Černé duše (2014)

Pochmúrna, nudná a silne nestráviteľná dráma.

Desatero hříchů - Místo pro pokorné (2019) (epizoda)

Suomen ryypätä kuin meitä vodka, viini olut kolme kapakanisäntä ( kirkua riitt ) mitä puhua suuri holmo. Toto ma vážne nebavilo.

Dům smrti (1971)

Pokiaľ by bol snímok čiernobiely a natočený o desať rokov skôr tak by som plesal radosťou.

Vlak smrti (1993) (TV film) odpad!

Podpriemerný nudný film, akcia pritiahnutá za uši. Sklamanie.

Voda, krev, rakije a zombie epidemie (2019)

Toto ide mimo mňa. Je to taká hlúposť s miernou bolesťou šije a preto mi nevadí v tomto prípade mix žánru horor a komédia.

Mupeti (2011)

Nostalgická spomienka pre tých, ktorý vyrastali alebo mali možnosť sledovať v 70. rokoch Muppet Show a pre zvyšok ľudstva asi nič moc. Pre mňa dojemná spomienka plná emócií na roky minulé.

Co děláme v temnotách (2019) (seriál) odpad!

Absolútne primitívna blbosť! Chorý seriál. Kam svet speje keď toto sa teší obľube?!

Vraždy v Brokenwoodu (2014) (seriál)

U mňa absolútne anti-detektívny seriál (postavy, prípady). Mysteriózna krimi? To je škaredý omyl.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Rok 1969 bol posledným rokom kedy ešte Amerika bola Amerikou. Príbeh nie je nejako pútavý (prakticky je skoro o ničom ako vždy u Tarantina, iba jeho fanúškovia si to nevedia priznať) ale pokiaľ sa chcete kochať dobovou hudbou, dobovými svetlami a atmosférou konca 60. rokov tak chvíľu sa dá tento snímok sledovať.