláška za druhou a po všech stránkách je to perfektně zvládnutej film. Deadpool 2 má jednu z nejlepších podtitulkových scén všech dob. Reynolds herecky stoupá, Josh Brolin mu skvěle asistuje.

• 21.5.2018  08:36

Přesně, co jsem očekával jsem i dostal. Krásnej film, jsem moc rád, že i v dnešní dementní době se takovéhle snímky točí a mají svoje místo. Film určený pro nás psí paníčky, mě jako milovnici psů naprosto dostal. Psí poslání je milý a emocionálně nabitý film. Bylo to milé, hezké, dojemné se šťastným koncem. Konec byl pěkně udělaný, že člověk pochopil pointu celého příběhu. Tento film snad i cynika dojme k slzám. Pro milovníky psů je shlédnutí takřka povinnost.

• 14.5.2018  11:27
    Maratónec (1976)

Velice dobrý sedmdesátkový thriller. Vynikají film, klasická stará škola s důrazem na herecký výkon a pomalé budovaní atmosféry. Dustin Hoffman sice není mým oblíbencem, avšak jeho filmy často opravdu stojí za to! Jako tento. A s démonickým Laurencem Olivierem. Příběh obyčejného studenta, který se bez vlastního zapřičinění zaplete do špíny kolem uprchlých nacistů a diamantů, zaujme od samého začátku. Mimochodem zde se povedl i dabing.

• 7.5.2018  12:32

Přemýšlel jsem proč byl vůbec natočen tento film. Asi protože to bylo podle skutečné události a někdo měl zájem, aby to bylo zveřejněno. Úplně zbytečně... Budař dobrý,ale jinak vše špatně včetně hlavní postavy,obsazení Vavřince opravdu nechápu. Ještě kromě nahoty Vica Kerekes lze ještě ocenit pouze krásné záběry přírody Tater, Českého ráje a Adršpašsko Teplických skal. Emotivní zážitek z filmu nemám žádný a to bych u takovéhoto tématu čekal. Toto prostě není český film do kin!!

• 2.5.2018  11:01
    Metanol (TV film) (2018)

Tohle se ČT a Tereze Kopáčové vážně povedlo. Výborné zpracování tématu, které otřáslo republikou. První část je silnější, protože druhá polovina je více kriminální. Málokdy se podaří zachytit všechny pohledy na věci a tady se to povedlo. Za mě tak rozhodně spokojenost. Nadprůměr české televizní tvorby. Herecké výkony bez námitek. Co jsou lidé pro pár kaček schopni udělat... Z finálového záběru na sklep pana hostinského mě mrazí ještě teď.

• 2.5.2018  08:57

Nové zpracování King Konga mě na první pohled opravdu zaujalo. Už od akce z vrtulníky je jasný co nás čeká. King Kong jako ztělesnění energie přírody a civilistů, kteří se brání proti krutým a likvidačním zásahům z vnějšku. Dobré efekty, akce hudba a prostředí, ale práce s dějem a příběhem bylo už na vedlejší koleji. Jackson začíná bejt ohranej. Hiddleston je hrozná držka. Samotnej Kong byl celkem dobrej a jeho bitky s jinejma potvorama byly slušný. Celý film mi sedl lépe, než Godzilla. Ovšem chcete-li se na dvě hodiny odstřihnout od každodenních starostí a neřešit, mělo by to fungovat. Nejhezčí a nejpůsobovější scéna: Kong vztekle likvidující letku vrtulníků.

• 23.4.2018  09:38

Celá trilogie je vynikající. Do třetice a stále velká prdel. Skvělý Frank Drebin opět zasahuje v plné kráse! Anna Nicole je přesně taková kočka, která tu má být. Škoda jen že O.J. Simpson je stále takové dřevo. Pořád je to super komedie plná nezapomenutelných scén...Dnes již klasika, která nezklame. Jen škoda že takových " dobrých " komedií je nedostatkové množství.

• 16.4.2018  12:18

Druhý díl Blaznívý střely stejně perfektní jako ten první. Jak je vidět, každé pokračování nemusí být horší než první díl. Nielsen opět hodně pobavil. Bláznivé střely a Žhavé Výstřely patří k nejlepším filmům svého druhu. Každopádně je to stále film, který je povinností shlédnout pro všechny milovníky komedií.

• 11.4.2018  11:37

Královna parodií. Naprostá klasika ve svém žánru. Hodně vydařená komedie, při které jsem se dost smál. Vtipných scén zde bylo opravdu hodně, jen je škoda, že film nemá lepší příběh, což je ale menší chyba. Leslie Nielson byl pro tohle stvořen, pasuje mu to na tělo, krásná Priscilla Presley a sympaťák George Kennedy v jedné z nejleších komedii!

• 3.4.2018  14:44

Super námět. Tohle je průměrný thriller. Nic extra jsem nečekal, ale nakonec jsem rád, že jsem tento lehce depresivní thriller viděl. Hlavní představitelce se podařilo zakrýt svým výkonem trochu lacinou zápletku, nad kterou si díky ní nějakou tu chvíli lámete hlavu. Emily Blunt hrála psycho alkoholičku velmi dobře. Jinak byl film zdlouhavý. Film mě pohltil, chytil si mě až do konce a výsledek je velmi uspokojivý. Konec překvapivý.

• 28.3.2018  13:30

Až na několikáté jsem dokázal ocenit, že to neni taková kravina, ale je to i sranda. Ti dva se hledali až se našli. Prdel to je bez pochyb. Komediální klasika, která udělala Jima Carreyho. Už zde předvedl to nejlepší ze svého mimického hraní doplněného vtipnými hláškami a Jeffem Danielsem. Příběh moc nápaditý není, ale hlavní hrdinové poměrně ano. Nic hlubokého se od toho opravdu čekat nedá, ale jako jednorázová zábava, proč ne.

• 26.3.2018  08:58

Poměrně kvalitní špionovka zasazená do OldSchool stylu. Rozhodně spíše lehčí komedie. Celkem prdel. Ne nějaká světoborná, ale přesně taková, jakou jsem si podle ukázek představoval. Spousta dobrých hlášek a vtipných scén, skvěle zahrané hlavní trio, fajn retro atmosféra. Guy Ritchie ukazuje, že na tohle ho skutečně užije a já doufám, že se k postavám ještě vrátí. Musím uznat, že mě to bavilo a někdy se na to rád podívám znovu. Tři lepší.

• 8.3.2018  13:51
    Masaryk (2016)

Zajímavě zpracovaná malá část života Jana Masaryka. O hodnocení jsem hodně přemýšlel. Kupodivu to nebylo špatné. V každém případě velmi dobře natočené, vizuálně také, ale hlavně plus za Rodena i Kaisera. Ale ten příběh a scénář docela pokulhává. Film bez atmosfery, takove nijake... Těžko říct čím to bylo, protože i po řemeslné stránce nevypadá film vůbec špatně. Pro neznalého dějin nepochopitelný film. Roden si toho Lva zasloužil, ale 12 kousků to je prostě nevídaně moc.

• 7.3.2018  11:15
    Spojenci (2016)

Solidní špionážní drama z 2.světové války. Film rozhodně nenabízí žádnou strhující podívanou či jízdu, ale podle mě technicky kvalitně zpracovaný, zajímavý příběh o lásce z období druhé světové války s výborně zvolenou ústřední dvojicí, mezi kterou ona chemie, bezpochyby funguje. Výtečná režie a pěkná práce s kamerou. Film nikoho neurazí a snad každého spíše nadchne. Zemeckis je pořád ve formě. Myslím si, že závěr ten film celkově zachránil a vynesl o pár pater výše.

• 1.3.2018  15:42
    Mumie (2017)

Nemá to ani hlavu ani patu. Totálně nezajímavé ve všech ohledech. Nefunguje tady akce, budování napětí, herci, příběh. Vůbec nevím, k čemu bych to celé přirovnal a abych byl upřímný, nic mě ani nenapadá. Do původní Mumie tomu chybí hlavně odlehčený humor a svěží, akční scény a tenhle pokus dopadá mnohem hůř po všech stránkách. Tom Cruise je stále dobrý, ale sakra vždyť on i Russell mají na dost lepší role než byli tyto. Bez dobrého scénáře prostě pořádný film nenatočíte... Film si zasloužil snad i zlatou malinu. Hloupé a zbytečné! Jeden z propadáků roku.

• 27.2.2018  10:41

Film asi není úplně pro každého, ale milovníci dobrodružných filmů si určitě pomlaskali. Cesta pomsty vyzobrazená jako jedna z nejhlubších v historii kinematografie. Pořádně drsný film, zima z něj sálala každým okamžikem a záběry s medvědem byly dechberoucí. Snímku vedle nádherné výpravy dominuje práce režiséra a kameramana. Nenudil jsem se u tak dlouhého filmu ani chvíli. Dále pak ohromí i um zúčastněných herců. Leonardo DiCaprio hraje na hraně lidských možností. A Hardy byl vážně správnej parchant. Krajina, atmosféra, příběh, to vše u mne zabodovalo.

• 19.2.2018  13:08
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Seriál mě ale celkově docela bavil,a bavil mě až do konce. Slušná kriminálka trochu jinak. Některé díly byly výborné, některé slabší. Napětí se stupňuje hned od prvního dílu. Slušně vedle sebe zafungovaly herecké hvězdy i s neokoukanými tvářemi. Výprava se povedla na jedničku - jako reklama na Šumavu a všechny tamní malebné vesničky to funguje výborně. Jedná se o slušný seriál, za který se rozhodně nemusíme stydět. Spokojenost,a zápletka sice nijak bombastická,ale vlastně potěší,tyhle křivdy z minulosti,a pomsty.

• 16.2.2018  12:18

Každopádně herecké výkony jsou tu parádní a doplňuje to tu hlavně silný příběh, ale nevím jestli to úplně splnilo potenciál, který to mělo. Pěkné záběry hor. Chemie mezi Kate Winslet a Idrisem Elbou je sice jasně daná a do filmu hodící se. I tak podle mě tý romantiky bylo zbytečně moc..

• 13.2.2018  08:38

Hloupé od začátku do konce, hodně moc trapné, bez ducha a dobrého scénáře. Monstrózní přešlap, pokud člověk bere v potaz rozpočet 68 milionů dolarů. Ben Stiller, Vince Vaughn, Jonah Hill a Richard Ayoade jeden větší blbec než druhý....

• 7.2.2018  14:12

Silných příběhů není nikdy dost. Mráz, hlad, vedra, žízeň, pochod, pochod a pochod. 6500 km dlouhá cesta. Je to poutavý, obsahově silný námět o tom, co člověk vůbec dokáže a díky té skutečnoti, je to o to více neuvěřitelné.Takže tedy, herecké výkony byly bez debat vynikající a hlavně obdivuhodné, za což taky vděčíme kostymérům a maskérům a vůbec všem, co se starali o autentičnost.

• 31.1.2018  10:46

Nádherné dobrodružství o obrovské vůli přežít. Mooc příjemný film, takový pohodový s úžasně propracovanými počítačovými efekty. Prvky přírody jsou u mého hodnocení další plusové body. Vizuálně skvěle zpracované. Napjatě jsem sledoval vztah mezi Pí a tygrem a boj mezi nimi o své teritorium. Na konci filmu trošku smutný moment, kdy tygr odešel bez rozloučení. Hudba se k filmu hodila. Film mě mile překvapil.

• 24.1.2018  13:33
    Casino (1995)

Genialita od samého začátku, pro mě osobně hlavně co se týká režie. Příběh nás zatahuje do casin a jejich napojení na mafii. Nádherně rozebraný mafiánský doupě od počátku až po jeho pád. Scorsese opět dokazuje, že je výborný režisér a vypravěč a že pod jeho zlatými ručkami podávají herci obvykle své nejlepší výkony. Snímek je okořeněn notnou dávkou brutality, která jen dotváří reálné vyznění celého příběhu. DeNiro jako vždy perfektní, Joe Pesci je tu za prcka, na kterého bych se bál i křivě podívat a Sharon Stoneové jako zlatokopky a feťačka byla skvělá.

• 19.1.2018  14:29
    Hrdina Max (2015)

Vzpomínka na padlé syny a příběh o hrdinném psovi. Pro lidi s láskou pro hafany je to koukatelný. Jelikož jsem věrný pejskař, hodnotím o hvězdičku víc a pohled do psích očí mě vždycky dostane. Nebylo to zas tak zlý na rodinnou zábavu, ale tři hvězdy hlavně za toho nádhernýho psa. Naštěstí herci a pes jsou roztomilí a tak lehký nadprůměr sedí...

• 16.1.2018  10:30

Po trošku nudným začátku, kdy můžeme sledovat bezproblémový a zamilovaný americký rodinky..... Film inspirující se tragédií v Bostonu. Pak už následuje chaos, napětí, pátrání a chycení teroristů. Zdá se že spolupráce Berga s Wahlbergem přináší růže a oběma pánům to evidentně sedí. Bál jsem se toho jak je film moc dlouhý ale nakonec to ani nevadí, střídání reálných a filmových záběru bylo velmi povedené, příběh a lapeni atentátníku strhující i když při přestřelce policajti dostávali co proto, a nakonec byli tak zmateni že šli proti sobě. Trochu mi tam vadily ty klišé, ale celkově to bylo napínavě natočené. Ve výsledku je to film, který určitě stojí za zhlédnutí.

• 9.1.2018  13:14

Mě se to moc líbilo. Gangsterky mám rád, ale jsem hodně vybíravý, takže ne každá u mě uspěje. Jenže v Lucky Number Slevin se sešlo tolik známých lidí (Hartnett, Liu, Freeman i Kingsley válí a v popředí největší hrdina Willis, jehož charisma opět srší do všech stran) a zápletka byla fakt dokonalá, že jsem si to nemohl nechat ujít. Příběh šlape jako hodinky a jeho rozřešení a pointa je parádní. Skvěle obsazené, vtipné, brutální, zábavné, nápadité. Nevím, co přesně se tady některým tolik nelíbilo, ale já na tomto díle rozhodně chyby hledat nebudu. Bylo to správně zapletený až do konce.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27