Medvídek (2007) odpad!

Je tento film vtipný? NE Má ten film vůbec nějakej smysl, pointu? NE Má vůbec smysl se na to dívat? NE Stojí česká kinematografie v současnosti za prd? ANO!!! 15%

Most do země Terabithia (2007)

Fajn fantasy, i když nevím jestli je až tak vhodný pro ty nejmladší, vzhledem k osudu hlavní hrdinky. V každém případě moc pěkný film s okouzlující Annasophií Robb 70%

Postal (2007)

Určitě nejlepší Bollovina, dokonce to není ani žádná volovina a ale docela i vtipná záležitost! 60%

Ten Největší (2007)

První půlka celkem nuda, ale v momentě kdy se děj přesune do vězení je z toho výborná zábava 70%

Transformers (2007)

Dle mého názoru vůbec nejlepší akční scifi od Terminátora 2...Na to, že film neměl až tak vysoký rozpočet je nadupaný prvotřídními efekty a akcí, nápaditostí, humorem a také naprosto dokonalou hudbou od Jablonksyho 96%

Vratné lahve (2007)

Na současné české poměry docela i vtipný a příjemný film, jedna z mála vyjímek 60%

Hory mají oči (2006)

Velice dobré. Jedene z těch mála remaků, kteří dokázaly překonat svojí původní předlohu! 75%

Neznámý (2006)

Připadalo mi to že sleduju epizodu nějakého německého krimi seriálu. Jedná velká nuda, která nesahá podobným filmům (Saw, Lovci Myšlenek, Condemned) ani po kotníky! 30%

Nula od nuly pojde (2006)

Hodně drsná černá komedie se zajímavou zápletkou a překvapivou pointou :) 80%

Pidihajzlík (2006)

Neskutečně zábavná komedie, nižší hodnocení je zřejmě způsobeno tím, že v tom má prsty zde nepříliš oblíbená celá familie Wayanasů. Já jejich humor ale můžu 75%