• Pohádka

Než jsem tě poznala (2016)

Hodně mě bavila povaha hlavní aktérky. :-) taková bláznivá veselá buchta :-D Ty herecké výkony byly velmi velmi slušné :-) příběh byl takový očekávaný, ale i tak dobrý... :-) Konec mě trochu namích, ale v podstatě to dávalo největší smysl... :-) takže pěkný film :-)

Teď a tady (2012)

Upřímně... je to dobrý film. Takový dost silný příběh. Jako všechny o nemocných lidech, zejména mladých. Dakota byla taková smutně- veselá... což bylo zajímavé.... Takže stojí za to to vidět, ale asi opravdu jenom jednou. Nějak ta chuť vidět to znovu tam prostě není no...

Vampírky 2 (2014)

Víte, já se hodně učím,.. :-D a dokonce si před důležitou zkouškou vypracovávám studijní kartičky :-D Takže často potřebuju něco co přehluší zvuk projíždějících aut a šalin z ulice, který mě štve. :-D A hlavně něco co neodvede moji pozornost od toho vypisování... Takže jsem si pustila druhý díl tohoto.... ani se mi nechce psát ... filmu. :-D . no stejná bejkárna jako první díl. Opět platí že mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Zase na nervy jdoucí písnička, a soused. Celkově to opět stálo za starou bačkoru, a o kvalitním filmu se v podstatě ani nedá okrajově zmínit.... Pokud nejste donuceni svými dětmi,a pokud se chcete na film soustředit, tak dobrovolně si tohle nepouštějte. Opravdu to není film, který byste si pamatovali, nebo z něj byli nadšeni. Jako kulisa to ujde.

Vampírky (2012)

:-D :-D kdybych si u toho nedělala výpisy do školy... tak to vypnu po pár minutách :-D Ale jako pozadí ... to člověka nenutí dávat tak uplně pozor na film. :-D písnička co zpívají mě vytáčela do obrátek, sledovat to více, tak by mě asi hodně točil i ten děsně přehrávající soused. Zápletka taková hodně jednoduchá. Celkově... nic moc film. který si ani nestojí za to pouštět, Pokud máte doma děti, tak možná..

Padesát odstínů temnoty (2017)

Tak si říkám.. proč já to vůbec ještě sama sobě dělám takové věci? :-D první díl mě moc nenadchl. A já blázen si pouštím druhý :-D No... abych teda nebyla uplně kritická... tady se i snažili o nějaký jakože něco ... no dejme tomu...příběh. V podobě bláznivého šéfa, bláznivé... ex (jestli se to tak dá nazvat teda) , bláznivým letem vrtulníkem, bláznivými společenskými vztahy... no... snažilo se to tvářit i vážně... snažili se... ono se toho vlastně stalo strašně moc, že to ani člověk nemohl vstřebat, všechny ty detaily. Píšu detaily, protože řekněme si to na rovinu, tady o příběh vůbec nejde že... ;-) opet platí stejná věc jako u prvního dílu. Pánové! proboha koukejte na to s přítelkyněma pokud jsou fanynky! Tohle je prostě série těžce zaměřená na cílovou skupinu, hltačky všech knih fifty shades, a dělají to dobře, takže oceňuji :-) :-)

Underworld: Krvavé války (2016)

Underworld... co k tomu dodat no...Byla jsem na tom dokonce v kině ( přítel je fanda této serie :-/ ) Kate nám trochu zestárla a na některých scénách (a neříkám že je to špatně) dokonce vypadala na svůj věk. Na Thea Jamese byl ovšem moc hezký pohled (otázka vkusu, a mě se teda celkem trefili). V podstatě taková dost lehce zapomenutelná záležitost, ostatně jako všechny předchozí díly. Takový slušný průměr. Nic nenadchne, nic nezklamě kdo zná tuto serii už ví. Takže mé doporučení: Mrkněte na to, nečeká Vás naprosté zklamání, a rozhodně to nebude zase tak nepříjemná podívaná.

Bezva ženská na krku (2016)

Petru Hřebíčkovou jsem vídávala ve zlínském divadle, a protože je to krajanka, tak jí fandím :-D. takže to je hned hvězda navíc k celkovému hodnocení ;-) Jinak na to, že je to český film, tak je to hodně kvalitní záležitost. Ondřej Vetchý hrát prostě umí, o tom žádná... A musím říct, že je to jednoduchoučké, hezké, milé, úsměvné, ... prostě mě se to líbilo. Je to velice lehká příjemná podívaná na nudné nedělní večery, nebo jen tak oodechovka během jakéhokoliv večera. Za mě určitě doporučuju!

Tři bratři (2014)

Prostě pohádečka. Milá, hezká, dobře zpracovaná. Karkulka sice byla obětí domluveního sňatku a na vztah se švarným myslivečkem byla fakt dost malá, ale tak jako co už...

Padesát odstínů šedi (2015)

Knihu jsem na doporučení četla. A když jsem slyšela, že podle toho má být natočen film. Má první reakce byla: ,,Proč proboha chtějí natočit film podle takové slátaniny?" a pak jsem si řekla: ,,To chci vidět." Kniha byla sama o sobě nudná a řekněme si to na plnou hubu: absolutně nereálná a stupidní. A tak není divu, že film mě taky velice nenadchl. Příběh veškerý žádný, pořád jen řeší věci,které by se daly vyřešit za 20 minut ne-li dřív. Erotické scény se mnou taky velice nic nedělaly. Nevím proč, ale přišlo mi, jako by ti dva herci mezi sebou neměli takovou nějakou jiskru. Prostě šlo vidět, že to hráli, což u tohoto povolání není upně žádoucí.Ale zase na druhou stranu... když se drazí pánové přemůžou a podívají se na to s přítelkyní, tak možná nakonec zažijí příjemný večer ;-)

Záhada Hory mrtvých (2013)

podivné. na začátku to celkem vypadalo, že to má nějaký potenciál, ale pak se to zvrtlo v takovou nesmyslnou slátaninu.. Na konci jsem si říkala: ,,dělají si srandu?" nevím ten originální příběh mi přišel vcelku zajímavý a myslím, že to rozhodně šlo zpracovat mnohem lépe než zombíkama a magickým portálem. nějak mi ten konec neseděl k celé té koncepci. A ta kamera mě štvala celý film... to je taková moje osobní nenávist k tomuto stylu natáčení.rozhodně nedoporučuju si to pouštět.