• Pohádka

Cloud 9 (2014) (TV film)

Taková pohádečka se snowboardama. Herci celkem v pohodě, akorát hlavní aktérka mi nějak nesedla, ani vlastně nevím proč, ale dokázala jsem se přes to přehoupnout. Jako na oskara bych to uplně neviděla, ale tak jsou tam pesánci, sem tam se tam mihne i hezký záběr na hory, a zřejmě zkušení kaskadéři si určitě dali hodně práce při tom všem skákání na prknech, takže proč ne..

Kočka (2012)

Měla jsem chuť na kýčovitou, předvídatelnou, nerealistickou blbinu, u které nemusíte zapojit mozek, ani se na to moc soustředit. Tak jsem si to pustila.Dostalo se mi přesně toho co jsem chtěla. Nicméně nijak zvlášť mě to nenadchlo. Dost jsem se nudila, pobavit mě to taky nedokázalo. A kdybych si u toho nedělala výpisky do školy tak si myslím, že to ani nedokoukám. Ale zase nebuďme uplně kritičtí... zkouknout se to víceméně dalo, ale myslím, že na tohle velice velice rychle zapomenu, a stane se z toho prostě film, který propluje kolem mě bez většího vzrušení

Don Jon (2013)

Na teto film jsem se těšila, a to hlavně protože Joseph Gordon-Levitt je můj oblíbenec, a taky jsem byla zvědavá jak zvládně ukočírovat tak zajímavé a jednoduché téma. zahrané to bylo moc hezky, herci působili přirozeně, a charaktery postav byly vlastně dost dobře promyšlené a vyjádřené. Sice ten příběh je takový jednodušší, ale proč ne.... i když mám stále pocit, že to není uplně to pravé ořechové. každopádně hvězda navíc za Josepha:-)

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Nemůžu si pomoct, ale tady mám trochu pocit, že zde bude hodnotit dost lidí, kteří se na to ani nepodívají a prásknout bez přemýšlení odpad, jen z toho titulu, že je to o one direction a nemají rádi jejich hudbu.Já teda nejsem skalním fanouškem. Jo líbí se mi pár písniček, ale že bych je poslouchala dnem i nocí, to se asi nestane. Tento dokument je mířený pro fanoušky, kteří se na to s chutí podívají i několikrát. Má naprosto jasnou cílovou skupinu, které se musí zalíbit a to myslím přesně dělá. Je tam spousta písniček, spoustu záběrů ze zákulisí, nějaký ten monolog od členů skupiny. Takže dokument je natočený slušně, potěší fanoušky, a o to jde ne?

Enderova hra (2013)

Tak tohle se mi líbilo. Zahrané to bylo moc hezky, vynikající myšlenka.Když bojovali, tak jsem se přistihla že někde vzadu hlavy skutečně fandím, takže mě to dokázalo hezky vtáhnout do děje. Dvě hodiny utekly jako voda, žádná dlouhá hluchá místa. určitě stojí za to tento kus vidět.

Drive (2011)

Ryan mě zase nezklamal. Ale ukecaný byl až hrůza :-D Klasicky fešák zazářil. Soundtrack byl opravdu tak dobrý jak se proslýchalo. Začátek vás chytne. A pak se to tak nějak táhne, zaplétá a na konci jsem s podivem řekla- co se to právě stalo? tohle je konec? nemám počkat na titulky nebo na nějaký psaný dozvuk? ale pak jsem se zamyslela ,a nakonec to byl velmi adekvátní a vhodný konec.

Den zrady (2011)

Velmi hezké. Ryan Gosling a George Clooney - i kdyby se celý film jen usmívali a dívali do kamery, tak to budou luxusní záběry :-D Ale ne vážně herecké výkony byly jedna báseň. Film je vlastně o tom, že politika je humus. Ale té pomsty tam bylo trochu málo. Sotva jsem si řekla jooo znič je všechny ať už si nikdy v politice neškrtnou... tak se to tak nějak hladce ututlalo, za nejmenší možnou cenu a bez skandálu, což by se asi ve skutečnosti taky stalo.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Překousla jsem svou nechuť k fotbalu. Dokonce jsem i překousla že si dělají srandu z veterináře. A z počátku to vypadalo, že si budou dělat srandu z malých vesnic,ale naštěstí vesnice moc nehanili. a když jsem se přes toto přenesla, byla to celkem pohodová podívaná. Herci byli tak nějak přirození a syčela z toho taková pohodová veselá atmosféra. samo, že se střídají lepší a horší epizody. Ale celkově je to fajn. Sem tam se tam objeví nějaká luxusní hláška, zasmějete se, a na to, že to vyprodukovala česká republika a nova k tomu! tak to je vysoce nadprůměrné.

Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál)

Zas taková hrůza to není. Znám i horší věci. Na relax je to opravdu dostačující. Když hodnotím seriál, tak mi nestačí vidět pilot. Mám takové pravidlo, že musím shédnout alespoň jednu celou sérii (aby to bylo poctivé, neukvapené hodnocení) Takže věřte mi, opravdu to je celkem pohoda a někdy jsem se i zasmála,ale u druhé serie jsem se začala trochu nudit. Ono prakticky se v každé epizodě velice nic neděje a pořád se omýlá to samé. Ale jak už jsem řekla, znám horší.

Děsnej doják (2006)

Alyson proč?! To bylo tak špatné. Asi nejsem člověk stavěný na parodie. Nejak jsem se nesmála, ani neusmála, jen ve zmatku filmů jsem se snažila najít, který je zrovna na mušce a ztratila jsem se v ději toho původního.Vtipy (teda jestli se tomu tak dá říkat) byly zbytečně protahované nebo naopak nedotažené. A scény s basketballem a kočkou mi přišli spíš nechutné než vtipné.. vlastně je tam takových scén mnohem víc, ale nebudu se vypisovat. Ale na druhou stranu. zatoužila jsem znovu vidět Smithovi a kill bil.