Sněhová koule (1972)

jeden znajlepsich filmov dost neznameho rezisera Normana Tokara. 77 %

Rascal (1969)

Mno jo, život je kruty a jak otec casto byva na sluzobnych cestach a tula sa kade -tade, jeho synovi ostavaju len psy . 70 %

Follow Me, Boys! (1966)

Toto uz je jeden z tych lepsich filmov Normana Tokara, on sa chcel stat pravnikom , lenze cesty zivota sa klukatia, su plne zatacok, a aj na krizovatky zivota clovek trafi. Vsimol som si, ze tam hra Vera Miles /Psycho 1960/, musim napozerat aj jej dalsie filmy. Rezisersky na urovni, krasny film, chvalim pohodove tempo, vyborne dialogy, ktore maju hlavu a velmi casto aj patu . 77 %

The Ugly Dachshund (1966)

Psickarsky film, Mark a Fran doistanu jazvecika a vsetko sa toci okolo toho, vrchlova nudna zivacka, ja viem, reziser pocas Studenej Vojny chcel posobit co najnormalnejsie vedomy si toho, ze obycajne dialogy prevladaju : 25 %

Divoch Sam (1963)

Film pre dorastajucu americku mladez zo 60. rokov. Nic viac tam netreba hladat - ono tam ani nic viac nie je . 50 %

Big Red (1962)

Spocitaku reziser Norman Tokar netocil az take dobre filmy /hm, kazdy reziser sa potrebuje otukat, nazbierat skusenosti ....../, az potom v 70. rokoch prisli jeho kvalitne snimky ako Snehova koule 1972 , Where the red fern grows. Film hlavne pre psickarov, o tom ak omaly chlapec dostane psa ale postupne sa tak skamarati s dalsim chlapcom ze strati zaujem o psie preteky ...... ja ma tiez rad faunu, no psy velmi nemusim /raz ma besny pes pohryzol, a musel som utekat za lekarom/ : 60 %

Temná strana dveří (2016)

.. mam rad horory, naucili ma ze dobro bojuje so zlom... no ale taketo horory rad nemam a naucili ma tak akurat prisernej nude : 15 %

Oni 2: Noční kořist (2018)

Skoda ze to smeruje odnikial nikam .. .reziser ani nevie viest hercov, cele spatne da sa povedat : 5 %

Storage 24 (2012)

Uchadzajuce, da sa to pozerat, i ked za mna mam najradsej jaskyne s nejakmi tvormi tam zijucimi, rezisersky len zrucne odbite, nic vynimocne ani po rokoch . 39 %

Forest of the Damned (2005)

Za najlepsi film rezisera Johannesa Robertsa povazujem 47 metru, tuna ide o vysloveny priemer, ktory po rokoch nebude znamenat nic. takycht ofilmov sa tocia tony ... herecke vykony slabe az podpriemerne, bat sa ani nie je poriadne coho, rezisersk len rutina : 50 %

Časové pásmo bylo změněno