K zemi hleď! (2021) odpad!

Sledovali jsme to asi 45 minut a pak to museli vypnout. Usnul bych u toho. Popravdě asi budu mít jiný smysl pro humor než je potřeba mít, abych si to užil.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

První série nás prikovala k sedackam snad každý večer. Pak už si na ten zážitek člověk zvykne a i laťka začne klesat. Ale jeden ze seriálů, který mohu velmi vřele doporučit. Pro mě prostředí špionáže je přitažlivé. Tak o to to bylo víc zajímavé.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Super oddychovka pro všechny kdo ví jak to chodí na vesnici s fotbalem. Kdo nečeká intelektuální porno bude spokojen.

Policie Hvar (2024) (seriál)

Na základě hodnocení z ČSFD bych se na to nedíval. Ale objevili jsme seriál náhodou. Je to fakt seriál u které ho se dá vypnout a občas zasmát skvěle nadrbanému policistovi. Když jde na to člověk koukat s tím, že neřeší sebemenší detail a čeká prvoplánové scény tak se to dá zkouknout. Chápu, že zdejším mistrům v kritizování to samozřejmě nebude po chuti, ale co se dá čekat od produkce Voyo při představě průměrného českého diváka.

John Wick 2 (2017)

Příběh, akce, scény. Vše tam je. Nemám co dodat. Velmi pěkný kousek.

Muž z oceli (2013)

Ačkoliv nejsem příznivec tohoto komiksu tak jsem se bavil. Občas mi přišlo že to je spíš vizuální a efektové porno. Příběh ustoupil leckdy hodně do pozadí.

Air: Zrození legendy (2023)

Nevím jak moc to bylo blízké realitě, ale nebylo tam nic u čeho bych měl pocit že se nemohlo stát. Takové filmy mám rád. Muž v hlavní roli patří mezi mé oblíbené herce. Co víc si přát.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Fantastická podívaná, akce od začátku až do konce. Jediné co mě vadilo možná bylo, že to je tak dlouhé.

Zelená kniha (2018)

Odpočinkový film s humornými situacemi střídající vážnější pasáže. Podle popisu jsem měl očekávání větší srandy. Začátek je takový, že se to vleče ale pak to chytne aspoň trochu drive.

V nemilosti (2021)

Pustili jsme to spíš tak jako kulisu, ale během 15 minut si to získalo naší pozornost, kvůli nejasnému začátku a rozplétání spletitých cest jak se může člověk dostat na dno společnosti a to bez důvodu. Sandru znám spíš z divnokomedií, tady mi přijde, že je fakt dobrá.