Den, kdy nevyšlo slunce (2001) (TV film)

Nepodarená kriminálna, bez tempa, napätia a pútavej atmosféry. Celé to má chuť ťažkej depresie.

Strašáci (1971)

Sam Peckinpah a naše ďalšie filmové stretnutie. Moja nespokojnosť je očividná. Príbehom nezaujímavé až príliš nudné.

Zjevení (2012)

Prvých pár minút naznačuje tuctovú ducharinu, ktorá skončí ihneď ako sa zjaví na scéne slizký pár Ben a Kelly. A to je koniec, pretože ďalej je to len debilný príbeh s ešte horšími postami. Niektoré scény sú silná paralýza mysle.

Sestřička (1969)

Marlowe, ktorý nudí a nie je dôveryhodný. Príbeh je zo začiatku nejasný, Marlowe je až príliš vedľajšími postavami obskakovaný ako Superman.

Planeta Metal Hurland (2012) (seriál) odpad!

Amatérsky seriál, ktorý by nevadil nebyť degenerovaných častí. Neviem čo k tomu viac...

Zlatý časy na Klondike (2016) (amatérský film) odpad!

Nechcem nikoho uraziť, ale pokračovanie radšej by som už nenatočil. Príbeh miestami dopĺňa fajn hudba a to je jediné pozitívum.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Opäť tuctové dobrodružstvo aj keď po 5 rokoch o niečo lepšie. Johnny Depp sa však podľa mňa nudí a Jack Sparrow je zo všetkých dielov odosobnený od príbehu.

Králové hor (2015)

Snímok ako prírodovedný dokument je celkom fajn​, kamera je pôsobivá. Negatívom sú ľudskí herci a ich nejaký príbeh skoro o ničom, bez myšlienky iba so scénami na doplnenie celkovej minutáže. A plechový brat v tom vidí dobrodružstvo... asi má hrdzavé súčiastky v hlave.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Ja mám pocit, že pán Ridley Scott by mal už dávnejšie si užívať zaslúženého filmárskeho odpočinku.

Vetřelec: Covenant (2017)

Čoho som sa to dožil?! Ďalšia zo záležitostí filmového plátna čo ma sprevádzala životom sa zmenila na frašku. Prometeus pokračuje... to nevadí, ale vadí nezmyselný príbeh a veľa filozofických kecov. Android David a jeho genetické experimenty ma vyvádzali z miery, votrelec albín, votrelec ako spóra huby... do toho veľa postáv a hlava ma bolí dodnes. Nemal som chuť dopozerať tento film, ktorý síce je sci-fi horor ale absolútne patrí medzi tie biedne bez potrebnej atmosféry a napätia.