Cobra (1993) (seriál)

Proste klasickej serial. Na dlouhe odpoledne celkem dobra zabijacka casu. JInak nic moc. Snad jen, pekny auto:-]

Americký ninja (1985) odpad!

Michael je proste klasicky beckovy herec. Hraje v klasickych beckovych filmech s "beckovym" hodnoceni. Doporucuji snad jen pro vecerni odpocinek a relaxaci, protoze tyhle filmy jsou tak smesne, ze se to mnohdy neda vydrzet...A taky musim napsat jedno plus-dobre se u tehle filmu usina.

Zabijákem proti své vůli (2002)

Opravdu mi prijde divne, ze tenhle film nedavali v kinech. Je to pritom tak vyborny a smesny snimek, ktery stoji za to, abyste ho shledli...

Noc oživlých mrtvol (1990)

Neni pravda, ze by se tento snimek zas az tak nepovedl. Je to spise na sobotni pohodovy vecer, nic vic, nic min.

Před úsvitem (1995)

Pekny romaticky snimek, ktery zaujme jednoduchym pribehem a prijemnym{tusim Videnskym] prostredim. Je to opravdu krasny film, ktery doporucuji shlednout komukoliv! Ethan a Julie podali opravdu nadprumerny vykon! Kamera taky pekna.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Kdo nema "kostickovaneho" psa{nebo spise rozpuleneho], , nepochopi:-]. Horor s jemnou ironii ve vas zachova{kupodivu] skvely zazitek.

Lovec jelenů (1978)

Pokud se divate radi na psychologicke filmy, a take na valecne filmy, je to presne pro vas. Krasna kamera, uzasny Niro a kraaasna krajina.

Čelisti (1975)

Super, super, super. Takove filmove napeti se vidi malokdy! Zde S.S. ukazuje, jaky ze to je mistr. S takovym rozpoctem, podminkama, lodi a zralokem, dokazal to, ze se na tento film divam rad, i kdyz jsem ho nespocetkrat videl.

Minority Report (2002)

Skvelu film, ale od Spielberga bych cekal vic. Holt pane Spielberg, nasadil jste si vysokou latku...

Mluv s ní (2002)

Lepsi nez Vse o me matce, nemohu si pomoci... Vic asi film pro muze,zeny musej byt prekvapeny zjistenim,ze muzi taky dokazou milovat jednu zenu celej zivot. Je to uzasne jemnej film, s perektnimi herckymi vykony,vse podtrhuje skvele vybrana hudba. Film ve vas zustane,je to tiha do duse,zaroven vsak ve vas vyvola pocity,ze zivot utika a je urcenej k tomu,abychom jej prozili naplno- ne vsem se to podari,ze...