Zombieland (2009)

Troufám si říct, že s vyjímkou Braindead je to asi nejlepší hororová komedie vůbec.Fakt nářez!

Pach krve 3 (2009)

Ano, je to pořád dokola, ale mě to stále baví.O čem jinym by taky měl Wrong Turn být, že?Takže za mě 4*.

Hanebný pancharti (2009)

Opravdu skvostný herecký výkony, které samy o sobě vyčnívají nad ostatními válečnými filmy.Příběh celkem komplikovanej, ale o to víc jsem si film užil.Každopádně parádní je, že prakticky do samýho konce nevíte, jak se film vyvrbí.Jednotlivý scény samy o sobě jsou takový zdravě syrový - prostě geniální film!Klobouk dolů!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jednoznačně nejlepší českej TV pořad posledních let!

Bruno (2009)

Nějak nechápu, co tím chtěl autor říct - zlatej Borat.Mimochodem mi to přišlo jako film pro buzíky, což mně fakt nesedí.Párkrát jsem se sice zasmál, ale to jen tak z nouze, abych zahnal rozpaky...

Rain Man (1988)

Dustin Hoffman je génius, GÉNIUS!

Strážci - Watchmen (2009)

Takže, film se mi vesměs líbil, ale určitě to jsou slabší čtyři hvězdy. Nesdílím vaše nadšení, comics jsem nečetl a dialogy mě celkem, až na pár světlých vyjímek, nudily. Každopádně po vizuální stránce skvěle vyvedený počin. Co se týče postav, tak nějak jsem nepochopil "funkci" Dana, kterej mi přišel po většinu filmu jakoby navíc. Postavu Dr. Manhattana tvůrci mohli uchopit taky lehce jinak. Naopak se mi děsně líbila postava Rorschacha. Prostě z filmu mám smíšený pocity, což se může změnit druhým shlídnutím, ale každopádně co se týče komiksovejch adaptací, tak je to nadprůměr.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Kal Penn je borec a vzhledem k tomu, jak moc jsem se u toho nařechtal, tak nemůžu jinak než za 5* :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Možná nejgeniálnější seriál vůbec. Kvanta vtipů v každé epizodě, sympatické postay, skvělý český dabing a kvalita jednotlivých sérií určitě nijak neklesá. M*A*S*H řadím určitě do mé seriálové TOP 3.