Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Klasická vyvražďovačka s trochou autoerotiky v podání krásné Cécile De France, ukrutně nabroušená břitva, která nedala nikomu klidného spánku. Říkal jsem si, no zase to je to co už jsem tolikrát viděl a tady mě už nic nemůže překvapit, ale to jsem se hodně mýlil, protože závěr byl opravdu hodně nečekaný a šokující! Jo líbilo se mi to! Hodnocení 3,5* a 65%

Očista (2013)

Thriller s originálním námětem, ze, kterého šlo podle mě dostat mnohem více. Někdy až velice tupé jednání a hloupost hlavních představitelů. Velice nesympatický herec, představitel malého syna odbornika na zabezpečovací systémy. (Už ani nevím jak se jmenoval) ten mi přímo pil krev a přal jsem jeho roli smrt. Potěšila mě velice temná a tísnivá atmosféra, bylo vidět, že autoři jsou tvůrci série Paranormal Activity. Jinak jsem nebyl nějak výrazně zklamán, ale těsně po skončení promítání jsem si řekl "průměr, který již nepotřebuji vidě". A pokud mi jej někdo nepodstrčí pod nos, tak ani neuvidím. I přesto, dávám 3* a 60%

Odložené případy (2003) (seriál)

Nádherná hlavní hrdinka se se svou skupinkou spolupracovníků snaží objasnit několik let odložené případy. Některé díly jsou opravdu skvělé, jiné jsou zase průměrné. Na seríálu je hezky vidět, že v USA je možné všechno i objasnit 50let starou vraždu, u nás by se na to vy*rali, protože by na to nebyly peníze. hodnotím velice vysoko a vřele doporučuji! Hodnocení 4* a 85%!

Okřídlené bytosti (2008)

Říkal jsem si, bude to určitě zajímavý film a on to zajímavý film byl, ale byl pro mě zajímavý a dalo by se říci výjimečný tím, že v něm bylo vše tak nesrozumitelně podáváno, že jsem se v něm ztrácel. Kdoví možná jsem film špatně pochopil, ale podruhé se na něj již určitě nechci podívat. 1* za zajímavé herecké obsazení, 1* za pokus o dloubání se v lidské mysli, které ovšem podle mě bylo nedokonalé a dalo se podat naprosto jinak. Hodnocení 2* a 40%.

Ospalá díra (1999)

Z každého záběru, z každé scény na mě dýchal Burton. Ty stromy, ta nevzhledná vesnice, ty dialogy, ty dýně, hřbitov, hudba všude byl Burton, někdy mi to trošku vadilo, ale jinak to této pohádce hodně pomohlo. Jediný herec, který tam vypadal dobře, byl Johny Deep, jinak mi opravdu většina byla dost nesympatická dokonce i hezounek Van Dien. Taky jsem byl překvapen tou nenadálou změnou celé osobnosti Deepa, který byl ze začátku takový blbeček co si myslí, že sežral moudrost celého světa a, že jej už nic nemůže překvapit a hlavně byl posera a jako mávnutím kouzelného proutku, měl skoro jako jediný odvahu stát se pravým hrdinou a postavit se bezhlavému jezdci, který vyskakoval ze srandovního "stromu smrti" nebo jak mu říkali. Zábava to byla průměrná a proto 3* a 65%

Ošetřovatel (2011)

Nebojím se dát 4*, protože tohle byla za dlouhou dobu komedie, která dokáže pobavit a také jsem se u ní zamyslel. Vztah člověk x zvíře je tam krásně vykreslen a je zde nastíněno, že opravdu zvířata jsou na tom o mnoho lépe než někteří lidé, myslím tím zvířecí nezjištnost x lidské hloupost(krutost). Líbilo se mi jak zvířata spolu komunikovala, jak radila člověku. Jasně je to již několikrát ohrané téma, ale tady mi to přišlo tak nějak nejvíc upřímné a klidně řeknu, někdy mě to i dojalo a nebylo to tak komické. Líbilo se mi to mnohem více než nějaký trapný Sandlerovský Zohan. Hodnocení 4* a 80%.

Ošklivka Betty (2006) (seriál) odpad!

Absolutně nezáživné, trapné, bez jakéhokoli humoru, serál alá Divoký anděl. Opakující se nekonečné zápletky v jednotlivých epizodách. S odstupem času co jsem to měl možnost vídávát (musím říct, že nedobrovolně) si říkám jak jsem to vůbec mohl udělat. Co bych ovšem pro společnost mé krásné ženy neudělal. :-) Hodnocení odpad! a 5%.

Paranormal Activity (2007)

Tak tohle taky ne! Bohužel tohle nemá s hororem nic společného! Dva mladí lidé, kteří mají auto, barák, bazén a všechno kolem jako praví američtí milionáři si jednoho dne pořídí kameru aby zjistili co je obtěžuje když spí( spíše tedy hlavní hrdinku - btw za tu dávám 0,5*) A on je to nějaký duch, kterého nám nikdo ani nepředstaví, neřeknou odkud se tam vzal. Ona vlastně ta nová kamera vyprovokovala toho ducha aby si s nimi začal pohrávat. Jenomže já hlavním hrdinům neuvěřil zhola nic. Mužský představitel hlavního hrdiny by mi byl svou povahou a chováním hodně blízký, to by se, ale nesměl chovat celý film jako kretén a dělat si ze všeho srandu i když jim už "opravdu teklo" do bot. Strašně nesmyslné chování hlavních představitelů. Jako v každém takovém filmu vymítači( tady byli dva,ten druhý přišel, když ten první měl zrovna dovolenou) při příchodu do domu "strčili ocas" mezi nohy a se strachem odešli ( tak na co tam tedy jsou?) Lekačka zde byla pouze jedna a to na konci filmu, kdy se do kamery "usmála" již posedlá Katie (hlavní hrdinka). Jinak scény kdy kamera zdlouhavě něco natáčí jsou naprosto bez efektu, protože již dopředu víme, že se něco stane - tady se ovšem nic nedělo!:-( Dokonce mladý pár nám tento film ani neobohatil o žádnou postelovou scénu, kterou jsem s "nadějným" začátkem očekával. Takže 0,5* + 0,5* = 1* a zhruba 15% úspěšnost! Ale na druhý díl se asi taky kouknu!:-)

Paranormal Activity 2 (2010)

Jen o trošku lepší než prachbídná jednička. Přidali sem malé dítě a psa...jinak opět o hounu...Říká se, že první díly bývají nej, že dvojky by se už nemusely točit, že trojky už nestojí ani za kouknutí, tady je to právě naopak. Trojka nejlepší 3*(opravdu lekavá) tato dvojka nic moc a jednička stojí jen za odplivnutí. Hodnocení dvojky 2* a 35%.