Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Není to zase tak zlé, průměrný seriál, viděla jsem už horší, navíc docela sympatičtí herci, já jsem v celku spokojená.

Rob the Mob (2014)

Klasický špionážní film, který má rychlý tempo, nemusím 2 hodinový filmy, kde se navíc moc neděje, ale tady je to jiné, jedna akce za druhou, takže tady se člověk absolutně nenudí, jen škoda tak nesympatických herců, ale budiž, to je malé mínus pro tento film, ale jinak zdařilý film.

Sabotáž (2014)

Celý film mě přišel jako z 80. let, ale budiž, což jsem už ale nezkousla byl herec Arnold Schwarzeneger, v minulých letech to byl špička ve svém oboru, jeho akční filmy měli úroven, ale toto to je prostě pro diváka výsměch, ale budiž, když si toto všechno odmyslím, je to slabé, bez nápadu, a docela jsem se na tento film těšila, ale velké zklamání.

Need for Speed (2014)

Klasická automobilová honička, takových podobných filmů už bylo natočeno, ale budiž, vcelku film byl dramatický, herci také obstojně zahráli, takže klasický průměrný film, ale i tak se dalo na tento film podívat.

Joe (2013)

Film, který je zbytečně dlouhý, dějově velmi nezáživný, asi budu uvažovat, že veškeré filmy budu ignorovat, v poslední době hraje v tak špatných filmech, nebude to jím, on je dobrý herec, ale špatný filmy a scénáře které si vybírá a toto je další z jeho špatných filmech. Bohužel mě tento film nic nedal, jen jednu velkou nudu.

Jízda švárů (2014)

Zase tak špatný to není, je to vlastně taková kriminální komedie, s docela zajímavým tématem, další film na odpoledne, kdy je venku škaredě a divák zrovna nemá na co by se podíval, zkrátka průměrný béčkový film, ale se solidním námětem.

Sbal prachy a jeď (2014)

Průměrná kriminální honička,v hlavní roli s hercem Jasom Cusak. Poslední dobou se mi zdá, že hraje v béčkových filmech, což je škoda, ale jako odpolední film, kdy zrovna člověk nemá co dělat a pro odreagování, je tento film tak akorát,

Noe (2014)

Očekávala jsem od tohoto filmu daleko více, celý příběh je podivně vyprávěný, nevadí mi, že je to z části přejaté z křestanství, nad tím bych se vůbec nepozastavovala, ale celkový dojem celého filmu na mě působí rozpačitě, zmateně,možná s odstupem času budu mít jiné pocity, ale prozatím pro mě velké zklamání.

Koleje osudu (2013)

Film,který je na můj vkus až moc dlouhý, ale jinak opravdu velmi zajímavé téma herečka Nicol Kidman hraje velmi přesvědčivě, zajímavě, a je vidět, že stále nám má co nabídnout. Pro mě velmi citlivé téma, hudba dokonale vystihuje všechny momenty, které byli ztvárněny ve filmu. Jsem tímto filmem velice spokojena a vřele doporučuji ostatním, aby se také podívali.

Rio 2 (2014)

První díl si sice už moc nepamatuji, což si říkám, že je asi něco špatně, ale jakmile jsem viděla pár minut druhýho dílu, tak jsem si vzpoměla, o čem to je, vcelku fajn, jako odpolední animovaný film proč ne,