panMartin

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 19.1.2018  14:29
    Hrdina Max (2015)

Vzpomínka na padlé syny a příběh o hrdinném psovi. Pro lidi s láskou pro hafany je to koukatelný. Jelikož jsem věrný pejskař, hodnotím o hvězdičku víc a pohled do psích očí mě vždycky dostane. Nebylo to zas tak zlý na rodinnou zábavu, ale tři hvězdy hlavně za toho nádhernýho psa. Naštěstí herci a pes jsou roztomilí a tak lehký nadprůměr sedí...

• 16.1.2018  10:30

Po trošku nudným začátku, kdy můžeme sledovat bezproblémový a zamilovaný americký rodinky..... Film inspirující se tragédií v Bostonu. Pak už následuje chaos, napětí, pátrání a chycení teroristů. Zdá se že spolupráce Berga s Wahlbergem přináší růže a oběma pánům to evidentně sedí. Bál jsem se toho jak je film moc dlouhý ale nakonec to ani nevadí, střídání reálných a filmových záběru bylo velmi povedené, příběh a lapeni atentátníku strhující i když při přestřelce policajti dostávali co proto, a nakonec byli tak zmateni že šli proti sobě. Trochu mi tam vadily ty klišé, ale celkově to bylo napínavě natočené. Ve výsledku je to film, který určitě stojí za zhlédnutí.

• 9.1.2018  13:14

Mě se to moc líbilo. Gangsterky mám rád, ale jsem hodně vybíravý, takže ne každá u mě uspěje. Jenže v Lucky Number Slevin se sešlo tolik známých lidí (Hartnett, Liu, Freeman i Kingsley válí a v popředí největší hrdina Willis, jehož charisma opět srší do všech stran) a zápletka byla fakt dokonalá, že jsem si to nemohl nechat ujít. Příběh šlape jako hodinky a jeho rozřešení a pointa je parádní. Skvěle obsazené, vtipné, brutální, zábavné, nápadité. Nevím, co přesně se tady některým tolik nelíbilo, ale já na tomto díle rozhodně chyby hledat nebudu. Bylo to správně zapletený až do konce.

• 8.1.2018  08:59

I třetí (a asi zřejmě poslední, i když nikdy neříkej nikdy) Očista u mě zabodovala. Konec se tvářil otevřeně, čtvrtý díl bych uvítal. Třetí díl se drží zajetých kolejí dvojky. Celej film je vlastně o záchraně krásné senátorky, která chce celou srandu okolo očisty ukončit. Senátorka + výborný Frank Grillo vs. kupa vraždících magorů. Akce je dobrá, postavy fajn a děj má spád. Do toho znovu skvělý příběh dělá z tohoto dílu skvělou podívanou. Takže slušná spokojenost. Chybyčky tu přeci jen také nějaké jsou, takže za dokonalý film tohle rozhodně nepovažuji.

• 5.1.2018  14:44

Ani další příběh ze světa Star Treku nezklamal. Pohodová akční scifárna, která baví od začátku do konce, nenáročná a vizuálně pěkná jízda Kirka a jeho party. Na první zkouknutí to skvěle funguje, nevím jak na případné další. Jen ten záporák byl nějakej divnej... Ztrátu tempa v polovině a slabší finále. Hudba pořád stejně dobrá. :) Nakonec nejsem zklamán, pokračování povedené, i když už nebylo úplně pod palcem J.J.Abramse. Nenudil jsem se a jako akční scifárna na odreagování to je dobré.

• 2.1.2018  14:46

Maximální spokojenost, kterou jsem v tomhle žánru mohl dostat. Black Mass je i tak poctivou gangsterkou, která spolehlivě nabídne vše co divák od podobného snímku očekává. Atmosféra opravdu dokáže vtáhnout do děje a Johny Depp, jakkoli se dá spekulovat o příčetnosti maskérů, je dokonale slizkým a děsivým čistokrevným zloduchem. Johny Depp v hlavní roli, "potrhlé" osoby, Jamese Bulgera. Chlapíka, který v 80 letech ukazoval na jihu Bostonu, svou krutou a nelítostnou tvář. Zastínil tím svitem brilantní obsazení tohoto filmu, zejména Joela Edgertona či Benedicta Cumberbatche. Musím pochválit za konec, člověku všechny jeho otázky na konci vysvětlí a on může jít spokojeně domů.

• 2.1.2018  09:11

Dneska je to klasika od Disneyho. Příběh sice není příliš originální, ale rozhodně je hezký, vtipně a poutavě podaný, krásný hlavní postavy tak i vedlejší a především animace nádherná. Krásná Disneyovka, ostatně jako všechny, ale Kráska a zvíře patří mezi top nejlepší. Příběh je romantický se spoustou hudebních čísel, které ač přezpívány do češtiny neztrácí své kouzlo. Nominace na Oskara za nejlepší film určitě zasloužená. Byl jsem skutečně dojatý. Je vidět, že staré kreslené filmy mají pořád co do sebe.

• 27.12.2017  12:44
    Cizinec (2010)

Nuda , nuda , nuda. Neočekával jsem sice žádný velký zázrak, ale toto? Strašně stupidní scénář, nevím, jestli se tady snažili o vtip, ale vtipné mi nepřišlo absolutně nic. Chybí tomu švih, lehkost, energie. Na Angelinu Jolie jsem zvyklý , že točí braky. Ale Johnny Depp , který vezme tohle... to nechápu. No jo peníze nesmrdí.. Film, který absolutně nijak negraduje, po celou dobu filmu si drží jedno stále tempo a snaží se o chytrost. Říkal jsem si , že to aspoň zachrání konec , ale ten tomu ještě dodal třešničku na dortu. To ale vůbec nevyšlo.

• 27.12.2017  11:58
    Medvědi (2014)

Úžasné záběry na medvědí rodinku, dokonalé zachycení Aljašské přírody a to vše doplněno příjemnou hudbou a kvalitním komentářem. Už dlouho jsem nefandil, tak jako této zvířecí rodině, aby našli potravu před zimním spánkem.

• 27.12.2017  11:47

Velice příjemné, krásné, milé a pro mě i nostalgické pokračování původní pohádky Anděl Páně. Recenze neklamaly, druhý díl se mi opravdu líbil víc než první, což je poměrně nebývalý jev. Příběh.. sice jednodušší... ale Vše funguje..jak má. Super lokace města Krumlov, kvalitní zvuková stopa..nádhera.. Ivan Trojan a Jiří Dvořák je stále sehraná dvojice , i ta Bohdalová pobavila. Práce s postavami je skvělá, hlavně ústřední dvojice a jejich vzájemná interakce, partička zlodějíčků nebo Bolek Polívka, v nebi konečně pořádná sranda a odkazy na události a postavy z Bible příjemně pobavily. A sexy Vica Kerekes. Výborná pohádka. Klidně bych tuhle pohádku snesl delší a rozhodně se těším, až si ji zopáknu. Myslím si, že Anděl Páně je nejlepší novodobá vánoční pohádka, která byla v posledních letech natočena, včetně tohoto pokračování... ;-) Vánoce bez ní si už pomalu nedokážu představit! ...

• 22.12.2017  11:02

Ač mám DC komiksové universum radši, tak Marvel své hrdiny umí přenést na plátno excelentně. Rozhodně lepší marvelovka. Určitě nejlepší za posledních několik let co jsem viděl. Doctor Strange se opravdu povedl. Už chápu, proč se to hodně lidem tak líbí. Ohýbání reality bylo cool, akční scény sem tam překvapily fajn nápady a i ten humor fungoval tam, kde měl. Ani mi to nepřišlo nijak moc dlouhé. A oceňuju, že to nebyl klasický akční film typu bum bum prásk třísk. Nedaří se mi najít slabé místo, užil jsem si film jako celek. Cumberbatch příjemně překvapil, Tilda jako vždy dokonalá, Mikkelsen mi nevadil. Samozřejmě nemůže chybět ani cameo Stena Lee. Suprová popcornová zábava.

• 21.12.2017  12:18

Mám podobné pocity jako u jedničky, je to zábavné. Díky mutantům Rocksteadymu a Bebopovi je akce hned zajímavější. Efekty jsou opět skvělé, prostě zábava. Trhač je tam zbytečný kdyby byl hned hlavním záporákem Krang bylo by to lepší. Casey Jones má hodně málo prostoru. Nesmí se u toho moc přemýšlet. Megan Fox jako April O'Neil je sexy jako vždy. Od jedničky konečně přibyly původní postavy ze starého seriálu a znělka v konečných titulcích pěkně štípla nostalgické srdíčko. Nebude mi vadit když bude i trojka.

• 19.12.2017  13:59

Film, který se jen těžko popisuje slovy, ten se zkrátka musí vidět. Už nějakou dobu jsem o tomto filmu slyšel prakticky jen to nejlepší, tak jsem si konečně našel čas, abych tento snímek zhlédl a výsledek mě neskutečně potěšil. Dvojice Cluzet-Sy předvádí vynikající výkon a divák si je po pár minutách oblíbí. Samozřejmě se musím zmínit i o doprovodné hudbě, ta je unikátní a hodí se do každé ať už dojemné či vtipné situace. Na konci filmu jsem byl naprosto spokojený, šťastný a dojatý. Moc moc moc krásný film.

• 19.12.2017  07:55

Velká spokojenost na všech frontách a s časem to ještě zraje. Star Wars se ubralo zajímavým směrem, během filmu jsem se docela dost nasmál a přitom byla zachována filozofická hloubka dřívějších dílů. Rey a Kylo... skvělé postavy a jejich příběh a vztah je zajímavý, dramatický a výborně podaný, Mark Hamill si návrat ke světelnému meči jaksepatří vychutnává. Daisy Ridley je taky dost dobrá a vidím v její postavě velký potenciál. Občas jsou zvraty až přehnaně naivní, nicméně často se zpětně ukáže, že to byl scénáristický mistrovský záměr. K dokonalosti tomu přece jen ještě něco chybí, ale těšil jsem se na Luka a dostal jsem ho v takové podobě, který se mi líbil. Finn tam vlastně nic moc nedělá. Bylo to epický! Princezna Leia je Superman, největší zvrat (blbost). První řád asi nikdy nebude tím, čím bylo Impérium a Kylo Ren se nikdy nestane takovou legendou jako Darth Vader ale i tak musím říct, že jsem byl z osmé epizody nadšen. Snad devítka bude o vlásek ještě lepší.

• 11.12.2017  14:24

Když se řekne Hercule Poirot ihned si představím tvář Sucheta. Nejdřív jsem si říkal, jak asi dopadne Branaghův Hercule. A dopadl dobře. Vražda v Orient expresu je poměrně lehká oddechovka a je potřeba ji tak i brát. Výtečné provedení, skvěle vybraní herci a dobře napsané postavy. Kamera a záběry na okolí a vlak neměly chybu. Ve filmu obrovské množství hvězd, bohužel každá má jen pár větiček. Film byl příjemný a napínavý až skoro do konce. Pokračování bych oceňil.

• 11.12.2017  11:55
    Agent WC 40 (1996)

Celkem dobrá a zábavná parodie nejenom na Bondovky. Bohužel, toto je jasně jeden z těch slabších filmů s Lesliem. Oproti Bláznivým střelám slabota.

• 11.12.2017  09:26

Velmi příjemné překvapení. Velice silné drama o největší ekologické katastrofě v ropném průmyslu ve Státech. Velice dobrý katastrofický thriller s pomalejším rozjezdem a očekávaně maximálně výbušným dojezdem. Atmosféra, napětí i emoce, to vše tam je, navíc bez zbytečných keců a nafukování okolo. Wahlberg je tu standardně dobrý, což bohatě stačí, Russell tu sice není moc, ale svého předáka zvládá naprosto s přehledem a taktéž Malkovich v dalším ze svých slizkých záporáků. Berg má svůj nezaměnitelný rukopis, možná je to vždy až moc americké, ale už si začínám zvykat na to, že jiné to nebude, a to je možná i dobře.

• 11.12.2017  08:34

Tohle se Michaelu Bayovi vážně povedlo. Je to pro chlapy a je to patetické,pitomé ale má to koule. Pokud máte rádi vojenské filmy, ve kterých má velký prostor akce a navíc můžete příběhy podle skutečné události tak se Vám bude tento snímek (stejně jako mě) určitě líbit, dodává filmu na atraktivitě. Za levno natočený film s neznámými herci, ale přesto kvalitní. Škoda, že jsou někteří ti sympaticky věrohodní vousáči v tom chaosu nakonec tak zaměnitelní, ačkoliv si úvod filmu docela dává záležet na tom, aby je co nejlépe představil. Akce je de opravdu hodně a postupem filmu hodně graduje. A americká vlajka stále vlaje... Jak moc je to "podle skutečnosti" je otázkou...

• 5.12.2017  12:40
    Avatar (2009)

Já jsem si ten film opravdu užíval. James Cameron chtěl posunout hranice, připravit oslnivý vizuální zážitek a naprosto nás jím odrovnat. Dokonalá podívaná, při které je pro mě poslední hodina filmu absolutně dokonalým řemeslem po stránce bitev mezi dobrem a zlem. Co se týče příběhu, tak se žádný překvápko nekoná, ale s tím se do toho šlo. A máme tu komerčně nejúspěšnější film všech dob.

• 1.12.2017  15:14
    Tanec s vlky (1990)

Geniální!! Dokonalý film, který je ve svém žánru naprostá a ojedinělá perla. Perla mezi westerny, možná také proto, že to není ani tak western, ale příběh člověka, který to, co celý život hledal, našel u lidí u kterých by to nečekal. Nakonec je štván svými vojáky, protože nedokáží pochopit, že se dal k indiánům. Silný příběh (emotivně) , napětí, romantiku, záběry na krásnou krajinu, zajímavou nádhernou hudbu, skvělé herce. Ty skoro 3hodiny utekly strašně rychle... Jednoznačně nejlepší film Kevina Costnera ve kterém hrál, a který natočil... Krásný příběh o nalezení sebe sama.

• 30.11.2017  12:17

Tenhle film je fakt síla. Jeden z nejlepších thrillerů, co jsem kdy viděl. Mlčení Jehňátek je film, který má všechno dokonalá atmosféra na tak vysoké, převysoké úrovni... až nadúrovni, nápětí od začátku do konce, temná hudba, nezapomenutelné scény, perfektní dialogy a vynikající režie. Anthony Hopkins, v roli geniálního doktora Hannibala Lectra, byl na plátně něco kolem 20minut i tak se do povědomí diváků zapsal asi jako málokdo (Oskar naprosto zaslouženě). Hopkins nemá moc prostoru, ale na tom málu se mu podařilo vytvořit něco nezapomenutelného. Jodie Foster předvedla další famózní herecké sólo. Která za film právem získala Oskara. Výborný film dovedl k naprosté dokonalosti nepříjemně mrazivý konec.

• 27.11.2017  09:36

Tenhle filmek má pro mě takovou zvláštní mrazivou atmosféru. Thriller točící se kolem mladého právnika Keenu Reevse, který pracuje pro Ďábelského Al Pacína. Filmy z prostředí soudní síňě mám v oblibě,takže jsem si film vychutnával do poslední minuty. James Newton Howard svojí hudbou nezklamal a celý film dělal ve správných chvílích ještě děsivější. Chválím herecké výkony. Al Pacino byl do role "ďábla" ideální. Keanu byl opět nejlepší z nejlepší a nádherná Charlize Theron. Potěšil mě úplný závěr, který dodal filmu tu patřičnou hloubku. Jedinou výhradu mám ke stopáži, protože těch necelých sto padesát minut bylo opravdu moc. Čtyři hvězdy jako vyšité.

• 27.11.2017  08:58
    Insomnie (2002)

Děj je napínavý a dokáže vtáhnout diváka a udržet jeho pozornost po celou dobu filmu a když se k tomu přidá ještě skvělá atmosféra, tak neni co řešit. Kde si vrah hraje na kočku a myš s detektivem, aby společně podnikli činy, jejichž následky pak ke konci nesou. Scénář je vynikající. Al Pacino i Robin Williams podávají skvělé výkony. Ostatní herci zahráli svůj standard. Pro mě nejslabší Nolanův film.

• 22.11.2017  10:24

Jde prostě o skvělou záležitost, co mě bavila. Dva rozdílní kapitání v jaderné ponorce. Je jasné, že to nebude dělat dobrotu. Hvězdné herecké duo (myslím, že Gene Hackman byl o něco lepší, než Denzel Washington), musí zákonitě potěšit, zpracování také neurazí a připočteme-li k němu skvělou Zimmerovu hudbu, tak se rozhodně nemusíme nudit. Jde hlavně o psychologický souboj. Nicméně doporučuji vidět, ponorková hra na honěnou je dobrá. Ale ten Happy End mi prostě k tomuto filmu vůbec neseděl.

• 20.11.2017  13:56
    Barbar Conan (1982)

Solidně natočené, velkolepě vypadající fantasy, disponující famozní výpravou a jednou z nejlepších hudebních kompozic. Na 80. léta opravdu kvalitní fantasy snímek. I když je to docela jednoduchý příběh, přesto má v sobě jisté kouzlo, které je ještě umocněno určitou nostalgií, která se dostavuje při vzpomínce na dobu, kdy jsem film viděl poprvé. Arnoldem v nejlepší formě.

• 20.11.2017  11:18
    Jezero smrti (2008)

Romantický večer u jezera se promění v boj o život. Napětí a kamera jsou nejsilnějšími částmi tohoto thrilleru. Prostě hlavní hrdinové jsou sympatičtí (Reilly, Fassbender) a děti jsou odporné. Atmosféra je vykreslena slušně a dokáže udržet diváka v pozoru. Jsou mnohem stupidnější nerealné horory, který mají stejné hodnocení. "Krvavý" snímek zaujme i zajímavým závěrem... a happyend opravdu nečekejte.

• 14.11.2017  11:11
    Babovřesky 3 (2015)

Není žádným překvapením, že film dopadl tak, jak dopadl. Ani jsem nic jiného nečekal. Tohle je bezkonkurenčně jedna z největších ptákovin, jakou jsem kdy viděl a to už jsem toho viděl dost. O vtipu nema smysl mluvit,protože ve filmu žadný nebyl. Byl to jen slepenec trapných scén a ještě horších hereckých výkonu. Jít na tohle do kina, tak chci vrátit peníze, nepochopím člověka, který dá vyšší hodnocení než odpad. Neskutečná hovadina. PS: Scéna pod mořem stojí za to! Jak tohle někdo může myslet vážně? Nechápu jak se tohle někomu může líbit.

• 2.11.2017  07:19
    Rambo III (1988)

Velmi fyzický, drsný, špinavý, krvavý film - tak jak jsme to měli jako děcka rádi. Důstojné pokračování o Johnu Rambovi, který se tentokrát vydává na záchrannou misi do Afghanistanu. Sylvester Stallone byl v ideální fyzické formě a hon sověty mohl tedy započnout. Pokud zvládnete svůj mozek vypnout, tak se i po tolika letech můžete velmi příjemně bavit. Film je nasáklý akcí. Je třeba ho brát jako čistokrevnou zábavu. Rambo povedené akční béčko, které stojí za vidění už jen díky souboji tanku s helikoptérou.

• 23.10.2017  08:25

Naprostá blbina. Pokud byl první díl průměr, zde už je to výrazně horší. Celkem standardní akční film, který si užijete hlavně ve chvíli, kdy máte rádi akční filmy a máte rádi Jasona Stathama. Od filmu s J. Stathamem prostě čekáte řežbu i za cenu toho, že to bude béčko. Až na pár světlých momentů a Jessicu Albu to opravdu za moc nestojí. T.Lee Jones, ale dostal tak málo prostoru, že škoda mluvit. Ale scéna s bazénem je stejně pořád hodně dobrá.

• 18.10.2017  13:50

Je radost zjistit, že váš oblíbený film z dob základní školy se vám ohromně líbí i po těch dlouhých letech. Rambo je Rambo, kdo to neviděl jako by nebyl. Sylvester je prostě akční hrdina, neohrožený bojovník a zamindrákovaný veterán z vietnamské války. Film má příběh, který doplňuje dobrá akce. Pro roli Ramba bych si nikoho jinýho nedokázal představit. Rambo je pro mě synonymem odvahy a síly. Není to žádný superhrdina, ale obyčejný člověk z masa a kostí. Taky jsem film prvně viděla jako špatnou kopii na VHSce s ještě horším dabingem. Nestárnoucí film, který mohu vidět stále a stále dokola a nic na své síle neztrácí. Ani ne tak akční, jako především psychologicky strhující film s brilantní Stallonem.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26