Dánská dívka (2015)

Nádherný, mám slabost pro neobvyklé a jiné filmy, už jeom proto, že je mi to blízké, ale neskotečně skvěle odehrané, herci naprosto skvěle vše zahrály, klidně bych tento film mohla vidět vícekrát,

Purpurový vrch (2015)

Pěkný a velmi mile mě tento film překvapil, Nechápu tak málo procent, a tolik kritiky, Byli už horší filmy, ale tento je více jak nadprůměrný. Vše do sebe dokonale zapadalo. pro mě jednoznačně palec nahoru,

Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)

Ano přesně takto si představuji výborný seriál, Pro mě obrovský potenciál, a neskutečně krásně a lidsky natočeno. Ano Britové umí točit skvělé filmy a seriály,

V srdci moře (2015)

Tyto filmy s touto tématikou mě vždycky bavila, Už z toho důvodu, že je to odkaz na naši přírodu, na naši sobeckost naši neskutečnou zlobu vůči všemu živému, ano, je spravedlivé, že se pak vše otočí jako bumerang vůči nám, kdo nemá lisdkost v sobě a soucit s živými tvory, tam je nastolena neskuečná tvrdost vůči lidem a tak to má být,

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Další mistrovské dílo s Tomem Cruisem. Další pokračování této velkolepé podívané, a opět Tom nezklamal, Nejen, že jeho herecké kvality jsou vždycky na výbornou, ale i dějově nezklamalo, Pro mě filmový zážitek a už ted se těším na další pokračování,

Poslední Mohykán (1992)

Film jsem viděla několikrát, a jeden zmála filmů, na které se velmi ráda dívám znovu, Nejen krásná hudba, ale i děj, a Daniel opět exceluje, jako vždycky,

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Doted nechápu proč Leonardo nezískal ještě oscara, Kdekoliv hraje, je to filmový zážitek, a tady bezesporu ukázal další jeho skvělé herecké kvality, Velmi povedený film, kéž by se točilo takových filmů více, Smekám, fakt filmový zážitek,

Osm hrozných (2015)

Nejsem fanouškem Tarantina, ale přesto některé jeho filmy mají něco do sebe, Westerny nejsou moje oblíbený žánry, ale přesto jsem byla zvědavá, jak se Tarantino opět schopí svoji role jako režisér a řekla bych, že to zvládl docela obstojně,

Creed (2015)

Pro mě je Sly velkým vzorem, nejen proto, že je to úžasný herec, ale velice si mě získal jeho neskutečnou energii, jeho šarmem, jen jeden z mála herců, který má místo v mém srdci,, vše co odehrál, bylo neskutečné. Je to obrovská filmová legenda, a kde hraje Sly, tam je hned od začátku jasné, že to bude ohromné, zvučné, a neskutečně velmi kvalitně odehrané, Pro mě je Sly nejlepším a nejmilovanějším akčním hercem všech dob.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Wow, tak tomu říkám krásný příběh seriál spohádkovým nádechem, uchvátila mě hned od začátku, krásná hudba, dojemné příběhy, něco tak skvělého jsem už dlouho neviděla,