Tygrova brigáda (2006)

Celkem si myslím,že žádná sláva.Do původních francouzských kriminálek to má celkem dost daleko.Polovina filmu je celkem dobrá,ale pak už to jde z kopce.

Čeleď brouků finančníků (1989) (TV film)

Podle mne pouze průměrná komedie.Jediný,kdo jí trochu oživil je Jiřina Jirásková.

Okres na severu (1981) (seriál)

Je jasné,že seriál byl psán na míru tehdejším poměrům,ale přesto je v něm mnoho pravdivého,co se v tehdejší době dělo.Je například pravda,že když někdo zavolal,že v domě bydlí ten a ten funkcionář,tak ty popelnice přednostně vyváželi.Ale když koukám na herecké výkony,řekl bych,že nejsou špatné.Proto rosvěcím tři hvězdičky.

Půl domu bez ženicha (1980)

Typický případ určité části lidí v té době.Chtěli svým dětem dát všechno,aby se měli lépe,ale vůbec se jich neptali,jestli to chtějí oni.Škoda toho závěru,který se opravdu nepovedl.

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Kdyby to byl samostatný seriál,tak by to ještě ušlo.V návaznosti na první sérii to vůbec není,jak tvrdili tvůrci,lidské a zábavné.Postavy jsou většinou nevěrohodné ( Čeňková obzvlášť ).Je to o něco málo lepší než druhá série.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Tenhle seriál se Jaroslavu Dietlovi moc nepovedl.Žádný strhující děj a celkem i nepravdivost postav ( Hanzlík,Moučka).Ovšem ve srovnání s dnešními paskvily typu Ulice,Ordinace atd.je i tenhle seriál jednička.

Mravenci nesou smrt (1985)

Celkem dobrá kriminálka na tehdejší dobu.Herecké výkony jsou dobré.Dnešní realita v drogách je trochu jiná,ale tehdy to tak bylo.

Bohoušův syn (1975) (TV film)

Pokračování Bohouše už není podle mého to pravé.Nebýt Menšíka a Hlinomaze byl by to pěkný trapas.Možná je to proto,že Bohouš byl v televizi dost často a druhý díl pouze vyjímečně,takže si na to člověk nestačil zvyknout a srovnává nesrovnatelné.Hvězdičky dávám pouze za herecké výkony.

Kožené slunce (2002) (TV film)

Film o vesnickém fotbale a lidech okolo něj.Ti jsou ochotni obětovat všechno včetně soukromého života.Žádné sponzorské dary,velké peníze za přestup,prémie za góly.Věřím,že to takhle skutečně vypadá.Bínovi ( Ondřej Vetchý ) skutečně věřím,že obětuje úplně všechno,aby klub nespadl do ligy pralesa.Ale bohužel,někdo tam musí spadnout ...

Tři chlapi na cestách (1973)

Tři chlapi na cestách je komedie z roku 1973,kterou natočil Oldřich Lipský.Ukazuje nám,jak se tehdy lidé z vesnice bavili a také jejich obyčejné starosti a problémy.Je to ukázka toho,jak to v té době chodilo na vesnici.Dnes se může zdát,že je to hloupý film,ale vesnice tak skutečně žila..Tomuto filmu předcházel seriál Tři chlapi v chalupě.Tento byl vysílán televizí živě.Bohužel při požáru většina dílů shořela.V roce 1963 byl natočen stejnojmenný film.