• Krátkometrážní

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

"A když nemáte, tak.. a kdybyste ani to neměli, tak..." Nebaví mě se dívat na pořad, kde vaří nějaký majitel půjčovny lyží.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Intenzivnější než předchozí díl - vtipné scény jsou mnohem vtipnější, ty nudné ještě nudnější. Ale i tak se na tento film dá bez výčitek dívat.

Asterix a Obelix (1999)

Filmové zpracování Asterixe a Obelixe není zase tak špatné - pobavil jsem se, občas jsem se ale hodně nudil. Kdyby měl film 45-60 minut, tak bych mu rozhodně dál mnohem vyšší hodnocení.

Čekal jsem něco extra a dostal jsem.. Co jsem to vlastně dostal? Je to taková směsice drama, trochy komedie a trochy "co kdyby..." Občas jsem se pousmál, občas trochu zamyslel, ale jinak nic. V tomto filmu je všechno až tam není skoro nic. Dávám 3 hvězdičky hlavně díky celkovému vizuálním zpracování, které mě celkem zaujalo.

Une histoire vertebrale (2006)

Kraťas, kteý mi prostě nesedl. Hrozně se vleče, je předvídatelný, neukázal mi nic nového...

Skhizein (2008)

Neskutečné. Velice originální, perfektně zpracované - hudba, grafika, monology. Škoda jen, tedy pro mě, lehce nedomyšleného konce. "[+91; -75]"

Good Vibrations (2010)

Kde nic tu nic. Čekal jsem nějakou vtipnější pointu. Zase na druhou stranu nebyly to ztracené 4 minuty...

Za školu (2008) (pořad)

Dal bych i 3, jenže se přece jenom nějak musím pomstít ČT1, že nás odmítli. Asi jsme na ně byli moc šikovní a chytří...

True (2004)

Tak krátké, tak prosté, tak krásné... Velice jednoduchý děj s myšlenkou, kterou naprosto bezchybně předává zpracování na chlup stejné jako v Lole. Nádhera, jsem uchvácen.

Nebe (2002)

Čtyři nebo pět? Film, který vyprávým pomalým, ale jistým tempem. Už od první minuty mě zaujal, chytil a až do konce nepustil. Musím vyzdvihnout herecký výkon Cate Blanchett - neumím si jinak vysvětlit, proč jsem Philippě od první okmažiku tak věřil. Když jí uklizečka odnesla koš, tak jsem prostě nahlas musel říct "Sakra", tak jsem se s hrdinkou již od prvních okamžiků sžil. První výslech byl dechberoucí, konec byl uchvacující.