TRON: Legacy 3D (2010)

Tak tenhle film je pro mě absolutním překvapením a vyvoval ve mě pocity nadšení. Tron si zaslouží velkou uctu a obdiv mezi sci-fi filmama. Jeho originalita vizualniho světa je do detailu propracovana a excelentne vymyšlená. Děj je napínavý a velice zajímavý. O akci neni nouze a efekty jsou třešničkou na dortu, ale jednoznačně největší plus filmu je soundtrack od daft Punk. Když několik lidí Tron srovnává s filmem Matrix, tak si to dovolím i já. Pro mě je svět v Tron: Legacy zábavnější, srozumitelnější a divák se do toho půvabu nového prostředí cítí více vlákán a užívá si to ze vším všudy.

Poslední vymítání ďábla (2010)

Pokus o oživení vymítání ďábla "amaterskou" kamerou a tím diváka vlákat více do děje?? Udělat z toho dokument, aby jsme měli pocit že se to doopravdy událo?? Tak to se autorům moc nepovedlo, jelikož film moc nenadchne a ani Vás nespoutá svojí hororovou zběsilostí. Převážná nuda, která se snaží být něčím zajímavá. Děsivé scény se tu najdou a občas Vás i vyděsí, ale bohužel je jich tam málo. Takže pro mě takový podprůměr.

Bastardi (2010)

Filmy založené na pravdivém příběhu já prostě rád sleduju. Bastardi jsou sice českým filmem, které já nemám v lásce, ale musel jsem to vidět do konce. Bylo to zajímavé a napíbnavé, což na český film chválím. film sám o sobě je nechutný a dost vulgární, ale to co se tam dělo nešlo jinak natočit. Chválím.

Troja (2004)

Troja patří k jedním s těch lepších historických filmu co jsou. Opravdu souboj Achilea s Hectorem je to nejlepší, ale hlavně je to jeden z nejlíp nacvičených souboju co kdy byl ve filmu použit. Troja je úpěkný spestření dějepisu, ale také nějakého nudného večera.

Gulliverovy cesty (2010)

Taková normální rodinná komedie. Film u kterého se pobavíte, ale příliš Vás nenadchne. Ale každopádně nepatří mezi ty špatný filmy. Zasmál jsem se, nenudil jsem se a s příjemným pocitem sem celý film viděl až do konce.

Sedm životů (2008)

Když bych se měl přiznat, tak nikdy sem nebyl víc na měkko. Nikdy mi žádnej flm nezahrál tolik na emoce. Jelikož celej film je o určitým ději a Vy pořádně ani nevíte proč to tak je a co se tam děje a když se to nakonec dozvíte, tak žádné oko nemůže zůstat suchým. Tenhle film doporučuji každýmu koho znám, protože je to naprostá bomba a lahůdka pro Vaše citlivé srdce.

Fotři jsou lotři (2010)

Opět pokračuje souboj cti mezi Gregem Jebalem (Ben Stiller) a jeho tchánem Jackem Byrnesem (Robert De Niro). Tahle dvojka si nedá ani na chvilinku pokoj a neustále se provokuje. Ale smůla Grega je ta, že na co sahne to pokazí. A Jack toho umí náležitě využít... A kdo viděl předchozí dva díly, tak už si určitě zvykl na jejich souboj, ale bohužel ve trojce, to postrádá určité kvality a ten prima vtip, který to mělo. U Filmu sjme se nenudil a pobavil jsem se, ale prvním dvou dílům se to rozhdoně nevyrovná.

96 hodin (2008)

Konečně pořádně akční thriller tak jak má být. Kvalitní herecký výkon od Liam Neeson a Maggie Grace. Krásná podívaná na film plný akce a opravdu někdy krvavých scén.... Kim má jet ze svojí kamarádkou na pár dní do paříže, ale bohužel to nebude krásný pobyt, ale promění se všechno v únos a souboj o život. Ale Kim slíbila, že se bude otci pravidelně hlásit a při jednom rozhovoru ze svým otcem, jí právě unesou. Bryan, otec Kim je bývalí špion, tak ví co má dělat a jak získat Kim zpět. Paříž "poctí" svojí návštěvou v opravdu "přátelským" duchu, protože kdo se mu postaví do cesty zemře.

Iron Man 2 (2010)

Jon Favreau a Robert Downey Jr. nemůže znamenat nic jiného, než návrat super hrdiny Iron Man. A tentokrát mu bude protivníkem Mickey Rourke, ale půvabná Scarlett Johansson bude lítajícímu "plecháčkovi " vždy nablízko. ron Man 2, začíná přesně tak jak skončila jednička a takže se dozvídá veřejnost kdo je opravdu Iron Man. Neni divu, že Tony Stark bude nejobletovanějším člověkem planety, ale nemá to pro něj jenom kladné následky, protože se mu do cesty postaví nejeden protivník. Iron Man bude čelit armédě robotických vojáků, ale naštěstí pro něj v tom nebude sám.Dvojka neklesla ani robet od jedničky v kvalitě,akčnosti a kouzlu svého půvabného komixového ducha.

Iron Man (2008)

MARVEL? Ten nemá ve světě komixu žádnou konkurenci.... A dílem Iron Man to jenom potvrdil a udržel si nadvládu. Lahodný to kousek, pro všechny labužníky komixového zážitku. Když si vezmete co vše už od MARVEL bylo možno vidět na filmovém plátně, jako Spider-Man, Fantastická čtyčka, X-Men a že vše stálo za to. Jsem jenom rád, že komixový hrdinové budou stále víc a víc se dostávat na plátno. Iron Man sám o sobě patří k těm nejlepším z MARVEL a největší obdiv si zaslouží sympaták s černým humorem Robert Downey Jr. a samozřejmě režisér Jon Favreau.