Jerry Maguire (1996)

tento film velmi velmi moooozem aj ked by som normalne dal odpad.

Donnie Darko (2001)

tak som sa k tomuto genialnemu filmu konecne dostal. velmi posobive spracovanie, fantasticke herecke obsadenie, len skoda ze ta pointa nezostala otvorenejsia. nemam rad taku romantiku za 3.50 a v takomto filme vobec nemala co pohladavat. ked depresivne tak depresivne od zaciatku do konca. asi ceknem este director's cut, mozno sa mi dojem nejako vylepsi. ale inak ozaj kvalita. taka filozoficka sci-fi pre siroke publikum.

Dvojí život Veroniky (1991)

vladne vo mne velmi vela pocitov, druha projekcia to zlepsi urcite. ale veru veru hovorim, genialne veldielo.

Kokain (2001)

velky a vynimocny film, po hereckej stranke priam genialne. duo depp-cruz maximalne exceluju a podla mojho tu johnny podava najposobivejsi vykon svojej kariery.

Big Lebowski (1998)

orgie absurdity ktorej kultovost mi nejako unika

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

vobec nie take zle akoby jeden cakal. dovolim si tvrdit, ze az prijemne prekvapenie. uplne boli skvele tie okdazy na povodne filmy (zaver ma dostal), par lakaciek celkom slusnych, scenar priserny, vskutkut priserny, ale inak ovela lepsie nez jednicka. strausovi vytavili z temy ovela viac. len by mi sedelo viac depiek na zaver (preco by nemali umriet aj hlavny hrdinovia??).