• Pohádka

Ať vejde ten pravý (2010)

divné, úchylně děsivé, a tak zvláštně ujeté, a chvílemi až odporné v tom nejlepším slova smyslu, ale jelikož to byl asi cíl, tak se to povedlo celkem dobře. Fuj. Ale tohle opravdu nebylo nic pro mne , už si to nikdy nepustím znovu. Říkala jsem si. nevadí máš špatnou verzi... vždyť se nic nestalo. pak si třeba pustíš tu původní a můžeš to porovnat.. no uvidíme...

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Líbilo se mi to. úsměvné, a romantika se tam taky mihla.. příběh hezky plynul, a překvapivě ani ty necelé dvě hodiny nebyly moc a celý film se příjemně a hezky táhnul a hrála k tomu pěkná hudba.Ale hlavně: Ryan Gosling je opravdu kusanec (pááááni) a celkově to taky herecky hezky funguje.

Talisman (2012)

Ano je to velké chodící klišé, od začátku až do konce včetně dialogů. ( popravdě se to dalo čekat. Když jde o takovou slaďárnu už jen z principu očekávám - a žili spolu šťastně až do smrti) Navíc Zac nám trochu povyrostl, a když už nic, tak se alsepoň bylo na co koukat. A hudba tam hrála hezká. Sice o drama se to jen tak otřelo, ale co naplat. Popravdě je to tak na slabší tříhvězdu, Ale já mám slabost pro vojáky.... a pro psy... takže....

100% blond (2005) odpad!

Byla to výzva, jestli jsem natolik silný a psychicky odolný jedinec a zvládnu to dodívat do konce. Dokázala jsem to. Bylo to těžké, a vyžadovalo to maximum mého sebeovládání. děkuji své rodině,přátelům a všem, kteří mě podporovali. Tohle (nebudu ani používat slovo film) se opravdu nemělo stát.

Dobrý Will Hunting (1997)

miluju filmy o géniech. Každý film, který obsahuje superinteligenci v jakékoliv postavě má u mě body navíc... Ani nevím proč. asi už automaticky čekám, že ti chytří lidi nebudou dělat ve filmu jednu blbost za druhou. Líbili se mi herci, líbil se mi scénář, a líbil se mi báječně vydařený vztah mezi hlavním hrdinou a psychologem...Robin Williams byl pro tu roli báječný. jop sledovala jsem to se zájmem a nadšením..Ano tento film si rozhodně pusťte.

Pako mých snů (2011) (TV film)

Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami.

Můj milý deníčku (2007)

nevím nevím. právě jsem dokoukala a mám z toho takové smíšené pocity. Nadšením nejásám, ale že bych litovala času stráveného nad tímto filmem to taky uplně ně.. podivná posedlost školy eskymákama, ale dejme tomu. zřejmě bylo účelem aby vás iritoval přístup školy, kde vedle tradic už není místo pro nic jiného. A holka, která se nakonec dokonale zařadí do eskymáckého trendu školy a vezme k tomu i své ,,nedotknutelné" kamarády. Pak tu máme ještě pár šílených rodičů , kteří by určitě měli podstoupit terapii a někteří i sterilizaci. A navíc jako bonus dostanete první neopětovanou lásku, kterou ovšem zavrhujete hned od začátku. takže já nevím. ztráta času to rozhodně nebyla, ale kdybych věděla do čeho jdu, asi bych si film nepustila.

Mrtví a neklidní (2013)

Jako vystřižené z románu. Kluk potká holku,a potom co zbaští mozek jejího přítele se rozhodne, že ji nesežere.A ona mu taky neustřelí palici. No jen si to představte - miluje mě k sežrání a nakonec se změní k mému obrazu - sen každé dívky. Velmi sympatické, lehké, příjemně koukatelné a začínám mít ráda pana Levina.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Když vezmu v úvahu jaké filmy produkuje ČR, tak je to dost dobré. Herci byli ucházející. Příběh, který je ohranou reálnou písničkou, ale dejme tomu. Mě se to i líbilo, a za celý film jsem nechtěla odejít, či zběsile utíkat z pokoje. A ani se mi nechtělo zoufale lamentovat. takže proč ne?

Zpátky ve hře (2012)

jejdanánky to byla taková nuda. A navíc, když jsem si šla do kuchyně pro pití, ani jsem ten film nestopla a hádejte co! vůbec o nic jsem nepřišla. jak se to proboha mohlo roztáhnout na necelé dvě hodiny, to je mi záhadou. prvních pět minut a nemusíte se dívat dál, protože si to dokážete hravě domyslet. Ale byla jsem statečná a dokoukala jsem až do popelskovského konce.