Černí baroni (2004) (seriál) odpad!

Totálne nudná a trápna katastrofa!

Bathory (2008) odpad!

Otrasne nudný film, bez myšlienky, bez nápadu... ak sa niečo začne diať, tak obvykle nasleduje strih a sme o polroka, či o rok niekde inde. Potom zistíme, že máme posledných 20 minút voľného na kotúčoch, tak natočíme vlastne to o čo ide v legende a hotovo. Postavy, ktoré stvárňuje Polívka a Mádl sú otrasné a svojim správaním a činmi robia z tohto braku už nechutnú dementnú frašku.

Peřinbaba (1985)

Kultová rozprávka! Kaplanová a Masina sú úplne skvelé. Jedna z nemnohých rozprávok, ktorým neškodí vek a sú zakaždým plnohodnotnou zábavou.

Stmívání (2008) odpad!

Bohužiaľ tento dementný a priblblý film bude mať aj pokračovania... musíme si zvyknúť, že okolo nás budú chodiť puberťáčky a každá sa bude volať Bella Swan a budú hľadať nejakého upíra najlepšie Edwarda, ak ho nenájdu tak sa budú túlať po nociach v lese, lebo upíri sú chladní a keď sú hladní, tak si ulovia v prírode nejakého zajaca, či čo ja viem čo... Osobne som mal niekoľko sto chutí opľuť obrazovku pri sledovaní tejto dementnej kraviny.

Velký šéf (1969)

Klasika francúzskej komédie a aj dnes stále vtipné :-)

Tenkrát v Americe (1984)

Po vzhliadnutí tohto filmu ma napadla len jedna myšlienka: Škoda, že toto bol posledný snímok Sergia Leoneho... a možno tak to malo byť, že jeho vrcholné dielo bolo jeho posledným.

Angel Heart (1987)

Nezabudnuteľný snímok... a hlavne posteľná scéna Mickey Rourke a Lisa Bonet.

Kmotr III (1990)

Skvelé zakončenie celej trilógie. Osobne som pozeral všetky tri diely naraz v pôvodnom znení, super zážitok :)

Kmotr II (1974)

Jeden z najlepších snímkov filmovej histórie... melódiu z Godfathera mám ako zvonenie na mobile a chcem byť ako starý Corleone :)

Vítězové a poražení (1999)

Úžasný snímok o úžasnom americkom futbale... s úžasným Al Pacinom... a záver filmu je absolútne geniálny :-)