Kmotr (1972)

Jeden z najlepších snímkov filmovej histórie... melódiu z Godfathera mám ako zvonenie na mobile a chcem byť ako starý Corleone :)

Pretty Woman (1990) odpad!

Tento film je totálna mega fraška! Spáliť, zakopať a zabudnúť na to, že niekedy toto bolo natočené! Odporný, slizký a nechutný film.

Pearl Harbor (2001)

Tento film je ako veľmi dlhá návšteva bufetu, ochutnáte zo všetkého kúsok, ale odchádzate hladný na naštvaný.

Transformers (2007)

Neuveriteľná blbosť! Ak to má byť film pre deti a mládež, nuž ok... ale potom je tu otázka či patrí zlikvidovanie celého veliteľstva špeciálnych síl USA v Katare do takého filmu? Obvykle ak sa nenudím, tak začína moje hodnotenie na troch hviezdičkách, ale tu musím ísť nižšie... skoro celý film som sa len držal za hlavu a kričal "to snáď nie, to nie... niekomu už asi prerazilo tesnenie v mozgu, že?" Postavy sa chovajú strašne... teenageri sú otrasní, ten šašo z oddelenia 7 imbecilný a vojaci špeciálnej jednotky odvezú kocku do mesta, kde sa odohraje rozhodujúca bitka? Do mesta, aby bolo čím viac mŕtvych a čím väčšie škody? Takú logiku prosím vás, nemá ani armáda Východného Timoru a to tam majú len jedného vojaka so vzduchovkou, ktorý pravdepodobne nevie ani čítať ani písať! Zopár dobrých trikových efektov je jediné kladné hodnotenie pre tento "teens" film so slabučkým scenárom a dejom.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Nepodarené pokračovanie... Efekty a tajomno tam sú, ale celé sa mi to už zdá nejaké priehľadné, bez potrebnej atmosféry a napätia. Určite sklamanie.

Hrdost a sláva (2008)

Na takú jednoduchú zápletku je to dosť dlhá a miestami tak trocha nudná kriminálna dráma s pychologickým vykreslovaním rodinných vzťahov. Osudy postáv sa končia dosť roztrpčilo... proste došiel kotúč filmu a tak toho zastrelia, toho zlynčujú a ten sa vzdá...

Americký gangster (2007)

Veľká nuda, bez myšlienky a atmosféry, bez niečoho čo by ma vtiahlo do deja... absolútne sa to ani nechytá na filmy rovnakého žánru! Veľmi preceňovaný film!

Případ Pelikán (1993) odpad!

Veľmi podpriemerný a nudný film. Miestami veľmi naivné... Odporúčam radšej nevidieť.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Toto je jeden z tých novodobých westernov, ktoré majú šmrnc, hlavu a pätu. Bohužiaľ psychicky som nezvládol koniec... resp. psychicky nezvládol koniec scenárista, pretože to bolo idiotské (naivné je slabý výraz), takže len tri hviezdičky.