Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Všechny skeče samozřejmě nemusím, ale těch k po*rání je tam i tak strašné kvantum. Tyhle týpky si prostě musíte zamilovat! Nejlepší skeče pro mě jsou Lamí písnička a Ministerstvo trhlé chůze .) 9/10

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Možná trochu moc suché, ale i tak - skvělá zábava. Parádně vybraná trojice postav, sice často podobný ale fungující inteligentní humor. Chválím i tradičně výborný český dabing. 8/10

Přátelé (1994) (seriál)

Dřív jsem to bral jako módní záležitost, ale pak jsem to začal sledovat pravidelně a dostalo mě to taky. Není to zas vyjímečná prča, ale je to dost na to, aby u toho člověk zůstal a příště se zas vrátil. Dobře vybraní herci + dobře poskládané charaktery. Prostě fajn. 8/10

M*A*S*H (1972) (seriál)

MASH nikdy nezklame, příjemná inteligentní zábava - válka s humorem, to chce odvahu a tady se to povedlo. 8/10

Království (1994) (seriál)

Kdo se chce po*rat strachy, ať si někdy přes noc pustí všechny díly po sobě. První série Riget končl hrůzostrašně, na druhé podívání navíc potěší neobyklou hravostí a poutavostí... 9/10

Návštěvníci (1983) (seriál)

Vyjímečně konzistentní a zajímavý (SCIFI!) český seriál + nostalgie k tomu .) 8/10

Hale and Pace (1988) (seriál)

Možná až příliš anglický (jorkšír) humor, přesto parádní konina. 8/10

Městečko South Park (1997) (seriál)

Nepřeberná studnice hlášek, nápadů a geniálních zápletek, ale hlavně jeden z mála seriálů, který se dívá střízlivě na současný svět a nebojí se do něj kopnout. U mě vede Cartman, bez toho by byl SP poloviční. Seriál, který dal světu pana Klobouka musí dostat pět hvězdiček. 9/10