Sociální síť (2010)

Co říct k něčemu co má takovýto příběh a více jak 500 miliónů uživatelů? Pro mě víc než Podivuhodný případ Marka Zuckerberga, jelikož jsem a jeden z oněch půl miliardy uživatelů a tím i částečně součástí tohoto příběhu. Všichni zahráli skvěle a v čele s Jessem Eisenbergem. Pokud nemáte nic proti facebooku, vřele doporučuji.

Demolition Man (1993)

Napůl sice blbina, ale když to neberete všechno na 100% vážně, tak je z toho skvělá podívaná. Nezapomenutelné tři mušličky, Schwarzenegrova knihovna a virtuální milování. Jen doufám, že v budoucnu nebude pouze Pizza Hut jako jediná restaurace. (:

Mary a Max (2009)

No není to zrovna oddechovka, co u animovaných filmů bývá. Originální film o dvou úplně rozdílných lidech, který spojil osud a stali se přáteli ač se osobně nikdy nepotkali.... Líbila se mi ta zvýrazněná červená barva v jinak napůl černobílém snímku.

Odpočítávání (2010)

Film, z kterého mi lezl mráz po zádech, film, který podle mě nemá daleko k realitě.

Earth (2007) (TV film)

Líbí se mi, že vám dokument nic nevnucuje. Říká podívejte se na to co jste ještě neviděli a neuvědomovali a utvořte si vlastní názor co pro tento svět můžete udělat. Neskutečné obrázky, které chvílema vyráželi dech.

Nezapomeň na mě (2010)

Při trošku pomalejším začátku (dějově), se to následně začne všechno dávat dohromady a závěr, který už jsem nějakým záhadným způsobem tušil od poloviny filmu, mě i tak dojal. Dalo se to zneužít k slzotvornému konci, ale naštěstí to dopadlo takto. Výběr herců se povedl na jedničku.

Ondine (2009)

Velice příjemný film, který nás trošku uvede do světa pohádky, kdy doufám, že to všechno je opravdu možné.

Jonesovi (2009)

Z filmu jsem měl dobrý pocit, trošku předvídatelné, ale jinak vcelku bez chybičky. Skvělý nápad a opravdu není lepší reklama než ta, kterou produkují lidi svými zkušenosti.... A na chvilku jsem se po filmu zamyslel, co mi kdo v posledních letech hodně nabízel,... :) Dále skvělé obsazení Duchovnym, který se pro tyhle role narodil a skvělá a i ve 47 letech stále okouzlující Demi. Doplněni krásnou Amber Heard a sympatickým Benem Hollingsworth. Skvělá hudba, super hračky a káry a tak dále a tak dále.

Ip Man 2 (2010)

Opět skromný Ip Man, opět škvělá podívaná, i když v tom scházel více emotivní příběh vzhledem k jedničce, ale i tak na pokračování velice slušná podívaná.

Na hraně temnoty (2010)

Popravdě čekal jsem vzhledem ke komentářům horší film, nebylo to sice o ničem, když se to tak vezme, ale jako záplata na nudu to vystačí.