Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 9 bodů
trueliz
Lucie Vallová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
hudební…
pořad
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
M*A*S*H
(1972)
Lovci duchů
(2005)
Pán času
(2005)
Torchwood
(2006)
Merlin
(2008)
Červený trpaslík
(1988)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Hvězdná brána
(1997)
Teorie velkého třesku
(2007)
Xena
(1995)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(11)
Matrinx
Pája=)
ivan bohatyr
gabca11
matrix6
boqvai.
Wyorax
tomas4430
Valkyra
rytíř04
ndayle
Časové pásmo bylo změněno