Newyorská romance (2013)

Po dlouhé době film, který mě fakt bavil. Pěkná hudba, příběh se vyvíjí sice tak, jak lze očekávat, nicméně detaily vedený tím správným směrem a i velmi pěkně technicky uděláno (viz třeba začátek, když se úvodní příběh odehrává z více pohledů). Tenhle žánr miluju a tohle se prostě trefilo. 95 %.

Konečná (2013)

Tisíckrát omletý příběh o zločinci, který uteče z vězení. V tomhle podání to ale sedlo. Párkrát jsem u tohoto filmu i vyprskl smíchy, což u spolucestujících v linkovém autobuse, kde jsem film sledoval, vzbudilo pozornost. Za mě dobrý.

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Nejlepší koncert Queenů v plné síle. Nejlepší koncert jedné z nejlepších kapel všech dob. Víc není co říct, když celý stadion zpívá Love Of My Life...

David Gilmour in Concert (2002) (koncert)

Bomba, bomba, bomba, bomba. K tomuto dílku není moc co dodávat. Božská sóla, ze kterých Vás mrazí a tečou vám slzy. David Gilmoure se bezpochyby zařadil k nejgeniálnějším kytaristům historie. Bonus v podobě skladby Don´t jako pocta Elvisovi v dokonalém aranžmá. Super.

Líbáš jako Bůh (2009)

Milé překvapení od režisérky, od které jsem vůbec nic nečekal. Pobaví. A to je úkol komedie.

Líbáš jako ďábel (2012)

Až najivně z filmu trčí pokus o bláznivou komedii. Pár scének je vtipných, ale celé je to takové křečovité. Zejména od poloviny dál. Bohužel paní Poledňáková se po dobrém prvním dílu znovu vrátila do vod alá Jak se krotí krokodýli. To byl film ale snad ještě horší než toto. Proto a díky obsazení dávám dvě hvězdy.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Perfektní. Nenásilné, pozitvní, jednoduché, roztomilé, prostě přesně pro malé děti. Na rozdíl od všech bakuganů a podobných zvěrstev.

Kašlu na lásku (2003)

Přiznám se, že jsem moc nepochopil, oč vlastně šlo. Ale dávám dvě hvězdy, protože to možná je moje chyba. A René je kočka :-).

Americký gangster (2007)

Příběh inspirovaný skutečnou událostí málokdy přináší propadák, protože pokud stojí za to, aby se o něm natočil film, musí za něco stát. Tento film není výjimkou. Příběh je perfektní a navíc výborně zpracován, herecké výkony famózní. Amerika přelomu 60. a 70. let jak vyšitá. Tohle za shlédnutí rozhodně stojí. 80 %

Světová invaze (2011)

Mám pocit, že podobný film vzniká minimálně jednou za dva roky od úspěchu Dne nezávislosti. Pokud máte rádi filmy, které končí "dobře" (ve spojení s likvidací celých měst), bude se vám to líbit. Efekty jsou dostatečně kvalitní, avšak příběh je dosti předvídatelný. Já mám tento žánr rád, takže se mi to celkem líbilo. 60 %