Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

od knizky se to dost liší, ale myslim si že se to celkem povedlo, takovej prušvih jak sem cet na jinech webech to určitě není. vicemene se to dost podoba jednicce.

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

nebylo to špatný akorat doufam, pokud to vydrží, že už nebudou zvát hosty typu toho propocenýho psychiatra

Sheena (2000) (seriál)

jen proto že se aspoň bylo na co koukat...

Muž z oceli (2013)

Supermana mam rad uz od mala, takze 5 hvězd je jasna volba i když prvni pulka filmu je tak trochu zmatená, ta druhá to 100x vylepší.

Do nebíčka (1997)

film je jakž takž, ale dětem to přece nevadí...

Avatar (2009)

Dějově? Co mi to jen připomíná, Tanec s vlky, Poslední samuraj? Myslim že na stejnej zpusob byl dělanej i jeden díl Hvězdný brány (toho seriálu). Takže děj neni nic moc, ale co je originalni tak to je vizualni stranka filmu, nebejt toho možna bych dal dokonce i jen 2 hvězdy.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jednička je 1000x lepší, tohle točit bylo totalně zbytečný, jediny opravdový lákadlo je Predalien proto ta jedna hvězda.

Prometheus (2012)

Jako bych to už někde viděl.... jo jasně, AvP akorat bez predatorů a prvni "vetřelec" se objeví až na konci. No nic, nezlobte se na mě, ale AvP je o něco lepší než tohle, i když to taky neni žádná slava, už jen proto že je to prostě AvP. OPRAVA: po opětovném shlédnutí AvP musím konstatovat že je to o dost lepší ptz je to přímej souboj dvou nejslavnějších mimozemských zabijáků, kdezto tohle je jen slabej odvar, kde se vlastně nic neděje, krom pár okamžiků na konci.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Je to nějaky cely moc uspěchaný, pustil jsem si to vecer a rano uz jsem v podstate nevedel o cem to bylo. Ne ze by to bylo spatny ale to jak se tam se všim hrozně moc specha z toho dela trosicku slataninu.

Katakomby (1940)

na filmy s Vlastou Burianem, se koukáte jen kvůli Vlastovi Burianovi, ostatní jsou tam jen do počtu. Tím ovšem nechci snižovat jejich herecký um, ale tak to prostě je.