Kůže, kterou nosím (2011)

Aneb jak mit z filmu extremne neprijemny pocit. Plus ma Pedro za zmenu stylu, stal se z toho skoro horror. Moje chyba je, ze jsem se spoilnula s koncem a tudiz jsem prisla o ono "sokujici" ve dvou tretinach filmu. Vadil mi i misty chaoticky strih, ale hlavne tu nebyla zadna postava, se kterou by se mohl clovek ztotoznit, vsichni byli na tak "na pobliti" ze se mi na to jako na jeden z mala filmu od Pedra nechce koukat znovu.

Micimutr (2011) odpad!

od zacatku me to stvalo pomalym tempem, defile debilnich princu, nesympatickej jouda v roli hlavniho hrdiny (proc mi ten Raz prijde po letech vic sexy nez tihle novi radoby-princove?) a co proste nesnasim je propojeni radoby pohadkoveho sveta toceneho na Americe a nejakeho pa-cinzaku, kde si jeste hraji na status domovnika. tak uklidime popelnice a pujdem pomoci hlavnimu hrdinovi do pohadky? dejte pokoj a dejte mi mladou Libusi v Popelce, na to se aspon da divat.

Po životě (2009)

od poloviny je jiste, jak to dopadne...

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Ha, videla jsem to uz davno, jen jsem to zapomnela ohodnotit. Ryan je super, Michelle je super, ale je to prilis depresivni a obcas bych postavy nakopala.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Kdyz ja mam rada Blahu, fakt....

Golem (2008) (divadelní záznam)

marjapanno, jen za to, ze Golema heka Skorpik, ktery umi zpivat..ale nevim z toho ani notu a na DVD se utesene prasi

Dracula (2009) (divadelní záznam) odpad!

Oproti puvodni verzi MEGA MEGA MEGA sracka...Svoboda v hrobe obraci

Synecdoche, New York (2008)

Asi nebudu uplne free, uz vubec ne cool a ani omylem in, ale prislo mi to jako naprosta pitomina, na kterou jsem se chtela podivat jen kvuli Michelle Williams, ktera tu byla v jedne scena a pak uz nic. Nudà