Arthur (2011)

Zaujala mě televizní upoutávka, tak jsem se na to podíval. Přece jenom kombinace R. Branda a jeho role miliardáře slibovala mnohé. Po prvotní skvělé zábavě ale film upadne do klišé romantických komedií.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Twilight jsem zatím neviděl, ale nějak takhle si ho představuju. Ovšem nedá se říct, že bych se vyloženě nudil. Hlavně první půlka filmu ušla.

Cleveland show (2009) (seriál)

Nejsem si úplně jistý, jestli jsem udělal dobře, když jsem sledoval Cleveland Show před Family Guyem, ale určitě nelituju. Cleveland je sice trapák, ale zato všichni jeho kumpáni, manželka a vlastně i děti jsou moc fajn. Humor je to sice specifický, americké reálie člověk úplně nezná, ale to mi rozhodně nebránilo si seriál užít.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

No, tak docenit Epizodu 4 pro mě nebude lehké. A já přitom tolik chtěl! Snad jen, že mi to přijde infantilní asi jak Epizoda 1.

Riddick (2013)

Paráda! Pěkně zpracovaná planeta Not-Furya a zejména ty bahenní bestie. A překvapivě i dost vtipu. P.S.: A narozdíl od spousty "áčkových" filmů jsem zvrat ze závěru nečekal.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tak takhle to teda bylo! Ne, vážně. Kruh se uzavřel a děj začínám chápat už i já, jakožto klasickou trilogií nepolíbený fanda. Nedá se než souhlasit s tím, že teprve až Epizoda 3 dává smysl a opodstatnění dvěma předešlým (Doufám, že to podobně bude i u Hobita.). P.S.: Vrhám se na čtverku.

Návrat na vrchol (2006)

Mám tyhle americké filmy ze sportovního prostředí celkem rád. I díky všem těm klišé je to přesně ten typ filmu, u kterého člověk vypne a prostě odpočívá.