Divoká krása (2007)

Jenom za Julianne, protoze jinak to byla cista nuda...

Po stopách krve (1969)

Ano soudruzi, takto to ma vypadat...napinava detektivka ktera ani po letech neztraci sve kouzlo.

Diagnóza smrti (1979)

Mam na tyhle stare detektivky docela uchylku, k tomu Hrusinsky, temna atmosfera a napinavy dej. Proste toto muzu.

Líbat Jessicu Steinovou (2001)

Vaham mezi 2 a 3 hvezdickami vzhledem k tomu, ze to bylo misty docela vtipne, je to "gay" film, ale proboha, scenaristu bych zastrelila za ten konec. Jak to mame chapat? Je Jessica hetero, homo, bi? Vrati se k sobe s Helen ci se da dohromady se sefredkatorem a bude mit krasnou zidovskou svatbu? Hvezda navic za NY a gay film.

Králova řeč (2010)

Miluju Colina Firtha. Skvely vykon podporeny zaslouzenym Oskarem. Konecne film o kralovske rodine, ktery je lidsky a zajimavy. Geoffrey Rush opet super, dokonce mi ani nevadila Helena Bonham Carter, kterou obvykle moc nemusim. Suprovy byl i Timothy Spall jako Churchill.

Přestupný rok (2010)

Prijemna oddychovka kde je jiz od pocatku jasne jak to skonci a tak to ma byt.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Docela muzu. Kustka, Booth, Angela a Hodgins jsou fajn.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Dalsi z oblibenych serialu me sestry, dve hvezdy jen za to, ze jsem znala Katie driv nez si vzala Toma, za problemovou Michelle Wiliams a za to ze jedna postava byla gay.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Nesnasim tenhle serial. Nechapu jak mohli tolik sezon jet o tom samem porad dokola.