Příchozí (2016)

Rozhodně originální a řemeslně precizně zvládnutý film, každopádně ale možná až moc odměřený a strohý. Proto mě to možná ve finále nezasáhlo tak, jak by mělo. Mám-li to srovnat s Interstellarem, Arrival i přes mé předchozí výtky vítězí. Je to prostě velmi kvalitní a velmi chytré Sci-Fi. 4/5

Než jsem tě poznala (2016)

Tady asi budu vyčnívat z řady, protože tohle mi teda vyloženě nesedlo. Kopie Intouchables, s příměsí Fifty Shades of Grey. A Emilia Clarke a ty její neustálý grimasy? To opravdu nikoho nesralo, jak ukrutně přehrávala? Nevěřil jsem jí to ani trochu. Patetická sračka.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

No kurva. Tohle bylo opravdu mrazivě futuristický. Super díl, pro mě chvílema až nepříjemný podívání.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Tak tohle byl zážitek, vychutnával jsem si každou minutu, prakticky každá scéna je materiál na trailer, tak dokonalý to je! Každej díl je prostě skvost. A herci? Každýmu, ale opravdu každýmu bez výjimky, sedí jeho role jako prdel na hrnec. Cillian Murphy je hereckej bůh, věřil jsem mu každý slovo. K tomu všemu přičtěte dechberoucí dobovou atmosféru, téměř dokonalý dialogy a snad nejlepší seriálovej soundtrack. Za mě mnohem povedenější i než Boardwalk Empire. Tady prostě není o čem - jasná plná palba!

Narcos (2015) (seriál)

Po prvních pár dílech druhé série musím říct, že nic podobně výborného tu nebylo opravdu dlouhou dobu. Fakt si užívám každou minutu. Téměř dokonalost!

Rick a Morty (2013) (seriál)

Alkáč Rick je pro mě po boku Cartmana nejzábavnější animovanou postavou v historii. Parádní seriál! Snad se dočkáme ještě alespoň jedné série. I´m Mr. Meeseeks, look at me!

Stranger Things (2016) (seriál)

Nebejt toho patosu ke konci, bylo by to za plnou palbu. Velká pecka!

Katka (2009)

Katka aneb příběh jedné tupé odevzdané kurvy. Ne, s někým takovým já vážně soucítit nemůžu. 90 minut koncentrovaný deprese a beznaděje.

Demolice (2015)

Gyllehnaal si mě tímhle hrozně získal. Líbil se mi už v hodně filmech, ale tady se opravdu překonal. Užil jsem si to moc, navíc jsem na Demolition narazil víceméně náhodou, takže to potěší o to víc. Skvělej a příjemnej film!

Backcountry (2014)

Že byla scéna s medvědem v Revenantu sugestivní možná až moc? Nenechte se vysmát. No kurva, scéna s Grizzlym v Backcountry je rozhodně jedna z nejnepříjemnějších věcí, co jsem kdy viděl. Intenzivní jak hovado! Skoro se mi přestalo chtít letos na dovolenou.