Minority Report (2002)

dávám 4, mám rád Philipa K.Dicka (autora předlohy), líbí se mi sci-fi atmosféra (mám rád hlavně cyberpunk, kterému se tohle dost blíží), líbí se mi technické zpracování (efekty, výprava, výběr herců, další jiné vychytávky), ale přesto mi do jedné hvězdičky něco chybí... možná mi vadila ta přehršel akce, já bych to možná trošku uklidnil... ale to nemění nic na tom, že je to skvělá scifka - 8/10

Hodiny (2002)

možná ne pro každého. film je dost "ženský" a pro pobavení a nějaký "oddech" taky opravdu není... ale to je fuk, já čekám od filmu něco víc a tohle mě dostalo - všechny tři příběhy se vhodně doplňují, herecké výkony parádní (Harris, Kidmanová) a hudbu navíc dělal můj best of oblíbenec Phillip Glass, 9/10 - 5.2.2006 PS: Někteří lidi co tu hodnotí jsou prostě KOKOTI. To už ani nesouvisí s nepochopením filmu - je to prostě DUTOST.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem měl možnost spatřit. Carrey s Winsletovou odvedli skvělou práci - o Kaufmanovi ani nemluvím. Ten film jsem si prožil, a navíc jsem si ho prožil podruhé, potřetí, počtvrté... Krása - film o osudové lásce, který není kýčem... 10/10

Adaptace (2002)

Škoda, první půle filmu byla skvělá, druhá průměr. Možná chtěl Kaufman schválně sklouznout do "tuctového thrilleru", který vlastně psal jeho bratr - a tím docílit harmonie - mě to tam teda nesedělo. Oproti jiným Kaufmanovým věcem (Věčný svit) je tohle dost strohé... přesto dávám 7/10

Ong-bak (2003)

Neurazí, nenadchne, film si ale ostatně taky na nic moc nehraje (neustále přítomná nadsázka, film občas shazuje sám sebe)- docela mě to bavilo - a nejenom ty efektní bitky 6/10

Immortal (2004)

Skvělá vizuální stránka, roztřepený příběh - nekonzistentní, ale chytlo mě to (napoprvé) - jestli to uvidím podruhé, asi už budu střízlivější... Mám rád novátorské sci-fi věci... 21.1.06 - hm tak právě naopak, zvyšuju hodnocení, nevím čím to je, ten film má v sobě něco, co mě dostává, 8/10

Magnolia (1999)

Herecké výkony (Cruise v nejlepším světle - reflektorů .)), příběh, hudba a hlavně fakt, že jsem se za 188 minut ani chvíli nenudil. Skvělá a chytlavá věc, tahle magnólie .) 9/10

Bio Ráj (1988)

Napoprvé za 5 hvězd, na podruhé už za 4. Film je ke konci moc rozvláčný a příliš slaďounký - nicméně pořád je to moc příjemný kousek. 8/10