acn

dítě ztracené v chaosu

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 27.3.2016  19:11

Bez mučení se přiznám, že jsem to absolutně nepochopil. Je tam mladý, pravděpodobně se snažil být i cynický (?), dokumentarista, který od začátku ví, že to bylo UFO. Hlavní představitelka je blondýna. To není urážka, to je charakteristika hlavní představitelky, jelikož osobnost nemá. Potom zde je .. velitel výstupů nebo tak něco, s nějakým pomocníkem. Ve zkratce, jeden z nich je ten co má vždycky zásun, druhý z nich je ten, který o tom poté mluví. A ještě zvukařka, která nesnímá zvuk. Řekl bych, že je zde kvůli prsům, ale neukáže je, takže nevím. No a tahle banda blbečků trénuje pár dní na místním kopci pod lanovkou na výstup (??). Po příjezdu k jakési instituci, kde je .. někdo (???), a ten někdo velice mysteriozně a dramaticky mává tabulkou s ruským nápisem, který je nám později přeložen. A tak hrdinové jdou. A jdou. A jdou. A poté dojdou k hoře. Všichni jsou během pár minut zmatení, dezorientovaní, jen naši dva hrdinové mají jasno. Tady vláda zakopala poklad. A oni samozřejmě ten poklad najdou, ačkoliv je to super přísně tajné místo, které nehlídá armáda (????). A jsou tam nějací mutanti (?????). A cestování v čase (??????). A tajní agenti (?????????????). A paralelní vesmír (???????????????????).

• 27.3.2016  18:48

Bez ladu a skladu našroubované taneční scény a písně, které nejen že pohádkovost a srdce do tohoto filmu nepřidaly, ba jej naprosto rozkouskovaly. Střídmá stopáž tudíž pak připadá jako tří hodinový televizní epos na téma "Pohled soudruha na svět", aneb nacistický král Zikmund za doprovodu píšťal ničí umírající feudální systém, přičemž jen ta správná rudá může budovat lásku, mír a demokracii. Aby i ten nejpitomější pitomec pochopil, že nacismus je zlo a česká historie je plná zrůd a jen ta rudá má v sobě velké vůdce, exotické tanečnice svůdně skáčou kolem Lišky Ryšavé, zatímco čistota a krása prchá hledat do království komunistického prince Radovana, jelikož jen čistá práce a pobyt na vzduchu může přinést radost a soudruzi mají dost tohoto pro každého. Zikmund poté, co byla jeho moderní armáda vyhnána husity z umírajícího feudálního království pomocí písní, sudlic a vidlic, se musí poklonit generalisimovi Josefovi Radovanovi, a komunisté opět zachránili nejen celý svět, ale povznesli i ostatní, chřadnoucí, země a celosvětového ducha. Bojte se, vy imperialistické prasata. Jedna * ani nevím za co.

• 28.10.2015  12:39
    Lesní duch (2013)

"Tatínku, jak jsi vlastně poznal mou maminku?" ptá se malé škvrně svého otce při svátku Kundy. "No, to máš takhle ... jednoho dne navrhla jedna strašně moc chytrá, pěkná .. dobře, nebudu lhát, jen pěkná, kamarádka od Tvé maminky, aby jela s nima na detox do hor. Jelikož její kamarádka měla za sebou už celé dvě přednášky medicíny, maminka souhlasila, poněvadž na poslední párty s Charliem sjeli celý kufřík a potom si dali kundální povídání. A tak Tvá maminka ihned po příjezdu spláchla poslední zbytky dobrůtek od Charlieho do studny. Byl zde přítomen i její bratříček, jeho kunda a John Lennon. Nu, a během noci, John Lennon viděl, že Tvá máma je osamocená a necítí se nejlíp, tak našel Lexikon kouzel a vyčaroval mě. S maminkou jsme si ihned padli do noty ale s jejím bratříčkem ne. Chtěl mě poslat pryč, ale nebylo těžké se jej zbavit. Víš, byl úplně blbej, takže jsem mu řekl, že ve sklepě je zakopaný poklad a on tam kope dodnes. Povídá se, že po shlédnutí filmu Ňádro se stal posedlým ideu o tom, že zemské jádro je jedna velká prsní kunda. Nu, a mezitím co si John Lenon hrál na kutila Tima a paní doktorka si šla čistit zuby, jsme se s maminkou pomilovali a tak jsi přišla na svět." vysvětluje Fede své dceři, zatímco uvnitř své duše cítí smutek a bolest. Ví, že pravda je ve skutečnosti jiná. Ví, že splodil Satana s Tomášem Magnuskem, kterého nedokáže zastavit v přípravách na nový biják Vyjezený Exorcista aneb 15 kilo heráku v žíle.

• 28.10.2015  11:53
    Nenarození (2009)

Potrat. Sex. Kalhotky. Dupa. Prsa. Nacisté. Židi. Démoni. Rituály. Vesmírné bytosti. Bůh. Ďábel. Exorcismus. Levitace. Kalousek. Voda. Vzduch. Nemrtví. Malé děti. Malé nemrtvé děti. Zombie. Zrcadlo. Život v jiné dimenzi. Život v zrcadle. Chanuka. Oběšenci. Matky. Strach. Babiš. Špatnej oběd v kantýně. Sebevražda. Zlo. Učitel tělocviku. Gary Oldman. Dvojčata. Počůraná klika. Ruská vodka. Létající Čestmír. Drákula. Leslie Nelson. Alkoholismus. TV Nova. Reykoranteng. Star Dance. Tenhle film má všechno. A je to strašná pejčovina.

• 28.10.2015  11:45
    Sedmý syn (2014)

Sedmej Ben Barnes se při své sedmé souloži rozhodl, že se stane jedním ze sedmi tisíců neherců, kteří mají hezké tvářičky a malé hloupoučké nány z nich pouštějí svůj derivát na ulici sotva se jen usměje. Když jednou přišel na casting, kde si sedm produkčních společností usmyslelo, že udělají nového Propera říznutého Tvajlajtem a vším tím bordelem, který je teď strašně populární, neměl nejmenší konkurenci, jelikož připomínal Kiku Stevardů. To však viděl Jeff a rozhodnul se, že když už celému světu ukázal jak dobrej může být, přechčije takového smrkáče a sám půjde na zlaté maliny. Pozvalo se pár pěkných holek, u kterých jde stejně jen o zadek, Julianne, která byla v jednu chvíli strašně hot a ve druhé strašně k smíchu, takže jsem erekci neudržel, a trikovej tým, který za 90M babek vytvořil obrázky jen o stupínek lepší, než které jsou v dětské omalovánce (nevybarvené). Zase dojeb jako prase, dobrá fantasy řežba v nedohlednu.

• 27.10.2015  22:34
    Sinister 2 (2015)

Hrůza, opravdu hrůza. Myslel jsem, že to nedokoukám. Taková kravina, až mi to lezlo krkem. Příšerné a nesympatické dětičky, hlavně Dylan byl fakt lulan. Postavy, interakce mezi nimi, jejich vzájemná chemie, to vše na úrovni brazilské telenovely z roku 1845. Vyprávění neexistuje, občas dokonce následující scéna nemá žádný vztah nebo interní logiku či návaznost k předešlé scéně. Nevím, jestli je tenhle paskvil chyba rejži a nebo střihače, nejsem si totiž jist, jestli zde půl hodiny chybí a nebo 97 minut přebývá. Lekačky jsou totálně k hovnu, jsou buď násilně třísknuté do filmu a poserte se z toho, nebo čitelnější než výkon Baníku, takže samozřejmě nefungují tak či onak. tomandandy to taky propálili. Vyhnout se obloukem a pustit jen v případě, že máte lehkou děvu v posteli a chcete jen kulisu na zásun.

• 23.6.2015  23:14
    Znamení (2002)

Mehehe, nemůžu uvěřit jak si Shyamalan zkušeně povodil tolik lidí, mě nevyjímaje. Jen to ukazuje, jak talentovaným a velikým vypravěčem byl. Znamení jsem vždy měl rád, vždy se na něj rád podívám znovu a co se týče hereckých výkonů, způsobu vyprávění, atmosféry a celé té omáčky okolo, nemůžu mít žádných výtek. Ale ten scénář, to snad ne. Tak mimoni mají slabost na vodu a napadnou planetu, která je tak modrá, až z toho Hejma chytil žlutého herpese, planetu, kde prší, kde je voda na každém posraném rohu. Dítě se počůrá strachy a zabije celou skupinu elitních mimozemských zabijáků. A když nepomůže voda, vemte kus dřeva! Vážení diváci, naše nové WS Teleshopping studio s hrdostí uvádí speciální, neuvěřitelné a nenapodobitelné dřevěné dveře, které jsou schopné dokonce i zastavit invazi mimozemšťanů! A odstraníte stopy i po zasáhu vzduchovkou pomocí jednoduchého hadříku. Ale třeba se někdy dočkáme pokračování kdy přiletí s pláštěnkou :-)

• 23.6.2015  22:47

Stejná polívčička již potřetí, bez nových ingrediencí, bez rozvinutí mytologie a tak dál bla bla bla. Některé lekačky byly skvělé, Whannell držel režijní otěže pevnou rukou, scénář však po ruce nejspíše nebyl, jelikož se tu a tam jen tak mihne pár postav, které nemají skoro vůbec co říct, skoro všechno už tu někde bylo a strach o hrdiny nemáte, protože se bafiky baf bum bác sype hlava nehlava, hlavně ať se hodinu a půl něco děje. Astromistr temné dimenze Elise se opět pohrouží do toulek po místě, které mi připomíná noční Ostravu, a společně s Archandělem Michaelem nakope koule všem okolo. Doslovně. Démoni se už nevymítají a nevedou se proti nim bitvy víry, dneska se do nich švihne lampičkou za doprovodu tvrdých hlášek "Tak pojď ty kurvo.". Hashtag yoloswag hashtag nofear hashtag kopnidemonakopnipanaka hashtag FurtherHoliday. Normálně bych dal slabé dvě, ale Stefanie Scott je po čertech hezké děvče.

• 3.5.2015  19:47
    Z pekla štěstí 2 (2001)

Zdeněk Zmrdoška se kdysi dávno rozhodnul natočit českou verzi Pána Prstenů, kde místo prstenu bude (H)hůlka. Markýtka s Honzíkem se při siflové koupeli rozhodli, že si společně udělají rejnoka, který sjednotí celý svět pod energií incestu. Pomocí sedmimrdových bot, které nabudí ještěrku od Eufroprciny a posílají do ní energetický tok od Zdeňka, který v tu chvíli masturboval do kříže s Doktorem od jezera Imbecilů, se král Bambas dá dohromady se Sabinkou, kterou už omrzel věčně namrdaný princ v Do-Re-Mi a rozhodla se stát Merlinovou děvkou. Honipírko s Prciprachem a dalším prdelníkem se v humorné podobě vydají na dobrodružnou cestu po výblitcích od zaklínače českých analních otvorů mistra Zdeňka MámVPičisty Trošky, který podle legendy cestuje po světě a kouká každému do prdele v naději, že najde další skvělé nápady na nové filmy. Nakonec se stejně všichni sejdou v pekle u Božského Káji, který se vzdal nebe, aby mohl být se svoji polovičkou, a ve společném hrnci si to rozdávají dodnes. Všichni jsou plní radosti a štěstí a světu vládnou ještěři, kteří vypadají jak rejža, když jde nacamranej z tahu s princem.

• 3.5.2015  19:02
    Rande (TV pořad) (1997)

"Ahoj, jmenuji se Ukrutná Slepice a chci s Tebou strávit zbytek život v mém astrokorábu.". Intergalaktické shromáždění mrduplných samiček a aktivovaných světelných sloupů za účelem hromadné orální masturbace, kdy z huby všem lítají sračky proto, aby mohli svoje vajíčka naklást do žemle od vedle. Slávek po čase zavedl nové pravidla, kdy podmínkou pro zúčastnění nebyl jen ztopořený ocas a otevřená laskonka, ale taky vemena místo mozku a tričko v kalhotech. Z tohoto důvodu se na tomto gangbang shromáždění objevila i hvězdička Ashley, která později nalezla cestu aktivovaných světelných sloupů a rozhodla se stát útulkem pro osamocené ocásky. Ale abych jen nehaněl, občas se tam objevila pěkná ženská, která ale buď byla slepá nebo si s ezoterickýma rejnokama dala nějakou tu okenovou lázeň. Prostě komediální manéž k posrání. Jako vždy děkuji mentorovi z plazmy čtyřstěnné koule obalenou prdelí CaryMaryFuckovi za upload.

• 3.5.2015  18:31
    Kolotoč (TV pořad) (1996)

Klaním se a děkuji nadpozemskému archandělovi CaryMaryFuckovi z galaxie 1024, posílám požehnání královny Nefertari z 5D společně s astrosračkama a energií na dálkovou aktivaci světelného sloupu Aleše. Po nalezení kompilací soutěže s točivým chrámem hoven uváděným sportovním šamanem Beďarem Hlavoprdelním se má inteligence stala zápornou a začal jsem věřit v existenci u s háčkem. Napínavý boj pestrobarevných kvočen, jejichž záliby tvoří zakázané pletení, vyšivání, hajaja hačiči a zaklínání kolotoče, mi způsobil prudký anální výtok energie velkého architekta umístěného ve světelných krystalech, a aby toho nebylo málo, spatřil jsem i Honzu Musila, tudíž mi bylo hned teplo a nebyla potřeba nasadit si tukozářivé sluníčkové kalhoty z domácího pletení. Destrukci jakékoliv zbytkové inteligence od soutěžící zet, žet, řízek se slovem odmež doprovodila soutěžící, která se snažila napálit Vysmátou Prdel doplněním písmenka ť jako ťulpas do slov věří/pochybují. Šamanský beďar se ale napálit nenechal a zavedl nové pravidlo "A jako Alice" aneb per tam souhlásky, samohlásky, astročakry a zmrdstvo všeho druhu, já mám bankrot děkuji. Prostě nahovno a všechno v prdeli.

• 2.11.2014  18:16
    To (TV film) (1990)

Nejlepší kniha převedená do největší kokotiny. Jestli TO může být čímkoli, tak je určitě tímhle TV filmem. Tady by nepomohla ani Želva.

• 25.10.2014  22:22
    John Wick (2014)

Kurvafixdoprdele, Keanu je takový neuvěřitelný borec, že by se z toho jednomu i postavil. Fantasticky prolnuté akční (i neakční) scény a soundtrack, hlášky neskutečně nadupané jako kráva a nejlepší recepční v historii. Jakmile mistr Reeves pronesl JO, JSEM ZPÁTKY A ROZKOPU PRDEL TOBĚ I TVÉMU PARCHANTOVI, měl jsem co dělat abych potlačil slzy radosti. Headshot, biatch! - Druhé shlédnutí mě utvrdilo v super silných 4*. Mozkové pyré, kterému k dokonalosti chybí jen pár ingrediencí.

• 13.10.2014  21:34

Všichni v Asylumu musí pukat závistí nad tím jaké kurevské veledílo dokáže někdo stvořit. Naprosto nehodnotitelné. Rob, který pohledem zhypnotizuje i stěnu, ovládne ekotrh ve stylu padesáti procentních slev, až z toho Klausovi vstal i ten poslední zbytek vlasů na hlavě. Jeho oběť, Nathalie, mu nejdříve chtěla dát z lítosti za nějaký čas, jakmile se ale dozvěděla, že Rob umí vydělat deset mega babek za týden, neváhala ani sekundu. Nechala jej koupit nejlevnější pokoj v nejzapadlejším motelu, zde mu ukázala svoji ekovagínu poháněnou CNG. To v Robovi vyvolalo vzpomínku na jeho ekoMustang, který sám o sobě redefinuje nové tabulky spotřeby CNG, a ihned se nechal svést k ekoSexu přes dvoje kalhoty, prostěradlo a záclony. Ráno, po žhavé noci plné fetování rifloviny, vše bylo jinak. Kolem světa se rozhořela live verze Angry Birds 2.0 special bomberino edition. Kdykoliv se zrovna ptáci netransformují do pumového atentátu, krouží dokola kolem budov a sní o tom, že se stanou Uwe Bollem. Nastává vzrušující jízda za záchranou života. Zírání na Roba mi život skoro vzalo, ale fantastické triky společně s kulervoucí akcí, dialogy vysoké úrovně a režisérův cit pro podání citlivé zprávy o záchraně země mě vypumpovaly tak moc, až mi huba spadla na kule. // Po druhém shlédnutí se s politováním musím omluvit za jedno nedopatření, které se stává maximálně jednou za pět minut. Robův Mustang není na zemní plyn, ale je to hybrid. To znamená, že jej může řídit i mutant s lichým počtem mozkových buněk, jejichž počet nepřesahuje číslo deset. A má spotřebu menší než stojící trabant. K tomu se může transformovat na kosmické plavidlo a vzít Roba a Nathalii zpátky na domovskou planetu.

• 6.10.2014  14:52
    Pokoj (2003)

Stvořeno v nejtemnější černé díře lidského mozku a ve vagíně od Lisy při šukání do pupíku na schodech. Tommy, který vypadá jako dvoumetrový nejlacinější pasák s vizáží chodící mrtvoly, říká věty, kterým nerozumí nejen divák, ale ani on sám. Denny je ten nejstrašidelnější a nejdivnější uchyl s naprosto neuvěřitelným účesem ala Ivánek s prdelí na hlavě. Nepřál bych takového potomka ani svému nejhoršímu nepříteli. Lisa, díky tomu že má místo rozumu špičku penisu a jedno varle, chrlí jeden skvělý nápad za druhým. Pro její maminku je rakovina prsu pohodička jako prase, nic co by věta "Neboj, budeš v pohodě" nezachránila. Mark s každou novou scénou zapomene na to, co se událo pět sekund předtím (Ahoj, co po mě chceš, jaktože máš na sobě sexy šaty a tulíš se ke mě? Já s tebou nemůžu šukat, to néé, Johnnymu to nemůžu udělat, hups, omylem mám penis v Tobě ; Co po mě chceš? Sex? Vždyť ten jsme neměli a ani mít nebudem, Johnnymu to nemůžu udělat, huups, omylem mám penis v Tobě; Copak Liso? O co jde? Proč mě svlíkáš na schodech, chceš snad sex? To ne, to nemůžu Johnnymu udělat, hups, omylem tě klátím na schodech). Na konci sem se divil, že nikdo neuklouznul v té kaluži semene, co se tam musela udělat z toho jak tam každý jebal. Wiseau má skutečně zajímavé sexuální představy. Teplá hudba, bitva s polštářem, teplá hudba, sex, střih zpět na tanec, střih zpět na okno, závěr korunován mrdáním do pupíku. Nejsem sice takový znalec žen jako Mick Jagger, ale takhle se to asi nedělá. To nevadí, udělám láskyplnou atmosféru záběrem na okno a déšť na něm (nebo lžičku, ne taky to nechápu), pomyslel si Tommy. I Bůh byl vytočený k posrání, když viděl co s penisem někdo provádí. Johnny řekne svým přízvukem (kombinace LSD, heroinu, absinthu a čaker z EZO.TV) slovíčko "Háj xxx" víckrát, než Vám politik ve volební kampani slíbí blahobyt. "Ahoj Johnny, nepoznala jsem tě". No kurva, v celém vesmíru neexistuje něco takového jako je Johnny. V celém tomto skvostu není ani jediná minuta bez toho, aby mě cokoliv naprosto nerozmrdalo na sračky. 99 minut toho nejlepšího trashe, co jsem kdy viděl (dobře Nicku, jeden z dvou nejlepších). Je to jako sedět na hajzlu uprostřed kruhového objezdu a mávat na všechny kolem.

• 3.10.2014  23:07

Z tohodle počátku je dobré početí. Povídám mé oběti, původní Věc byla super, tak jsem zvědavý na tohle. Ať je to jaké je, žádný sex u toho nečekej! povídá mi. Nu což, to mi nevadí, hlavně že uvidím film. / Po půl hodině filmu jsme se shodli na tom, že si sexem budeme muset vylepšit tu půlhodinu, kterou nám tento skvost otrávil. Takže * za koláče bez práce.

• 2.7.2014  21:03
    Závod s časem (2013)

Ještě horší než režisérova předchozí práce, Dračí doupě. Tohle z prdele vytažené dílo je tak neuvěřitelně příšerné, že Twilight sága s polonahým indiánem je labutí píseň v porovnání s tímhle. A to je to prosím film, ve kterém je Ethan Hawke a autíčka brm brm bum bác. Sledovat ztělesněnou retardaci (a tím nemyslím scénáristy, kteří jsou pravděpodobně z planety Debil) Selenu Gomez jak pomocí iPodu crackne síť, rozluští šifrování a dostane se do jiné během 5 sekund, to už bylo na prokopnutí monitoru. A to prosím jsem ani nepochopil co dělá, protože mlela hovadiny jako Samantha Carter. Celý film ve své stopáží neměl jedinou smysluplnou scénu, vtipnou scénu, scénu s napětím, scénu s adrenalinem, občas mi přišlo, že tam ani žádná scéna není, prostě peklo. K tomu je to naprosto úděsně nastříhané se záběry z ?autokamer?pouličních kamer?CIAkamer?Magických kamer, které jsou tam kde rejža potřebuje udělat shot? a o tempu rejža taky nikdy neslyšel. Ethane, vyhoď svého agenta, nebo začni přemýšlet. To si vážně neměl ani nejmenší špetku pochybností, když si slyšel "bude to dělat frajer co dělal Dračí doupě, sekundovat Ti bude Selena Gomez a rozpočet nebude ani 20 mega"?. Další z mála filmů, které mě neskutečně serou. Jo a kameraman asi bude nevlastním synem toho frajera, co stál za kamerou u Ságy 3000. Tady to sice není nahnuté, ale úhel/strana/čas/galaxie se mění co 0,00000326 sekundy.

• 16.6.2014  23:04

Na hromnice o den více feat Crysis 2. S jistotou servírované, napínavé, slušné tempo, humor kam se podíváš (ať už "klasické" vtípky nebo zobrazení války aka den "D") a Tomíkovi to pořád žeru. Jenže hry je lepší hrát než se na ně jen dívat. Teď mě omluvte, jdu nasadit nanosuit a rozdrtit Cephaloidy. Chtěl jsem napsat Mimiky. Nebo ne, vlastně Cepha .. eh. Takové nějaké nečisté 4 za dost slušnou, neskrývající se vykrádačku.

• 22.5.2014  23:27

While you were still learning how to SPELL YOUR NAME, I was being trained to CONQUER GALAXIES! Vítěz několika oscarů, především ve všech existujících i neexistujících kategoriích, Sága 3000. John už dotančil a rozhodl se, že si vydělá "hraním" nějakého kripla s velkýma rukama, něčím neidentifikovatelným na hlavě ve filmu, kde je všechno naprosto na kouli až mi z toho praskaj koule. Jestli se bude postapokalyptická budoucnost odehrávat v takové nakloněné rovině jako tenhle film, tak ji opravdu nechci zažít. A napsat, že hlavní přednosti tohodle filmu jsou vizuální stránka a hudba, tak to je fakt na vyšetření hlavy. Tím asi kolega myslel ty super hustý trikový orgie stíhaček, možná že i Majkl Bajů se z toho posral jak to viděl. Jen vědět, jestli Travolta měl tolik soudnosti a chtěl tímto dílem ukázat jakou "kvalitu" má ta církev od jeho kámoše, nebo se to prostě natáčelo při nějaké alkoholové lázni. Já to nestírám abych byl cool, já to stírám protože je to jedna z největších kokotin co jsem viděl. I After Earth je proti tomuhle veledílo.

• 5.2.2014  23:01

Tak to kurva ne! Pravda, tenhle film stojí úplně za hovno, co za hovno, za vyližprdel. Jenže to co předvádí Wicker Man Nicolas "KillingMeWontBringYourGodDamnHoney" Cage je naprostý zázrak. Ano, jsem milovníkem špatného herectví tohoto muže. Naprosto neuvěřitelné, WHAT AM I A FUCKING RETARD BABE? 4 hvězdy jen za něj, nekompromisně. SHUT THE FUCK UP BABE! Že Nic se dostal za hranici šílenství? Pche, on je ten, který herecké šílenství definuje. Pravda, není to takový poklad jako Not The Bees, ale kde tohle jinde můžete vidět? Třískání do matrace, které ani v ústavu pro naprosto šílené jedince neuvidíte, Nic řvoucí "FUUUUCK" v baru s tak gay parukou, že i Martin Maxa je vedle něho heterák první třídy. Zkrátka prdel neskutečná a povinnost pro všechny uchyláky mastící nad výkony Ghost Ridera. Mu a Tommymu Wiseau jednou postavím sochu z plenek.

• 9.1.2014  13:40

Tak, Shyamalan se nám praštil o dno. Roztomilé, jak si myslel (spíše celé studio, ale co už), že tenhle výtvor bude mít více dílů:)). Herci skoro všichni příšerní, efekty průměrné, chemie žádná, charaktery postav čistá nula. Vyprávění příběhu neexistuje, celých 99 minut se zde jen vysvětluje. Postavy chodí a pořád něco vysvětlují, co se stalo tady a co se stalo támhle. Ze silného vypravěče človekem bez fantazie. Smutné. Dodatek: Ještě než jsem viděl něco málo ze seriálu, zdály se mi ty taneční kreace neskutečně dementní. Teď je mi Shyamalana líto. Tolik možností co si vymyslet a on je schopný jen po někom hodit CGI šutr.

• 19.11.2013  00:43

František je kokot a jeho okolí je banda dementů. Už jen přečtením tohodle komentáře jste viděli skoro celý film.

• 31.10.2013  21:46

Dát odpad filmu s takovýma přestřelkama, slow motiony a bullet time efekty? To snad nemyslíte vážně. Uwe jede tempem jako když stařence vypíšou slevy v Kauflandu, metá jeden WTF za druhým a baví, technicky má všechno v píči a nechá kameramana točit kamerou kolem herců jako když si kroutíte pindíka ve sprše. Pak to prostřihne záběrem na herní chvilku, pomastí nad xbox ovladačem a jede dál. Psát tu ty hlášky nemá smysl, zarolujte dolů a uvidíte pár krásných ukázek. Je to prostě LSD Matrix mixnutý Úsvitem mrtvých bez obchodu s hudbou ze staré techno rave drogové party.

• 31.10.2013  21:37

My soldiers .. died for FAKINK NATHIN!! Filmy od Uweho si hvězdičky sice nezaslouží, ale je to tak strašný shit, až mě to baví rozebírat (ne, nezábávné chujoviny typu Percy Jackson jdou do odpadu rovnou, ale o tom jindy). Uwe se vzdal mé oblíbené bullet "točímesedokolajakodementinakolotoči" motion, bohužel ztratil i velkou kapku nadhledu a všeho všudy Slater je sympaticý jako mé smrduté nohy po robotě. Dorff byl pravděpodobně ještě v krvavé (kokainové) lázni při podepisování, scénárista pravděpodobně pocházel ze psího útulku a Uwe byl prostě Uwe. Jenže minimálně jednu hvězdu musím dát. Určitě ne za úvodní pětihodinové titulky vysvětlující kravskou prdel a následné "vysvětlování" toho, co bylo v předchozí scéně a v úvodních titulcích a následné popření všeho možného co kdy zaznělo. První půlka hvězdičky je za naprosto fantastický digitální trik v přestřelce, kdy vidíme kulku se stopou minout zombie (nebo co to kurva bylo) o přibližně tisíc světelných let a .. zombie padne na zem mrtvá. Kurva cože? I slepý by viděl, že ta kulka letěla .. no nic, prostě Uwe. Buď ten, kdo ten trik dělal, byl naprostý kokot, nebo génius, ještě sám nevím. Druhá půlka je za režisérský komentář od Uweho. To je šleha jako sviňa. To by aj letitého uživatele perníku a heroinu položilo. To mi jen potvrdilo, že Uwe nás má všechny na háku. "Tara Reid looks really inteligent with ..eerhm.. eyeglass".

• 2.10.2013  21:12
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Můj kamarád to okomentoval se slovy " ty pičo". Já na to ani nějak extra komentář nemám. Musím mít druhou projekci, minimálně s vodkou v ruce, protože to pak musí být zážitek jako svině. Ale i takhle velká poklona za obsažené nápady, kurva to mě poser. Baba stojí a najednou fííííí, zvedne se jeden plát stropu a baba není. Panasonic si reklamu asi zaplatil, ale u mě vyhrál ägermeister, odteď budu chtít v hospodě jen tohle (ano, bez J, stejně jako je zde Dell jen LL). Chudák Steve, manželka mu odejde (ne, nedozvíte se proč, prostě to tak je a polibte si), dcera ho taky v lásce nemá, no a nakonec dostane zdupa jako svině, protože se chce zachovat jako člověk a pomoct uvězněným dětem v autobuse. Poučení? Mě pomoct můžeš, ale ostatním ne ty dobytku. Z Vicky se vůbec stal hrozný drsňák. Ale má nejlepší barák široko daleko. Zadrží vodu i se žralokem, i když otevřete dveře (!), počká hezky, až otevřete auto, sednete si, a až potom vyletí OBROVSKÝ gejzír vody, který prorve okna ( !!??) a prolomí dveře (!!!!!!!?????? ok vážně, co to kurva .. ? chápete to? Voda všude, otevřu dveře, voda zmizí, zavřu dveře, voda bum bác?). To jen aby jste věděli, že tohle vidět fakt stojí za to. Další pecky nemá cenu psát, každá přebíjí jinou a dohromady to je fantazie. A žraloci? JOOOOO. Frajera spolkne jak hrací automaty polykaj prachy (úchylnější z Vás si zde dosadí třeba metaforu šlapky a spermatu). A sežere osobu jen proto, aby ji nakonec Steve "Ash" Sanders mohl v pořádku z něj vytáhnout. Tři jen proto, že v tom není Nico Cágů, a protože Not The Bees, What's In The Bag movie je u mě ultimátní top trash kult.

• 10.9.2013  19:36
    Big game (TV pořad) (2010)

Daniel Negreanu. @SexyAjinka: "Co jim dalo právo se titulovat jako profesionální hráči pokru". Zřejmě vyhrávat statisíce dolarů ročně a být uznávaný ve skoro všech pokerových kruzích ženám nestačí.

• 1.9.2013  15:27
    Tři mušketýři (2011)

Pro koho se takové píčoviny vůbec točí? Možná že bych tomu i jednu švihnul za občasné Andersenovo procitnutí z lobotomie, ale to by mě ten film nesměl tak srát skoro celou stopáž. Nemám nic proti znásilnění klasiků, ale to by to nesmělo být tak dementně natočené, gaysky stylizované a aspoň nějaký vtip by se musel trefit. Milla by si měla konečně pořídit kozy, nebo začít uspokojovat Paulíčka jen mimo kameru a nelézt před ní. Ten by snad poté zase otevřel oči a dostal by se do "Death Race mode".

• 11.8.2013  19:08
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

"Když spojíme tento dimenzovaný drát s Asgardskou cívkou a Unomokono kondenzátorem vznikné nám obří robovagína, ze které poté povstane nová brána, ve které nebude nic dávat smysl a ve které se každý se bude tvářit jako po mozkové mrtvici." - Major Samantha Carter

• 11.8.2013  15:21
    King Kong (2005)

Výlet do hravé, podmanivé a pohádkové fantazie Petera Jacksona, ve které plní sny nejen sobě, ale i ostatním.

• 17.7.2013  23:55
    Dallas (TV seriál) (1978)

DaViD´82 : Challenge accepted.

<< předchozí 1 2 3