Rebelka (2012)

Dneska jsem zasel na film s moji malou dcerkou Adelkou, ktere timto jeste jednou preji ke svatku:) Film se mi libil, dabing byl v pohode ale myslim ze v originale bude lepsi. Celkem mne prevapilo jak byl film misty strasidelny pro deti.

Temný rytíř povstal (2012)

Uzasne zakonceni serie, dlouho jsem se tak nepobavil a nechapu lidi co si stezuji se se film nepovedl. Doporucuji necist recenze a komentare a jit na film. Film se dokonce libil i vecnemu rypalovi Alexovi, ktery byl se mnou.:))

Robin Hood (2010)

Moc prijemny film na ktery jsme byli v kine a byl jsem prekvapen po nepriznivych recenzich. Opravdu nevim co ostatni cekali ale byl jsem spokojen i manzelka a to je co rici:))

Zakletý v čase (2009)

Moc prijemny romanticky film plny lasky a cestovani. Moc dojemne a ani ne moc kycovite diky hereckemu umeni Erica Bany.

Bílá smrt (2009)

Prumerna kriminalka v zajimavem prostredi s peknou Kate Beckinsale tentokrat oblecenou v necem jinem nez v latexu:))

Slečna zamilovaná (2009)

Prumerna komedie s nadhernou Sandrou Bullock v sexy cervenych kozackach:))

Box (2009)

Hodne slabe a nepresvedcive.

Pevné pouto (2009)

Nadherny film plny emoci a bolesti ze ztraty ditete. Reziser Peter jackson je skvely reziser a po Panu prstenu opet neskutecne prekvapil. jen tak dal PANE REZISERE