Ti druzí (2001)

Bavilo by mě to nebýt šestého smyslu. Navíc je to celé takové nudnější ano atmosféru to má ale to je všechno pointa je jasná stejně už na začátku, takže vlastně jde jen o to kdy se to provalí nadobro.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Po delší době znovu viděno a ačkoliv kdysi mě to pobavilo dneska je to už jen divný. Jak zde píše hodně uživatelů, do té doby než dojdou do baru je to obstojné jenže poté se z toho stává naprostá zhovadilost. Nelze jinak sorry..

Izolace (2006)

škoda, že si nemohli rozhodnout jestli to bude komedie nebo horor. Ale najedno podívání se docela fajn.. 35 %

Štvanec (2003)

takové hraní si na Uprchlíka jen o hodně a hodně slabšího.

Oni (2008)

Dal bych 4 hvězdy jenže to by nesmělo být ve filmu tolik hloupostí. Nejvíc mě dostává jak přijde james do domu poté co se vrátil po koupi cigaret chvíli jsou v domě pak jde k autu a to je naprosto rozmlácený. Nevím ale pozdě večer když slyší jen slabé zvuky dost dobře tak rozmlátit jen přední sklo u auto že by neslyšely??? trošku divný a těhle blbostí je naprosto více, ale ta atmosféra je super !

Nic než trable (1991)

občas vtipné ale více je to trapné moc jsem nebavil. Navíc jedna hvězda je za 2Paca !

Marley a já (2008)

velmi povedený snímek stojí určitě za to vidět

Podivní (2010)

bavil jsem se a to hodně

Otec rodiny (2000)

docela obstojný film. Nicholas Cage je skvělý