Zelený sršeň (2011)

Jo docela dobrý. Vše šlape tak jak má, a myslím, že jsem se ani na chvilinku nenudil. Sehraná dvojice, super hudba a hlášky, při srovnání s Kick-Ass je to tak nastejno, ale Green Hornet, o fous lepší. . Jen jsem zcela nepochopil promitani ve 3D, jelikoz v tomto filmu toho neni v tomto formatu moc vyuzito, takze Vas to jen otravuje (alespoň mě tedy) a ještě to vidíte tmavě.

Loudilové (2009)

Už jsem sice vyrostl z takových-to filmů, ale stejně jsem se překvapivě docela pobavil. 70%

Na doraz (2010)

Film u kterého se pořádně zasmějete, duo Downey Jr. & Galifianakis opravdu zábavné, jen škoda malé role Jamieho Foxxe, jinak opravdu dobré, originální a hlavně povedené scény, i když podobných filmových příběhů zde bylo nespočet. Dal bych 70%.

TRON: Legacy 3D (2010)

Hřích neslyšet skvělou hudbu, hřít nevidět "třináctku" Oliviu Wilde, který to fakt sekne a za třetí hřích nevidět každičkej originální detail, kterých tam bylo spousty, jinak docela super efekty a nápady jeff bridges taky dobrý v dvojroli. Ale samozřejmě to je takovej filmovej výkřik do tmy, kterej tu už několikrát byl, ale i tak je to originální. Každopádně film do kina na efekty a ne doma na notesu, to by ztratilo jakejkoliv význam, a to si ho raději nepouštějte.

To byl zítra flám (2010)

Spousta dobrých nápadů, dobrých gagů a maličkostí, jimiž mi film zpříjemnil pozdní večer s přáteli. Není to sice Pařba ve Vegas, ale je to zábavná pařba.

Pecan Pie (2003)

Nějak jsem to vůbec nepobral, ač jsem fanoušek Jima, tohle fakt nechápu. Smysl?

Kung Fu Kyborg (2009)

Opravdu jsem čekal mnohem více. Proti předchozím snímku Kung Fu Hustle chybí absolutně humor, na který jsem tak trošku spoléhal. Triky byly opravdu hrozné. Někdy je méně lepší jak více. Scénář, absolutně chyběl důvtip. Stále mě otravoval stále naříkající zástupce divize technologie, či co byl vlastně zač.

(K)lamač srdcí (2010)

Opravdu po velmi, velmi dlouhé době jsem si zamiloval francouzskou romantickou komedii. Nemam co vytknout. I ta skulinka mezi zuby Juliette byla tam kde měla být.

Red (2010)

Ano Willis opět Willisem, Malkovich potrhlým Malkovichem a Freeman hodným staříkem Freemanem. Dávám "jen" tři protože před tímto filmem jsem byl na Social Network a nějak si nemůžu hvězdičkově pomoci. Jinak super scéna jak Willis tančí s bouchačkou kolem ve smyku točícího se auta.Trošku mi tam vadila ta jeho partnerka, že se z ní v krátkém průběhu stávala jedna z nich.