Mimic (1997)

Opravdu skvělá atmosféra a kamera. Guillermo del Toro je machr přes režii. I když je scénář slabší dokáže vymáčknout víc než je možná a to jen díky své kreativitě. Téma: brouci může někoho pohoršit - ANO! bylo to nechutné jak prase, co si budem povídat. Ale po dlouhé době takový pořádný a dobrodružný horor. Docela i humorné jak černý policista vleze do staré trasy metra!!! Hláška jako "Big ass elephant mutherfucker" mě totálně rozsekala...

Devil (2001)

Film je rozhodně výjimečný, né každý by dostal tolik ze scénáře jak právě Del Toro, ale mě to příšlo zrovna kvůli slabému scénáři a zmařenému pokusu o horor slabší. Spíš je to docela drsňárna s malýma harantama a jedním záporákem. Jinak hl. herec Eduardo Noriega je hrozně podobnej Eli Rothovi.

Mission: Impossible II (2000)

S porovnání s předcházejícím dílem je to naprostá kravina. Tohle už ale není napínavý Brian De Palma, ale akční John Woo. Ze začátku jsem nemyslel, ale byla to bomba hl. ke konci, kde Cruise rube každýho a Woo si sem cpe zase holubi a motorky. Bomba!

Mission: Impossible (1996)

Skvělý Thriller od Brian De Palmy. Totálně nabušené napětí a vypjaté situace při který může tuhnout krev. V Tv to hrají furt, ale já si to pěkně pustil v oreginál znění a udělal jsem rozhodně správně 8/10. Jinak asi nejslavnější film s Tomem Cruisem.

Hranice (1982)

"Někdo ti nasral do piva ?" Role kde hraje Jack klasického dobráka moc nepotěšila, každý mi dá za pravdu, že mu jdou lépe role psychopatů nebo záporáků. Film byl jinak o přestupovaní mexičanů přes mexické hranice s USA.

Zhong Nan Hai bao biao (1994)

škoda, že žádné české titulky nesedí a to je velká škoda, protože tohle je rozhodně jeden z těch lepších film Jeta Leeho. A trochu podobné osobnímu strážci.

Sejmout zabijáka (2011)

Velmi slušná gangsterka o příběhu Dannyho Greena. Ten přes všechno měl odvahu a štěstí, že to mohl dotáhnout daleko. I tak svou smrtí pomohl vládě.

Jsem číslo čtyři (2011)

Nemastná neslaná nuda. Vezmeme si filmy: Twilight (románek, předváděčka hlavního hrdiny, Star Trek (2009,vizáš záporáků), seriál Smallville (zhruba celej film ten seriál připomínal), Tron:Legacy (hudba)....KONEC filmu (cca 30min) je sice povedená vizuální kreace až přehnaně nevyvážená s předešlím nezáživným dějem. Vzpoměl jsme si přitom na Sucker Punch :D

Swordsman 3 (1993)

Po druhé díle se film zajímá o neporazitelnou, která umřela ve dvojce. Tady žije a vše co sme už viděli na předchozích dvou dílech s totálním debilním dějem a stupiditou. bleh