Smrtonosná past 3 (1995)

Tohle už je zlatá studnice. A protože se mi nechtěla dvojka ponížit, potřeboval bych tady na to stodeset procent. Ale prostě nenaseru Harlina, a nedám mu jen devadesát, když se tak snažil. 100%!!!!!!!!!

Jasné nebezpečí (1994)

Zase Ryan, a zase dobrý. Tohle mě nikdy nezklame. 90%.

Hvězdná brána (1994)

Emmerich ve svý nej formě. Trochu dýl mi tvalo, než sem film začal brát. Teď už je to pohoda biják. 80%.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Tady trochu uberu. Ne že bych z toho byl nějak zklamanej, to vůbec, ale René Russo nemám rád, a sem se ani nehodí, a já jí tu akci, ty rány pěstí, ani kopy, který dvojnice- zástupkyně dělala dobře nežeru. Prostě na plnej hrnec to není. 90%.

Vrána (1994)

Tenhle film má něco do sebe, ale já ho trochu ponížim. Nikdy sem z něj nijak unesenej nebyl. 70%.

Cliffhanger (1993)

Už od začátku tohle zbožňuju. Tenkrát sem na to čekal jak na Večerní prahu. Bomba. 100%.

Pravdivá romance (1993)

Film si mě získával poměrně dlouho, a poměrně těžko. Režie Tony Scott, Tarantino scénář, herecký esa v e filmu. Co můžu chtít víc. Teď ale na něj nedám dopustit. Je to dobrý i ujetý. 90%.

Univerzální voják (1992)

Emmerich v začátcích, ale je to pecka. Ta závěrečná bitka je fakt pěkná. Kosti praskaj. 80%.