Rambo II (1985)

Driv bych dal dve, jako blbost, ale nedavno jsem to shlidnul znovu a zjistil sem, ze sou tady docela drsny hlasky u kterejch sem se fakt nasmal. Kdyz se na ten film divate s ironii, jako ze rambo je taaakhle statecnej a ze je taaakhle ferovej, tak je to cool akce, jinak je to (dnes) blbosticka

Praying with Anger (1992)

Shyamalan neni dobry herec, ale vyborny reziser. Proto by mel zustat spis u rezie. Jinak film docela pekny. Shyamalan se snazi poznat(jako american) indickou kulturu..Je to takovy nemastny neslany, spis, pro ty, co maj radi rezisera. Ja to mel k vecerni veceri :)

Terminál (2004)

Normalne bych ohodnotil vic, ale od spielberga cekam opravdu vic..Proste se toho chlapec u me nezbavi. On neni na takoveto filmy.

Mariňák (2005)

Zatim bezkonkurence nejlepsi kamera jakou jsem kdy videl. Spolecne s black hawk down .. Vyborna hudba..Mendes proste sakra umi

Milujte svého zabijáka (2002)

Huh. No dobry! Fakt celkme drsny, ale film dobrej doporucuji shlednout. Jen jsem nejak(zase:D)nepochopil konec

Dannyho parťáci 2 (2004)

Slaby scenar.Blbost. Pochopil jsem to,ale lepsi nez jednicka to neni, a na zaver jak julie hraje julie, bože, co to je?