• Pohádka

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

krásná pohádka. připomíná mi to trochu jak chudý Honza ke štěstí přišel. Chvílemi si říkáte: vždyť to není ani možné jak rychle se jim splnily sny, postrádá to cestu plnou dřiny a odříkání. prostě jim všechno hned šlo. jen tak kouzelně mávnutím proutku. prostě pohádka, a někdy opravdu neuškodí pustit si film, ve kterém se plní sny. Ano Emma Watson je tahák na tento film a bez ní by toto dílo viděla asi třetina lidí, ale je opravdu dobrá, a ostatní herci a herečky taktéž. Nějak celé to hezky ladilo, plulo, takový příběh velice o ničem, ale ideální na odpočinek.:-)

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Nějak jsem nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Byla to krásná zábavná podívaná. Už jsem tento film viděla dvakrát. podruhé jsem si ho pustila jako kulisu při uklidu a stejně jsem skončila s hadrem v ruce sedíc na posteli a čuměla jsem na to. jak kdybych to viděla prvně. Opravdu vás to vtáhne a bavíte se u toho. ponaučení - příště si u úklidu pustím nějaký brak a ne takovou perlu, protože uklízet jeden pokoj dvě hodiny...

Penelope (2006)

Tento film mi doporučila kamarádka. Když začala slovy ,, je to pohádka o holce s prasečím rypákem" tak jsem trochu ztratila zájem se na to mrknout (říkala jsem si a jéééje, tak buď mě čekají tři veteráni, nebo nevkusná blbost) Můj velký omyl. Tohe je velice milá, hezká, odlehčená pohádka. Děj krásně volně plyne, pěkná myšlenka, příjemní herci. Sálá z toho taková klidná pohádkovská atmosféra.Velmi sympatické.

Nádherné bytosti (2013)

Už jen kvůli těm knihám co mi tady leží v knihovně, musím nějakou tu hvězdu přihodit. Pamatuju si, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem dost zklamaná. Moje chyba - rozmazlená z knížek, a ten film mi přišel prostě horší. Ale měla jsem chuť si to pustit znovu, což se cení,a na druhý pokus už se mi to nezdálo tak hrozné. jo bylo to takové chabé, žádné velké drámo nezažijete, vlastně si tam většinu filmu jen naříkají, ale mě se to líbilo.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Ne e. Po hodině jsem to chtěla vypnout,ale nějak jsem doufala, že třeba konec bude lepší...nebyl....další zlom byl po hodině a půl, už jsem držela prst nad tlačítkem off, ale bylo mi líto toho času před tím, tak jsem to dokoukala. roztahané, zmatené, divné, bez ducha a energie. naštěstí je to celkem rychle zapomenutelné.

Diplomová práce (1996)

Nějak moc tam vypadával proud. Téma je zajímavé, sem tam nevíte koho podezřívat,což je super... Celý film se tak nějak pomalu a plíživě vlekl, takovým přijatelným tempem ne tím nudným zdlouhavým. A překvapivě i já, strašpytel prvního kalibru, jsem to zmákla bez problémů a většího strachu dokoukat. ALE herecky nevím. nějak mě to nedokázalo vtáhnout do děje, protože když byl někdo z hlavních aktérů v životuohrožujícím nebezpečí, bylo mi to celkem šumák.

Nekonečná láska (2014)

Už jenom ten název. Slaďárna takového rozměru, že z toho odkapával chvílemi med. Naivní, tak trochu nereálné, předvídatelné, jedno velké chodící klišé a ukázka jak s vámi může zatočit trocha chemie v mozku...

Krev jako čokoláda (2007)

Přeměna na vlka mě upřímně rozesmála... to bylo tak špatné až to bylo vtipné. A takových perel tam bylo více, třeba to neustálé odrážení od stěn když utíkali...Chjo... Pesánci byli překrásní. Takže už jenom protože se tam objevili, má tento film plusové body. Jinak celé mi to přišlo takové utahané. a i když to nebyl předlouhý film, měl takové hluché místa, které byly prostě zbytečné. Hlavní love story celkově nefungovala,taková bez jiskry. Ono celkově to bylo takové mdlé.Ale jako námět to byl poměrně dobrý, akorát se to tak trochu nepovedlo.

Lovci duchů (2005) (seriál)

První série byla taková lehce nadprůměrná. V podstatě nevím co se přesně stalo ale od cca poloviny druhé serie to začala být pecka jako blázen. čekala jsem, že to bude upadat, ale je to pořád lepší a lepší. teď jsem v páté sérii a rozhodně to hodlám dokoukat až do konce. efekty jsou velmi hezké,charaktery postav jsou vyšperkované, do Castiela jsem zamilovaná, má to vtip a takový šarm, že mi ani nevadí ta amerika co z toho sálá (viz dlouhé významné pohledy, brokovnice co vypadají jako hračky a fast food) takže pokud hledáte seriál na dlouhou trať, tak z chutí do toho.

Divergence (2014)

Spoustu věcí mi v tomto filmu nedávalo uplně smysl, ale je to jen film a ten nemusí být nutně podle selkého rozumu. Takže...ze začátku to vypadalo nadějně, zajímavě, a říkala jsem si, že to asi fakt bude pecka, ale pak mě to trochu začalo nudit, a příjde mi, že kromě první a poslední půlhodiny mi ten film tak nějak unikl. Herci byli sympatičtí, a docela jim to i šlo na to jaké dialogy museli ventilovat. Já myslím, že za podívání to asi stojí.