Hledá se táta a máma (2010) (pořad) odpad!

Pár dílů jsem viděla. Ono když k tomu už člověk sedne, tak nějak nejde odejít - koukáte na tu TV jako vyoraná myš a jen kroutíte hlavou. Poslední epizody ale byly vážně něco - přece když se s někým zasnoubím na dovolené, tak nebudu se snoubenkou komunikovat, že jo... a benzín je přece moc drahý, na takovéhle jízdy nemám peníze... a vlastně jsem si za těch pár týdnů našel někoho jiného... a tak to zasnoubení zrušíme, co ty na to? No sranda.

Mazánci v exilu (2008) (pořad)

Tohle mi přišlo jako pěkná trapárna. Pořad dělá z teenagerů akorát totální ochlasty a blbce. A to, že se někdo z velkoměsta neumí chovat na venkově a štítí se vzít do ruky něco "přírodního"? No a co?! Zkuste dát naopak na pár týdnů člověka z africké vsi do Londýna a uvidíte, tak to tam (ne)půjde pro změnu jemu. Prostě blbost ze všech pohledů.

X Effect (2006) (pořad)

Hádky, usmiřování, řešení každého detailu vztahu před kamerami... Typická reality show.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Chvíli trvalo, než jsem přišla Pohlreichovi aspoň trochu na chuť. I tak mi ale vadila velká jednostrannost vkusu a chutí. Přece jen co člověk, to názor - i co se týče jídla.

Výměna manželek (2005) (pořad)

První epizody se mi docela líbily. Postupně šla ale kvalita dolů. Chystá se nová řada, tu už bych asi nesledovala. Před šesti lety ale dobrá zábava.

Jste to, co jíte (2006) (pořad) odpad!

Viděla jsem jen jednou, ale i to bylo málem nad mé síly. "Paní doktorka" (i ten její "parťák") chytrá jako rádio, pořad plný klišé a keců, a příšerného tónu hlasu, který se asi snaží říct "ty, ty, ty, nežer to".

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad)

Tohle bylo alespoň chvilkami zábavné. Utvrdila jsem si názor, že Paris vůbec není tak blbá tak, jak z ní všechna média dělají. Naopak - je vyčůraná a jen se za každých okolností snaží tuhle image posilovat. Proč? No protože na to lidi letí.

Poslední polibek (2006)

Váhala jsem mezi 3 a 4*. Za vyšší hodnocení může dokonalá záverečná scéna. Jinak ale průměrné drama o složitosti vztahů.

Kalich lásky s Tilou Tequilou (2007) (pořad)

Teda takových idiotů v jednom domě člověk jen tak nevidí. Je to pořád stejné a umělé.

Časové pásmo bylo změněno