• Reality-TV

Batman začíná (2005)

Tak ak mám povedať pravdu nečakal som to čo sa my predviedlo napokon film som nechcel pozerať vôbec pretože som si myslel že ide len o dalšiu detskú "hrdinovku", no ako tak som sa mýlil pretože film je skôr pre tých starších pretože príbeh ktorý je perfektne vyrozprávaný a celkovo spracovaný tak isto hlavný herec sa pekne hodil do úlohy batmana,..Akcia sa my celkovo páčila hoci niektoré scény boli dosť divné chvíľkovo som myslel že Batman sám seba strápňuje aký je neschopný,...Ale tak aj to sa stáva :-),..Nemám čo dodať celkovo film splnil moje očakávania môžem povedať že až nadpriemerne,..štyri...

50x a stále poprvé (2004)

Myslím že mnohý sa nebudú svojím spôsobom zhodovať s názor ktorý tú prezentujem ja ale film ktorý som dopozeral bol unikátne masívny bol nádherný dlho som už nevidel tak dokonalé filmové dielo ako spomínaný film nádherná hudba ktorá dodávala filmu tu pravú atmosféru samozrejme nemôžem zabudnúť na dokonalé prostredie ostrova bez ktorého by film nemal to čo mal myslím že vo filme bolo dokonala vidieť ako Segal experimentoval s romantickým žánrom a kombinoval to s nádychom skvelej komédie áno potešili ma časté silné vtipné príhody ktoré boli zároveň nechutne romantické nemám rád romantické filmy ale toto bolo jedinečné dielo a Segal zrejme dobre vedel prečo vyberá tých hercov ktorých vybral,,,.jedným zhliadnutým filmu mi pribudli dvaja obľúbený herci a nový film do TOP 10 mojich obľúbených filmov a nemám čo dodať 5 (škoda že sa nedá dať viac),...

Zevlovat a prudit (2009)

Tak musím sa priznať že vôbec som nečakal to čo mi práve bolo sprostredkované myslel som si že film ktorý práve idem pozerať bude další podpriemer pri najlepšom priemer dosť som sa mýlil lebo začiatok už prezrádzal že sa jedná o niečo jedinečné na scéne začiatočný sound-track ktorý produkovali hudobný zamestnanci zo západu ma ničím nezaujal ale pri koncovej "nahánačke" bol vážne kvalitný. Slušný príbeh ktorý sa neskôr zamotával bol kvalitne od-prezentovaný tak isto aj výkony hercov ma oslovili ale tak či tak bolo tam dosť chýb ale nestoja za napísanie pre mňa silné 4*.

Nezvratný osud 4 (2009)

Tak a práve som sa vrátil s kina v ktorom na plátne bežal "Nezvratný Osud 4". Myslím že som bol po skontrolovaný filmu tu na csfd prekvapený hodnoteniami ktoré si zaslúžil film od mnohých uživateľ-ov ktorý dávali obvzálšť malé hodnotenia ja dávam dosť veľké aj napriek tomu že druhé časti boli na vlas rovnaké. Bojíte sa duchov? Nepozerajte Kruh, Chcete vidieť dokonalé pasce? Pozrite si SAW, Chcete vidieť dokonale premyslené vraždy? Pozrite si Nezvratný osud. Ano myslím že Nezvratný osud založil dá sa povedať že fenomén ktorý je dokonalý film mal dokonalý čistý priebeh prekvapil som sa titulkom ktoré boli neuveriteľne nádherne spracované a taktiež jedenástim vraždám ktoré boli tak brutálne dokonca tak nechutné že som sa nemohol pozerať na (ne)jednu pasáž v ktorej figurovala nechutnosť. Ako som už povedal mnohý dali nízke hodnotenia pretože predchádzajúce časti boli rovnako spracované. Ja aj napriek tomu dávam masívne hodnotenie kľudne by som dal plný počet ale aj mne trošku prekážali kliše o ktorých bol vlastne celý film ale takto aspoň silné 4.

Zelená míle (1999)

Tak a mám prejdenú troj-hodinovú zelenú míľu ktorá bola dramatická plná krutých momentov plná zla a nespravodlivosti ktorá skončila kruto a nespravodlivo ale musím uznať že táto míľa bola neskutočne dobrá áno bola nádherná len škoda že nespravodlivá ale aj to patrí k všetkému trošku mi my s dobrého pocitu uberal fakt že koniec nebol až taký dojimavý nemám čo dodať silné štyri.

Copak je to za vojáka... (1987)

Klasika železné postele, chodby ktoré ešte smrdia ešte po čerstvom útoku dezinfekčných prostriedkov konkrétne mazľavého mydla ktoré tak nerád mali ty ktorým sa do životného denníka pripísala povinná vojenská služba ako býva zvykom tak každý to bral na ľahkú váhu (ne)pravidelné dochádzky na ranný nástup alebo pokrčená rovnošata ktorá mala byť tak krásne rovná všetko toto sú spomienky staršej generácie na vojenskú službu možno presne takéto aspekty pekne vykresľuje i toto filmové dielo ktoré je ako inak s dielne českých autorov scenáristov a kameramanov pri pozeraní si často krát dávam otázku "naozaj to v tej dobe tak bolo?" ale asi áno pre každého jedného to v tej dobe nebolo med lízať ale s odstupom času sa na to množstvo všetkých situácii po-usmeje film bol na môj vkus možno príliš zbrklý a rýchly začalo to podivným budíkom a na to opätovným skokom s okna a od vtedy ide vo filme iba o to kto sa kam najrýchlejšie dostane jedná situácia za celý film teda pre mňa dosť málo tým chcem povedať že trošku ma to sklamalo ale i napriek tým všetkým záporom mal film kvalitné a hlavne vtipné scény na ktoré sa dá pozerať aj viac krát pekné štyri.

Šikulové (2007) (pořad) odpad!

Myslím že celkový "že vraj" pouční "že vraj" seriál predstavuje detičky ktoré robia s toaletného papiera domček pre psa,áno ide o iba o pokus o niečo pokus o niečo poučné a zároveň zábavné musím s poľutovaním skonštatovať že sa to ani s diaľky nevydarilo prečo? Preto že partiu dementov ktorý sú múdry ako týždeň pred výplatov naozaj nemusím možno spali na knihách alebo neviem ale každopádne dávam pekné hodnotenie silný ODPAD vedľajšieho produktu.

Milionové Vánoce (2007)

Nebolo to zlé pekný dobrý polo-Vianočný film ktorý mi vytváral Vianočnú atmosféru už terz pred Vianocami na začiatku mi trošku pokazila náladu parta (na svoje pomery) dosť rozmaznaných výkalov ktorý boli chudobný ale napriek tomu posielali Santa Claus-ovi e-mail-y hrali na vreckovej PSP konzole hry opravovali motorku a k tomu chceli pod stromček x-box,v priebehu filmu sa deti tak povediac uvedomili a ako film naberal akčnejší nádych deti boli úplne pokojné (nešlo to tak aj na začiatku?),scenár bol pomerne zvládnutý celkovo film na mňa pôsobil pozitívnym dojmom čiže silné štyri.

Přátelé (1994) (seriál)

Tak a teraz som urazil veľmi veľké spektrum ľudí možno aj Priateľov tých s ktorými sa denne stretávam ale ja asi za to nemôžem zakaždým ked seriál beží v televízii mám taký divný pocit aj si sadnem a pozerám sa na to ale nič vôbec nieč mi to nehovorí nič mi nehovoria pre mňa plytké a suché vtipy nič mi nehovorí scenár nič mi nehovorí samotný seriál a pravdu povediac nečakal som že spomínaný seriál bude mať také veľké percentuálne množstvo azda možno len kultúra v ktorej žijú hlavné postavy mi je sympatická pretože Ameriku a hlavne New York mám rád ako samotný celok ale inak nič teda až na pár výnimočných scén.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Nie, nie nebol to vôbec zlý snímok ale nemôžem ani s ďaleka povedať že film je kultové dielo zase film bol miestami pekný ale miestami dá sa povedať aj pekne trápny a šedý teda možno trápny pre určitú skupinu ľudí dole v prvých radoch sa malé deti smiali na každej scéne ktorá nám starším možno nepripadala vôbec ale vôbec smiešna kto vie za tým všetkým možno stojí vývoj človeka každopádne hodnotím a komentujem za seba a chcel by som pripomenúť dosť výrazný nedostatok samé pády, skoky, rôzne preskoky s jednej kryhy na druhú mi nevytvárali veľmi silný dojem áno vtedy som si povedal že film je celkom isto určený pre tých mladších cinefilov pretože zatiaľ s každým novím animákom som bol ako tak spokojný čo ma prekvapilo nie teda príjemne bol veľmi dlhý koniec tím chcem povedať že koniec mal veľa koncov a napätý a možno aj príliš romantický teda na môj vkus pretože som radšej za upálenie Pichlerovej ako za podporu filmov ale každopádne sa jedná o priemerný béčkový animák s detským koncom.